Gebeliğe Hazırlık Soğan kürü ile hamile kalanlar hadi toplanınn

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amin cnm insallah, hayir adetlerim düzenli değildi. Yumurtlama günümü ise adetlerim duzensiz oldugu icin hicbizaman tam bilemiyodum. Fakat kürü ictigim ay akintim fazlalasti. Belirti olarak ise, 2 defa süt kesiği seklinde akintim oldu. Onun disinda herhangi bi belirti yasamadm fakat testten sonra belirtiler fazlalasti :/

Amiiinn inşallah çok dua ediyorum çok Rabbim bakabilecek isteyen herkese hayırlısı ile nasip etsin

Bende akıntı da olmadı ve soğan suyunu içerken kasık ağrısı dışında bişe yaşamadım. Soğan suyunu içtiğinin kaçıncı gün yumurtlaman oldu hatırlıyo musun canımm

Bende akıntı da olmadı ve soğan suyunu içerken kasık ağrısı dışında bişe yaşamadım. Soğan suyunu içtiğinin kaçıncı gün yumurtlaman oldu hatırlıyo musun canımm
Kasik agrisi bendede oldu canim, hatta sogam suyunu icme suresi bittigi aksam baya fazlalasmisti. Nedenini bilemiyorum. Ama ictigimdede arada hafif agrilar oluyodu. Tahminimce 13. Gunuydu yurtlamam da

Kasik agrisi bendede oldu canim, hatta sogam suyunu icme suresi bittigi aksam baya fazlalasmisti. Nedenini bilemiyorum. Ama ictigimdede arada hafif agrilar oluyodu. Tahminimce 13. Gunuydu yurtlamam da
Merakla bekliyorum gerçekten. Yumurtlama gününü sormamın sebebi ben 1 Ağustos’ta içmeye başladım 15 ine kadar içtim ve içtiğim süre boyunca gün aşırı ilişki oldu. Eşim askeri personel ve 15inde görev nedeni ile gitti halen daha gelmedi bu sebeple ilişki de olmadı bi yandan diyorum yine kaçırdım mı günü bi De diyorum acaba yumurtlama içerken mi oldu bilmiyorum merakla ay sonunu bekliyorum

Bende polikistik over var ve kilolu da degilim aslinda hafif gobegim var doktor bi kac kilo bile versem faydasini gorursun dedi eve bisiklet aldim aralik ayinda hem bisiklete biniyor hemde soğan kurunu basladim 15 gun yapmak gerekiyor du ama hergun sabah aksam yapmak artik zor geliyor du 7 gün falan yaptim daha sonra biraktim bisiklet lede 7 kilo verdim mart ayinda hamile oldugumu ogrendim soğan kürü ve kilo vermek mi ise yaradi yoksa olmasi gereken Zaman mi gelmisti bilmiyorum

Tebrik ediyorum maşallah ne güzel Allahım bize de nasip eder inşallah bu sendromda kilo çok önemli Benimde kilo problemim yok 1.68 boy 62 kiloyum hatta bu ay ekmek bile yemedim biraz daha vereyim diye kilo verdiğimi anlıyorum ama henüz tartılmadım

Insallah Allah isteyen herkese nasip etsin ama Ben kucagima alamadim hamile kaldim kalmasina ama dis gebelik ti

Allah bağışlasın çok sevindim. Amin İnşaAllah tüm isteyenlere inşaAllah

Akıntınızı takip edin, zaten yumurtlama döneminde coğaliyor. Ben az cok ordan anliyodum

Merhaba ne kadar denemistiniz acaba kürden önce 5 gündür yapıyorum ayni zamanda ovulasyon testi yapıyorum yumurtlama görünce küre devm etmelimiyim
Merhaba, 15 gün boyunca ictim. Ve bende korkuyodum ya bu sürecte hamile kalirsam veya yumurtlama olursa sogan küründen dolayi, hamilelik gerceklesemezse diye. Fakat yumurtlama dönemimden 2 gün sonra tahminimce 15 e tamamladm. Fakat emin değilim, demek stedigim yumurtlama döneminize denk geldiginde de bırakmayın. Kullandigi ilk ay hamile kalanlarda cok var, sonraki ay hamile kalanlarda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…