Gebeliğe Hazırlık Soğan kürü ile hamile kalanlar hadi toplanınn

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Geçmiş olsun çok üzüldüm varlığını bilip sonra bu durumu yaşamak çok zordur eminim Rabbim tekrar bu durumu yaşatmasın
Amin canım.. Gerçekten çok zor bir durum ilkinde 9 haftalık kalbi durdu kürtaj oldum dünya başıma yıkıldı daha toparlanamam dedin ama bu başıma gelince o çektiğim acı bile değilmiş dedim.. Karnımda hareketlerini hissediyordum oğlumun.. Hastaydı bana alalım demişlerdi doktorlar ama kıyamadım ona.. Sonunda o beni bıraktı 18. Haftasında.. 3 ay oldu oğlumu kaybedeli inanın hiç isyan etmedim canım çok yandı ama Allahtan dedim.. Ben onun için ağlarken sabır için dualar ederken meğer rabbim bana hemen bir yavru vermiş.. Mucizem 3 aylık şuan.. 3 ay önce rabbim bir oğlumu aldı bana bu oğlumu verdi.. Binlerce şükür.. Doktor bile ilk kontrole gittim nasıl olur ki sen bebeğini kaybedeli 5 hafta oldu 5 haftalık hamilesin kanaman varken birlikte mi oldunuz dedi.. Tabi ki de olmadık o kadar cahil değiliz.. O bana Rabbimin hediyesi.. O yüzden sizde stres yapmayın üzülmeyin çok dua edin bana evlat nasip et demeyin bana sağlıklı hayırlı bir evlat nasip et deyin.. inanın çok zor Allah kimseye bu acıları yaşatmasın.. Sizlere de tez zamanda sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin..

Hayırlısı umut etmekten başka çare yok desenize
Bekle canım inşallah sende tez zamanda müjdeli haberi alırsın... Belki de bebek yerleşiyor bilemeyiz ki sonuçta.. Ama hemen umutlanma sakon bu ay olmazsa bi daha ki ay olur inşallah..

Bekle canım inşallah sende tez zamanda müjdeli haberi alırsın... Belki de bebek yerleşiyor bilemeyiz ki sonuçta.. Ama hemen umutlanma sakon bu ay olmazsa bi daha ki ay olur inşallah..
Zorlu bir süreç 3 seneden beri denemediğim birşey kalmadı galiba tabi arada bir düşükte yaptım Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın hepimiz İnşaAllah tez zamanda haber alırız

Zorlu bir süreç 3 seneden beri denemediğim birşey kalmadı galiba tabi arada bir düşükte yaptım Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın hepimiz İnşaAllah tez zamanda haber alırız
Geçmiş olsun canım çok üzüldüm bende yaptım düşük 2 kere bebeğimi kaybettim hemde.. Son kaybım 18 haftalıktı : ( Çok şükür yine hamileyim.. Sabredeceğiz Allah'tan isteyeceğiz başka yapacak birşey yok.. Rabbim herkese sağlıklı evlatlar nasip etsin..

Ahh canımm hem okudum hem ağladım acını yürekten hissettim ama çok şükür şu an bebeğin seninle ve sana ne büyük bir destek sağlıklı bir şekilde kucağına al inşallah Allahım bize de sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin.

Amiiin... Allah razı olsun çok teşekkür ederim..

Canım hala gitmedin mi doktora 2 yıl uzun bir süre isteyip olmamış
Pandemiden önce gitmiştim pcos var dedi ve süt hormonum biraz yüksek çıktı dostinex verdi bunu kullan adet olunca gel tedaviye başlayalım dedi tam ilacı kullanmaya başladım virüs olayları çıktı adet olduğumda yasaklar falan derken daha gidemedim dedim ortalık durulana kadar evde kendimce birşeyler yapayım bakalım bu ay da olmazsa gidicem Allah’ın izni ile

Anladım canım geçmiş olsun çok mu düzensiz adetlerin

Ben faydasını gördüm canım .adet bıttıkten hemen sonra başladım 1hafta sabah akşam içtim .sabahları ayrıca Zeytınyagında bekletılmıs kuru incir de yedim ve o ay ilk denemede hamile kaldım .sonuc olarak 8.haftada kürtaj olmak zorunda kaldım çünkü bebegımın kalp atışı yoktu yeniden hamıle kalmak istiyorum ve kesınlıkle yine soğan kürünü uygularım

Bende mayısta kürtaj oldum boş keseden dolayı ve 2 haftada cabuk toparladım doktorda şaşırdı ve hiç korunmadan devam ettik bugüne kadar bence en büyük sebebi stres.Cunku bende hiç bir sorun yok hatta çok düzenli ama işte sabirsizım çok istiyorum.Bakalim bu sogan suyu yariyacakmi

Bende sogan kurune basladim umarim devam edebilirim. Geçen ay kimyasal gebelik yasadim. Birde 2 sene önce düşük yapmistim. Insallah şifa olur.

Kızlar soğan kürü uygulamanız nasıl gidiyor kasıklarda ağrı falan hissediyor musunuz
Benm bugünler yumurtlama günüm dün akıntım ve sağ kasık ağrm vardı tüm gün ilşki sırasndada sağ kasğm agrıdı bugün yokolduu ağrım az önce tkrr içtim soğan suyumu inş fayda edecek hepimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…