Gebeliğe Hazırlık Soğan kürü ile hamile kalanlar hadi toplanınn

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende şu an soğan suyu içiyorum 6. günümdeyim bebek için değil de adet düzensizliği için içiyorum bide enfeksiyon vs için. Sorun eşimde olmasa bebek için içebilirsiniz ama inşallah ile yarar. Teyzem ve bir arkadaşım soğan suyundan sonra hamile kaldı

Ne zaman sonra hamile kaldılar ilk denemedemi

Sonucu üzücü olmuş tekrarı olmaz inşallah soğan kürü uygulayıp hamile kalan kişiler yazdıkça bende çok umutlanıyorum umarım güzel sonuçlar alırız

Evet stres çok etkiliyormuş ama düşünmeden de yapamıyoruz inşallah işe yarar güzel haberlerini alırız

Adet düzensizliği için arkadaşım içmişti bir süre ve artık hep düzenli olduğunu söylüyor umarım hepimizde faydası olur

Adet gününden önce gebelik belirtisi oluyor mu acaba. Benim adetten en az 10 gün önce göğüslerimde hassasiyet olurdu dokunamazdım ama şimdi hiç böyle bir durum yok. Gebelikte de göğüs hassasiyeti olduğu için benim umudum biraz kırılmaya başladı

Ben hamile olduğunu öğrenmeden önce normalde olan ağrı ozaman yoktu

Merhaba, ben soğan suyunu içtiğim ay hamile kaldım , yeni hamileyim
Yaaa ne güzel maşallahhh tebrik ederim sağlıkla kucağına alırsın inşallah adetlerin düzenli miydi ve yumurtlama gününde bir belirti yaşadın mı ya da gebelik belirtilerin nelerdi çok soru sordum kusura bakma ama çok merak ediyorum

Benim de aynı

Benim de aynı şekilde oldu. Şu an olmaması gerekir belki diye düşündüm. Adeti beklerken hastaneler kapandı. Soğan suyu içtim prolaktin yükseldi. Eşim yoktu. Bir sürü bir sürü şey. Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah Rabb'im tez vakitte sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…