Gebeliğe Hazırlık Soğan kürü ile hamile kalanlar hadi toplanınn

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bende pkoyum bende soğan suyumu dersin aslan pençesini habire içerdim ama pop olanlara özellikle bilmelerini istiyorum soğan suyu prolaktin hormonunu yükseltiyo birebir denedim gördüm yükseldi kuruincir üzüm bunların hiç birini yeme dedi bana doktor kestim biraz nasıl hamile kaldım derseniz öncesinde pkolulara verilen şeker hapı matofin kullandım ben sonra 3 ay komen denedik olmadi sonrasında hsg çektirdim ve sonraki ayda inofolic toz verdi ve hamile kaldım hsg mi etki etti yoksa inofolicmi bilmiyorum ama oldu şükür sizde tedavinizi aksatmayın ve vazgecmeyin
Bende bir düşük yaşadım sonra pkolu olduğumu öğrendim ilk ay klomen ve Matofin kullandım ama olmadı bu ay günde 2 defa Matofin ve gynositol kullanıyorum ovulasyon testi yaptım 17.günde yumurtladım büyük ihtimalle Allahım inşaAllah nasip eder sizin münasebet nasıl oluyordu sık sıkmı belirli günler demi

Bende bir düşük yaşadım sonra pkolu olduğumu öğrendim ilk ay klomen ve Matofin kullandım ama olmadı bu ay günde 2 defa Matofin ve gynositol kullanıyorum ovulasyon testi yaptım 17.günde yumurtladım büyük ihtimalle Allahım inşaAllah nasip eder sizin münasebet nasıl oluyordu sık sıkmı belirli günler demi
Çok bende ovulasyon testi kullanmıştım komen kullanırken ama olmadi hamile kaldığım ay in ofolic toz şase içtim yumurtlama kadar adetten sonra ikigunde bir değerlendirdik yumurtlamaya kadar yumurtlama haftama internetten baktım zaten akıntıda geliyor ya o haftada iccamasira ordanda anladım doğru olduğunu ogünlerinde değerlendirdim tabi ilişkiden sonra altıma yastık koyup 15 dk ayaklarımı havaya dikip bekledim sonra yavaşça indirip bi 10 dk ole yattım cnm

Çok bende ovulasyon testi kullanmıştım komen kullanırken ama olmadi hamile kaldığım ay in ofolic toz şase içtim yumurtlama kadar adetten sonra ikigunde bir değerlendirdik yumurtlamaya kadar yumurtlama haftama internetten baktım zaten akıntıda geliyor ya o haftada iccamasira ordanda anladım doğru olduğunu ogünlerinde değerlendirdim tabi ilişkiden sonra altıma yastık koyup 15 dk ayaklarımı havaya dikip bekledim sonra yavaşça indirip bi 10 dk ole yattım cnm
Allah Allah

Kizlar bende 1 yillik evliyim hic korunmadik olmadi bu ay sogan suyu iciyorum 9.gunum insallah bende burdan size guzel haberler veririm

Herkese selam 3 yıllık evliyim ilk 1 yıl çocuk istemedik sonrasında korunmadığımız halde bebek sahibi olamadık. Doktora gittiğimde 1 yıl korunmasız devam etmemizi söyledi ve polikistik over olduğumu söyledi. Bu yıl ise pandemiden dolayı doktorlara gitmeye korkar olduk bende internette soğan kürünü gördüm ve ne kaybederim diyerek adetim bittikten iki gün sonra yanı 1 Ağustos’ta sabah akşam içmeye başladım bugün 13.günüm 15ine kadar içmeye devam edeceğim. Adetlerim de düzenli olmadığı için yumurtlama günümü bilmiyorum 1 gün arayla ilişkiye devam ediyoruz. 1 haftadır kasıklarımda ara ara gelen bir ağrı var bunun dışında akıntı gibi birşey bende olmadı. Benim gibi kür yapan arkadaşlarım gelin sürece birlikte devam edelim Soğan kürü yapan arkadaşlarım ne kadar süre sonra fayda gördünüz ve kürden kaç gün sonra yumurtlamanız oldu
Bende basladim 9 gnmde yumurtam catladi yani dün sol kasigimda baya agri oldu lavaboya gittigimde catlamisti

Kizlar bende sogan kürüne yeni basladim. Yani 4 5 gün oldu. Bilmiyorum hayirlisinolsun. 2.5 senelik evliyim 1 senedir istiyoruz 2 ay önce kimyasal gebelik gecirdim... hayirlisi. Tüp bebek düsünüyoruz su an

Bende mayısta kürtaj oldum boş keseden dolayı ve 2 haftada cabuk toparladım doktorda şaşırdı ve hiç korunmadan devam ettik bugüne kadar bence en büyük sebebi stres.Cunku bende hiç bir sorun yok hatta çok düzenli ama işte sabirsizım çok istiyorum.Bakalim bu sogan suyu yariyacakmi
Sogan kürü ise yaradimi?

merhaba acaba işe yaradı mı hamile kalabildiniz mi
Canim hala olmadim 4 gun gecti fakat suan test yapma imkanim olmadigi icin yarini bekliyorum yarin test alip aksam yapcam calisiyorum cunku ama umitliyim cunki yumurtlama gunumu biliyorm ve hep yumurtlamadan 14 gun sonra adet oldum suan 18. Gunum insallah hamileymdir adet gunu yapmstm ama negatigti

Canim hala olmadim 4 gun gecti fakat suan test yapma imkanim olmadigi icin yarini bekliyorum yarin test alip aksam yapcam calisiyorum cunku ama umitliyim cunki yumurtlama gunumu biliyorm ve hep yumurtlamadan 14 gun sonra adet oldum suan 18. Gunum insallah hamileymdir adet gunu yapmstm ama negatigti
hadi inşallah canım bugün bende başlayacam bakalım sizin problem neydi

X