Gebeliğe Hazırlık Soğan kürü ile hamile kalanlar hadi toplanınn

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar 17.gün çatlatma iğnesinin
Yorumlarınızı almak istiyorum

Eklentiler

• 7E1212AF-9D5F-40C7-A5D4-FBDA4C33CC1D.jpeg
    7E1212AF-9D5F-40C7-A5D4-FBDA4C33CC1D.jpeg
    129,1 KB · Görüntüleme: 149
  • 7DED1A04-8716-4E47-B32C-E3981A0E7FCB.jpeg
    7DED1A04-8716-4E47-B32C-E3981A0E7FCB.jpeg
    103,9 KB · Görüntüleme: 145
Benim tüp bebek tedavisinde hep çift çizgi çıkmıştı ilacın etkisi 14 gün sonra atılıyor vücuttan yüksek ihtimalle hamilesin hayırlısı olur inşlh

Benim de evlilik 11 Ekim yıldönümüm ama bizde aralıkta düşünmeye başladık 10 ay oldu yine kız ne ortak özelliklerimiz varmış 😁 bende ne hsg mi çekilmedi ne tahliller klomenler çatlatma iğnesi falan. Bu ay da olmazsa bırakacam artık napiyim kafayı yiyecem yoksa 🙄
Yanlış anlamazsanız fikrimi söylicem. Doktorlar 1 sene olmaması normal diyorlar . 1 seneden öncesine doğal yollarla denemesini söylüyorlar. Siz 10 ayda çok işlem görmüşsünüz. Canınızı sıkmayın senelerce deneyenler var. Sizin süreç normal bence.

Yanlış anlamazsanız fikrimi söylicem. Doktorlar 1 sene olmaması normal diyorlar . 1 seneden öncesine doğal yollarla denemesini söylüyorlar. Siz 10 ayda çok işlem görmüşsünüz. Canınızı sıkmayın senelerce deneyenler var. Sizin süreç normal bence.
Öyle zaten özel hastane gazabına uğradım. Devlete yeni doktor geldiğini duyunca ona gittim kadın sinirlendi de sinirlendi senin yaşın kaç başın kaç sen aydır evlisin diye bu işlemler için

Adetime 10 gün kala kasık bel ve kalça kemiklerimde ağrı oldu hafif hafif ama rahatsız edici ağrılardı. Ve çok yoğun çok fazla bi akıntı geldi birden sanki rahmim temizlenmiş gibiydi sarımsı bi akıntıydı. Adetime 5 gün kala da sağ kasığım çok ağrıdı midem de tuhaftı şüphelendim acile gittim beta 0.50lerde çıktı bekledim 2 gün sonra yine ağrı kesilmeyince bir daha gittim özelde bi acile beta 49 du o zaman bile 3 gün vardı adete. 😁 Gün geçtikten 3 gün sonra da dr a gittik zaten kesinleşti kese göründü.
Yaa çok güzel bende de ağrılar var bir haftadır 4 gün önce bitti soğan adet olacakmışım gibi gelip gidiyor ve fazla Bi şekilde sarı akıntım var adetime de 5 gün var yarın test yapacam 😁

Kızlar bende pkoyum bende soğan suyumu dersin aslan pençesini habire içerdim ama pop olanlara özellikle bilmelerini istiyorum soğan suyu prolaktin hormonunu yükseltiyo birebir denedim gördüm yükseldi kuruincir üzüm bunların hiç birini yeme dedi bana doktor kestim biraz nasıl hamile kaldım derseniz öncesinde pkolulara verilen şeker hapı matofin kullandım ben sonra 3 ay komen denedik olmadi sonrasında hsg çektirdim ve sonraki ayda inofolic toz verdi ve hamile kaldım hsg mi etki etti yoksa inofolicmi bilmiyorum ama oldu şükür sizde tedavinizi aksatmayın ve vazgecmeyin

İnşallah hamilesindir sen ya benim pek umudum yok ama yarın ne zaman yapıcaksın bekleyim seni burda😊
Uyanınca yapacam bakalım pek umutlu değilim. Ayrıca ne zaman test yapsam o gün erken adet oluyorum tuhaf Bi şekilde 😁 sabah duruma göre bakacam uyanınca

Uyanınca yapacam bakalım pek umutlu değilim. Ayrıca ne zaman test yapsam o gün erken adet oluyorum tuhaf Bi şekilde 😁 sabah duruma göre bakacam uyanınca
Hadi bakalım akşama bakarım bende sonuca artık yarın eşim çalışıyo internet yok evde maalesef hayırlısı olsun hakkında canım

X