Gebeliğe Hazırlık Soğan kürü ile hamile kalanlar hadi toplanınn

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok üzüldüm canım, inşallah artık son bulur bu hasretin. İnan ki kendim adet olmusum gibi üzüldüm. Benim de bikaç güne gelir adetim. Daha ne yapabiliriz bilmiyorum
Çok teşekkür ederim elimizden geleni yaptık boşvermeyi öğrenmemiz şart başka yolu yok sanırım ben artık üzülmicem sende üzülme sakın

Soğan kürü uygulayıp da bat bekleyenler ne durumdasınız??

Benim de ilk olacak 10 ay oldu evleneli
Benim de evlilik 11 Ekim yıldönümüm ama bizde aralıkta düşünmeye başladık 10 ay oldu yine kız ne ortak özelliklerimiz varmış bende ne hsg mi çekilmedi ne tahliller klomenler çatlatma iğnesi falan. Bu ay da olmazsa bırakacam artık napiyim kafayı yiyecem yoksa

Kasımın ikinci haftası 1 sene olacak ve sadece bi defa doktara gittim ultrasonla bakıldı sadece 1 sene normal denildiği için pek üzerine düşmedim 2021 in başında gidicem o zaman 1 sene olacak korunmadan belki o zamana kadar kendiliğinden olur. Benim anneminde 4 sene olmamış ben o kadar beklemek istemiyorum ama hayırlısı demekten başka çarem de yok şuan

Iki yıldır her türlü kürü deneyen biri olarak şunu söylüyorum, olacağı yoksa olmuyor. Soğan kürü, incir kürü, testere dişli aslan pençesi, hayıt tohumu, çakşır suyu hepsini denedim olmadı.
Tedavi de denedim onunla da olmadı. Ovülasyon testi de kullandım klomen de kullandım çatlatma iğnesi de kullandım aşılama da denedim tutmadı.
Şimdi de tüp bebek tedavisine başladım progesteronum yüksek çıkınca transfer de ertelendi. Ondan da umutlu değilim bunu da denemedik demeyiz bari. Benim yüzüm gülmedi inşallah sizlerinki güler.

Benim eşimin yurtdışına gitme ihtimali vardı herşeye erkenden bakıldı bende Bi de T rahim olduğu için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…