Soğan Kürü - İbrahim Saraçoğlu

teşekkür ederim bilgiler için.bende 6 ay çocuk olmayınca bütün inferlite tetkikleri yapıldı.hormonlardan tutta,hsg filminden,rahim içi parça alınarak yapılan yumurtlama testine kadar... çok şükür bişiy çıkmadı.sadece 4.kez tekrarlanan hormon testinde prolaktin hormonum daha önce normalken , birden 39 a fırladı.( belkide stresten...ama dokrorum hiç önemi yok dedi.ve bi tedavi vermedi.acaba bende mi aslan pençesi yapsam??düşermi ki?bi düşüneyim bakalım...

opuyorumnanaktan ayyy canımm beni şuan nasıl mutlu ettin bi bilsen.otomatik bir gülümseme oluştu,yaklaşık bir kaç dakikadır.inş Rabbim her isteyene versin.bizde 2-3 tane istiyoruz zaten.inş en kısa zamanda olurda evimiz şenlenir....

hormonlari dengeliyormus, bana kalirsa ic derim canim...

Ben bu doktorları anlamıyorum..Prolaktin yüksekliği hamile kalmaya engel oluşturur. Nasıl bir tedavi önermez gerçekten anlayamıyorum. Canım bence aslanpençesi kesinlikle kullan. Doktorumuz her zaman kendimiziz. Başkalarından fayda yok..

valla bence de öyle canim. biraz arastirmayla vücudumuzu taniyip kendi ilacimizi kendimiz bulmaliyiz. doktorlar bir teste bakip ona göre acele acele karar veriyorlar. detaya girmiyorlar.. alternatif tip burda cok büyük önem tasiyore bana göre. ben de aslan pencesi icmesini tavsiye ediyorum venüsün

[COLOR="Blue"]sağolun kızlarr...içeyiğm bari bende.ama nerden bulucam,nasıl yapıcam,ne kadar kullanıcam?bunlar hakkında bilgi yazarsanız sevinirim...[/COLOR]

[COLOR="Blue"]sağolun kızlarr...içeyiğm bari bende.ama nerden bulucam,nasıl yapıcam,ne kadar kullanıcam?bunlar hakkında bilgi yazarsanız sevinirim...[/COLOR]

canim aktardan bulabilirsin belki. ben türkiyede olmadigim icin eczaneden cayini aliyorum. öglen-aksam bir bardak suyu kaynatip icine aslan pencesini koyup demlendiririp ac karinla iciyorum...

ben bıde hayıt otunu denedım oda tam olarak kadın hastalıklarıyla ılgılı bı ot tamamen denge otu imiş aklınızda olsub

ben bıde hayıt otunu denedım oda tam olarak kadın hastalıklarıyla ılgılı bı ot tamamen denge otu imiş aklınızda olsub

hayıt tohumu diye bende duymuştum aslında.ama yinede bunları içmeye cesaret edemiyorum.ya hormonlarım iyice bozulursa diye neyse bakalım.şu korunmam bitsinde , hemen başlıcaz çalışmalara...:) olmazsa bir kaç ay içinde bunları denerim artık.umarım gerek kalmaz da hemencik hamile oluveririm..:)inş

inşallah canım benim . umarım bi sorun olmaz. yok yok olmaz bence. en azından hamileliği engelleyen bi sorunun yok bak bi kere kalabilmişsin. ben napim? korunmuyoruz ve hala bişi yok...

inşallah canım benim . umarım bi sorun olmaz. yok yok olmaz bence. en azından hamileliği engelleyen bi sorunun yok bak bi kere kalabilmişsin. ben napim? korunmuyoruz ve hala bişi yok...

inş canım.ilk hamileliğim biraz geç oldu ama bu seferki hemen olur inş.sende olursun bak eminim.hiç beklemediğin anda.sende bi sorun varmı peki hamile kalmaya engel?

bide ne zamandır bebek için çalışıyosunuz?ben evlendim hiç korunmadım ve taaa 6. ayda oldu...senin ne kadar zamandır?

bende pko var sadece. 1 senelik evliyim ama 5 aydır korunmuyoruz bızde.. bunun ıcın doktora gıttım bı sorun teskıl edermı dıye. ıkı ay klomen verdı yumurta ıdeal boya geldı 19 cm falan. ama kalıtelı degılmıs onun ıcın baska bıseye gecelım dedı ve dırek gobekten yapılan ıgne verdı...bu arada ben devlet hastanesıne gıttım ılacı yazdırmak ıcın ve adam sasırdı. kısırlık tedavısımı goruyosun dedı rahım fılmı kan degerlerı falan bakıldımı neye gore boyle hormonları etkıleyen ılac verdı dıye soylendı haklıydı, hıcbırını yapmadı benım doktor bende bıraktım. sımdı herseyı olacagına bırakıyorum 1 hafta sonrada ıncır kuru yapıcam ama...

doğru söylemiş.bunlara bakılmadan nasıl ilaç tedavisine başlar?olur mu hiç.ben hiç korunmadım ve 4.ayda artık sıkılıp doktora gittim bişeymi var ki diye.doktorada 1 yıllık evliyim diye yalan söyledim.yoksa ilgilemeden 1 yıl dolsun diye gönderiyolarmış.bende istedimkş bi sorun varsa hemen ortaya çıksın ve erken tedavi olayım diye düşündüm.dr sırasıyla rahim ultrasaon görüntülerine,hormon testi,hsg filmi hatta rahim içi parça alınarak yumurtlama günü belirleme testi bile yaptı.ama ben en son yapılan yumurtlama testinden 2 günce eşimle birlikte olmuştum.o ay sadece o gün..:) ve 2. günü bu son test yapıldı.meğer hamileymim.ve ona rağmen bebek tutundu.ama 11. haftada malesef kalbi durdu ve kürtaj oldum.kısacası canım bir şeyi çok didiklemekte hata, bilir bilmez hemen tedaviye başlamakta.gerçekten biraz olayları akışına bırakmak lazımmış.bende bunu öğrendim.sende daha dur bakalım bekle biraz daha.hemen ilaçlarada başlama.normal olan hormonlarını bozarsın.demesi kolay uygulaması zor ama :) rahat bırak kendini.

bu arada ıncıre baslıcaz sanırım sımdı dımı
daha dodrusu bı hafta sonra

sen soğan kürünü bitirdin mi?2 kez yapıyoruz soğan kürünü.sonrada incir ve sonraaaa gelsin bebişlerrr :CüvCüv: inş ben daha 2. tur olan soğan kürünü yapmadım.tembellikten.şimdi yapsam mı acaba.yada yarın mı yapsam? :) ayy neyse bilemedim.yaa ben bu ara o kadar çok soğan yiyorum ki yemeklerde kaynatasım gelmiyoo.. :))neyse yapıcam ama.sonrada incir inş.

evet dun bıttı ama ben daha bı tur attım ıkıncısını hıc duymamıstıs. zaten bı kuru onbesgunden fazla yapma dıyolar . senın dedıgın gıbıyse eger ıkıncı tura baslamak ıcın kac gun gerek acaba... gercı ben sıkıldım ya sabahın koru ugrasmaktan son ıkı gun bıle yapamadım yanııı

burda msn tarzı bısey yokmu rahatca konusacagımız boyle denk gelmyoruda bırbırımıze. karısık bıraz zaten

hımm 7 gün ara vericeksin sonra tekrar başlıcaksın cnm.bu arada niye sabah yapıyosun ki?hem nasıl içiyosun sabah sabah ayyyyy....sende yani işkence yapıyon kendine :) sabah diye bi şartı yok ki.ben günde bi kere akşam üzeri yada akşam bi ara yapıyorum.yetiyo.öbür türlü çok zor yaa bıktırır insanı.iyi sen istikrarlı ve iradeli çıktın cnm :1rolleyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…