Soğan Kürü - İbrahim Saraçoğlu

:1hug: ayy canım inşaşalh çok sevincem 1 ay sonrakii kontrolee giderken küçülmüsse gelip yazacam:)bende yarınla 10ğün son 5 kaldı kürrün bitmesine işte..iy yapmısısn başalmaklaa dr gelsin bidde görünn bakalım..sarı akıntıı iltihap olabilir üşütmeye baglı korkma çok ama ihmal de etmee...:1hug:

Öncelikle cevabın için teşekkür ediyorum.
Küre başlayalı birkaç gün oluyor işte.Düne kadar 1 bardak içiyordum. Dün iki bardak içtim.
Bir hafta daha devam etmeyi düşünüyorum, yumurtlama günüme kadar yani.
Zaten yumurtlama günümden 1 gün önce de doktor kontrolüm var. Bakalım soğan kürü nasıl bir etki yapacak ?

kürü 15 gün uyugulucaksın aç veya yemeketen 2ssat sonraa ılık tüketcen..kistmi varrr:1no2:

Cevabın için teşekkür ediyorum canım.Geçen ay çatlamamış bir yumurtam var ve doktorumun söylediğine göre büyürse kist oluşma ihtimali varmış. Büyümesini istemiyorum, çünkü kistler ilerlediği takdirde ameliyata kadar gidebilir sonuç. Ve biz de bebek düşünüyoruz bu yüzden endişeleniyorum.

Yani anladığıma göre soğan kürü bebek oluşumunu olumsuz yönde etkilemiyor, yeni gelişen yumurtalara da faydası oluyor

yok bebek oluşumunu olumsuz etkiilemez aksin ee olmlu olurr haata bide incirkürü
uyugulanrsan daha iyyolur sı-oonuçç..amaliyat olsan kist oluuşursa bile çoçugun olmasına engel degilki benim biildigimm:ecrin_bebek:

mrb arkadaşlar yaaa ben şimdi adet olamadım kanda gebelik testi yaptırdım sonuç negatif cıktı adetim geceli 3 gün oldu sogan kürünü yeniden yapmak istiyorum acaba şimdi yapsam olurmuki.çünkü birincisini yapalı 1 ay falan oldu sizce ne yapsam bir fikri olan varsa bana yardımcı olabilirmisiniz

mrb arkadaşlarım ben 10 senedir adet düzensizliği yaşıyorum ne ilaç kullandıysam geçmedi ve devamlı gittiğim kontrollerimde kistim var bazen küçülüyo bazen büyüyo şaşırdım kaldım 2. bebek düşünüyoruz olmuyor bu arada 26 yaşındayım acaba soğan kürü nasıl hazırlanıyo hergün tazemi yapılıyo ne kadar suyun içine kaç tane soğan atlıyo soğanı bütünmü koyuyoruz açıklarmısınız lütfen zararı olurmu biraz korkuyorum benim adetlerim düzensiz bazen 2 ayda bazen 1.5 ayda çok değişik oluyorum nasıl ayarlıcam bılmıyorum lütfen yardım edin sağlıcakla kalın:çok üzgünüm::çok üzgünüm:senağlama

magnum bendede kist var basit kistmi kaç cm sogan kürünü herğün taze hazırla ortaboy soganı kaynaşık suya 6 böl 5dak.kaynatt ılıt iç..aç karnına yad ayenemkten 2 sat sonra..şifa olsunn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…