Soğan Kürü - İbrahim Saraçoğlu

olur mu sabah aç karnına içilen asıl makbulü.ben 5 gün sabah aç karnına ve akşam yemekten önce aç karnına içtim hem 4cm lik kistimi yok ettim hem hamile kaldım dr bile şaşırdı kistin yok olmasına tabi sölemedim ona... sadece 5 gün ama düzenli olarak içtim çok bebişim bıraktı beni ama olsun hamilelik duygusunu kısa da olsa yaşadım şimdi yine başladım bugün 6.günüm bakalım hayırlısı...:hulya:

canım ben bizzat kendi sitesinden araştırdım.sık sorulan sorulardan tuttda hasta görüşlrine kadar okudum.öyle bir şart yok.istediğin zaman içersin.ben öyle yaptım ve etkilide oldu.insanları zorlamanın katı kuralcı olmanın gereği yok bence....

canım belkı kızacaksın ama bende gunde ıkı kere dıye duydum vıdeoları var bunu agzıyla soyluyo... ama sabah demıyo ılla.
gercı ne olursa olsun hepımızın amacı aynı. allah gonlumuze gore versın ınsallah....

a.s tatlım niye kızayım sana :) tamam iki kere onu biliyozda sabah illahi aç karnına olayı saçmalık yani.tabi ben bi kere yapıyorum o ayrı.iki kez içmek zor çünkü.bak saat şuan 23:10 ve ben soğan suyu hazırlıyorum bi taraftan.karnımda çok tok.ama içicem şimdi.çünkü ben işe yarayacağına inanıyorum.birazda inanmakta gizli.olumlu düşünün olumlu olsun yani.ben içiyorum , sağlığıma olumlu katkısı olacak,ve ben korunmayı bırakınca inş. güzel bir yavrum olacak.sağlıklı ve mutlu :) Allah ın izniyle tabi.ama ben inanıyorum Rabbim bana da bir evlat verecek.inş.Tüm isteyenlerin olsun inş.:ecrin_bebek:

merhaba..bende sogan kürünü yapanlardanim..bugün 13.günüm..gecen ay 6 gün yaptim biraktim adette kistlerimin döküldügünü görünce cok pisman oldum.polikistikover var malesefki.bu ay yaptim tam denildigi gibi sabah aksam taze yapip ictim,iciyorum..kasiklarimda sanci oluyo..icenlerin karni iniyomus diye okudum cogu yerde benimki kocaman olduhayirlisi Allahtan...icen herkese sifa olsun..bebeklerimiz de bizimle olsun..

amin şekerim.yap yap mutlaka faydası var bence.peki adette kistlerinin döküldüğünü nasıl anladın?bencede devam et sen.ben kürtaj oldum diye yapıyorum.kist falan çok şükür yok.o yüzden o kadar inceden inceye sabah-akşam yada aç tok gibi bişi uygulamıyorum.müsait olunca bi ara yapıp tok karna iiçiyorum.ben inanıyorum ki her içene mutlaka faydası olacak.yalnız be çok uzun süre içilince rahim duvarını inceltiyo diye duydum.kimiside rahim duvarını kalınlaştırdığını söylüyoCADIARZU anlıyamadım.hangisi doğru acaba?hiç böyle bişi duydunuz mu siz?

Tesekkurler aycannnn. arkadaslar bu sogan suyu hıc bı ıse yaramasa bıle vucuttakı dırenısı saglıyo hastalıklara karsı... cocuk ıcınde faydasını gordum dıyen cok.. ama zayıflmaksa banada bı etkı yapmadı hatta sıskınlık yaptı sankı:) bu ayı bı gecırelım bakalım neler oluyo ınsallah olur

he bu arada venus yakı konusunda da bızı aydınlatsan varmı bı avantası cıtten cocuk ıcın

he bu arada venus yakı konusunda da bızı aydınlatsan varmı bı avantası cıtten cocuk ıcın

:3: o ne canım.onu nerden buldun.ben hiç öyle bişi duymadım.benim bildiğim yakı dedem falan sırtına yapardı.ben küçükken :)) ama çocukla olabilecek ilgisini ilk kez senden duydum yani.ben alternatit tıpta soğanın dışına pek çıkamadım daha açıkcası yasakkelime

ben cok inaniyorum bu soganin faydasina ve insandaki etkisine..ben gecen ay 1 hafta yarim yapmistim kürü sancilanip birakmistim sonra adet oldum ve vajinam okadar sancidiki anlatamam bi baktim iki tane leblebi büyüklügünde bisey var ne oldugunu anlamadim ilk önce hic öyle bisey görmemistim bu güne kadar..sonra böyle kücük parcalar seklinde oldu adetim..yani kistlerim döküldü...

çok şaşırdım.gerçekten mucize yaa.biliyomusun ben de geçen ay yaptığımda vajinada ağrı olmuştu.hatta çokm korktum.dokundu mu diye.ama sonra adetim tam tarihine girince iyiki yapmışım dedim.bu ayda o yüzden yapıyorum.bir dün yapamadım.hiç vaktim ve halim yoktu.bugün 4. gün mutlaka yapıcam inş.demek ki durmak yok devam edlim.sonrada İNCİR yapalım.:))

yap ihmal etme..mucize gibi bisey bu sogan suyu...incirde yapicam insallah..
denemekten zarar gelmez..durmak yok yola devam:lepi:

kızlar sabah akşam yeni mi yapmak lazım ben yaptım çok oldu
akşam da içiyom öyle olmaz mı ghep taze mi olacak

ben 15 gun yaptım ılk tur yenı bıttı sabah aksam ac karna.. ama henuz bı sonuc yok .. beklıyorum bakalım nolcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…