Sizden Allah rizasi icin yardim istiyorum zekarattayim..

Şiddete karşıyım ama sizi gerçekten dövesim geldi....8 yıl dile kolay, köprünün altından çoookk sular akmış. Neden bu kadar güçsüzsünüz, neden kendinizi bu kadar aciz bir duruma düşürüyorsunuz, sizin hiç gururunuz yok mu??? Sizin üniversite okurken gösterdiğiniz emeklere, sizin mesleğinize, sizin seçimlerinize, sizin annenize saygı göstermeyen, size şiddet uygulayan adam için kendinizi halen daha perişan ediyorsunuz.. 8 yıl diyorsunuz 8....Kendinize gelin lütfen, inanın şuan çok ağır kelimeler geçiyor aklımdan lakin yazıya dökerek sizi hırpalamak istemiyorum. Siz bir insansınız, siz bir bireysiniz, yanınıza birileri olmadan, birinin eşi, birini kızı, birinin annesi olmadan sadece kendi adınızla devam edebilirsiniz hayata. İnanamıyorum gerçekten, bir kadının kendini bile bile bu durumlara düşüreceğine inanamıyorum, inanmak istemiyorum. Güçlü olun azcık , bu kadar zor olmamalı ayakta durmak.Kimsenin desteğine ihtiyacınız yok, 30 yaşında insansınız. Hala daha "seven insan ne yapar, nasıl davranır?" diye bile sorabiliyorsunuz....Sizi hayretle okuyorum gerçekten, sevgi falan yok arkadaşım bunu o beynine iyice yaz...Ve gerçekten sizin gibi kadınları gördükçe iyice deliriyorum ve böylesine müstehak diyorum...Git arkadaşım kıy dini nikahını , seni kullanmasına, sana şiddet uygulamasına müsaade et, sen bu kafayla devam edersen çok sürmez gazetelerin 3.sayfasına haber olursun, millette üzülür; bilmezler ki kendi ayağınla gittin azrailine.

Aileni köylü diye hor görüyor adam onlar gelmesin sen git diyor. Film gibi . Öğretmenin ama mesleğini yaptırmıyor. Evde oturacaksin diyor. Yine film gibi. Ve kötü kv var. O eski Türk filmi gibi. Aliye Rona geldi aklıma. Hala babacan di , sevecen di. Bilmem neydi de neydi... psikoloğa git o adamdan kurtul. Ciddi ciddi kurtul yani.

Canim inan yorumlayamiyorum defalarca sordum.huysuzsun burnumdan getirursin diyor.birkac gece sabaha kadar konistuk evli olsa böyle olur muydu
Telefon numarasını vermemesi sadece evli olduğu anlamına gelmez ki. Sabaha kadar konuşup evli olmadığını anladığın için mi, için rahat?
Mantığın aklın alıyor mu, telefon numarasını bilmeden onun hayatında yer almaya çalışman ne kadar doğru?
Huysuzsun, burnumdan getirsin vs demiş. Siz de böyle olduğunuza inandığınız için sizi kandırmak epey kolay olmuş.
Vermeyince daha çok huysuzlanıyorum, güvenim yok oluyor diyemediniz mi..

Cok sagol yorumun icin evet biriyle gorustum ama olmadi.yas farkı çoktu aramizda.inan saglikli dusunemiyorum sifara iciyorum.alkoke de basladim aile destegi yok.keske bosanmasaydim diyorum
Senin eğittiğin çocuklara acıdım bir an. Belki de kk'da bir üyenin çocuğuna öğretmenlik yapıyorsun! Bence kesinlikle istifa edip eski eşine dönüp hem fiziksel hem psikolojik şiddet görmelisin, çok mazoşist gördüm seni

İlkokul dersee bayılıcamm şurdaa
O yaşlarda öğretmenlerimizi az mı örnek aldık.
İngilizce öğretmenizi sevdiğimiz zaman hepimiz ingilizce öğretmeni olmak istemedik mi
Benim hocam hep kendi ayaklarınız üzerinde duran güçlü kadınlar olun derdi.
Hatta kolundaki bileziği gösterip altın bileziğiniz kolunuzda olsun demişti, ben cidden limoncu gibi bilezikten bahsediyor sanıyordum

sizin yetiştirdiğiniz çocuklara üzülüyorum ben şu an.

erkek odaklı yaşıyorsunuz. dayak yediğiniz adamdan boşandınız. kendinizden altı yaş küçük bi adamla beraber oldunuz. herşeyi yaşadım uhuhuhh diye ağladınız buralarda, bin tane konu açtınız. sonra o bitti şimdi sekiz sene önceki dayakçı kocanın derdine düştünüz.

Bazı kadınların bu akıl tutulmasını, yapılan şeyin yanlış olduğunu bile bile ısrar etmesindeki amacı anlayamıyorum.
Adam çok iyiymiş, çok sevecenmiş, çok babacanmış bilmem ne? Bir de aşk öyküsü gibi anlatmışsın. Çok iyi olduğu için seni haremine kapatmak istiyor değil mi? hehe anası yüzünden anası..

Dedin
dedim dun gece dedim sen numarasi vermeyince daha cok huzursuz oluyorum dedim. Bahaneler buluyor burnunda n getirirmisim

Cok sagol yorumun icin evet biriyle gorustum ama olmadi.yas farkı çoktu aramizda.inan saglikli dusunemiyorum sifara iciyorum.alkoke de basladim aile destegi yok.keske bosanmasaydim diyorum
bu adamın niyeti kendine sorumlu ve sorunlu olmayacak bir yatak arkadaşı olarak kullanmak seni. Başka bir açıklaması yok. Mis gibi mesleğiniz varken niye bu hanzolarla vakit geçirirsiniz hala anlamıyorum. Neyi var bu adamın? Hayvanın teki. Salağın teki. Anne kuzusu manyağın teki

Dedin

dedim dun gece dedim sen numarasi vermeyince daha cok huzursuz oluyorum dedim. Bahaneler buluyor burnunda n getirirmisim

sadece işinize gelen sorularınıza cevap olabilecek mesajlara cevap veriyorsunuz.

evet canım sabaha kadar konuştuysa evli değildir bence seviyor desek aayyy canım sağol beni tek sen anlıyorsun diyeceksiniz.
açıkcası üzüldüm sizin için Allah yardımcınız olsun maalesef umutsuz vakasınız.

Şimdi ise öğretmenler asık suratlı problemli ve dersi anlatıp direk cıkıyorlar.. Hepsi öyle olmasa da artık coğunluk böyle olmaya başladı ....

Don adama ye dayagini otur. Meselegini de birak. Zaten atanmayi bekleyen binlerce öğretmen var. Bir kadro boşalır.

Isin dogrusu konu sahibi gibi birinin cocuguma ogretmenlik yapmasini istemezdim. Hayatini erkek odakli degil de "egitimci" odakli yasayan ama atanamayan cok kisi var.

Canim inan yorumlayamiyorum defalarca sordum.huysuzsun burnumdan getirursin diyor.birkac gece sabaha kadar konistuk evli olsa böyle olur muydu

Dini nikah olayini da bi yorumlasana...

ya bu adam seni dövüyomuş .
anasının bi sözüyle kapı dışarı etmiş.
daha hala seviyomu diyosun .
sevmiyor arkadaşım SEVMİYOR.
kullanacak.
aklını başına topla.
nmiye dini nikah diyor.
niye teli vermiyor.
arada gelip kalacak.
ben çok safım demekle olmuyor.
saf olma.
kendini kullandırtma.
sanırım bi önceki ilişkinde de kendini bu anlamda kullandırttın.
o olmamış bitmiş şimdi eski eşin aklına düşmüş.
seven adam zaten boşamazdı böyle bi sebepten.
yani çalışıyorsun öğretmensin diye.
şu son iki cümleyi çevir çevir okuç
iyice aklına sok.
git doğrudürüst bir dr. bul.
tadavine başla

Sinirlerimi tepeme çıkardın damla..

Sen arada baska bir adamla yaşadın ; bir ev bir yatak paylaştın. Yanlış anlama cok olağan bir durum bu ancak çalışmana karışacak kadar ilkel kafada bir aile.. Bu duruma ne der?

Asla ve asla tekrar birleşemezsiniz. Haberin olsun. Asla seni almaz o adam tekrar. Boşa kürek çekiyorsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…