Sizden Allah rizasi icin yardim istiyorum zekarattayim..

Cok sagol yorumun icin evet biriyle gorustum ama olmadi.yas farkı çoktu aramizda.inan saglikli dusunemiyorum sifara iciyorum.alkoke de basladim aile destegi yok.keske bosanmasaydim diyorum
ya napıyosun sen canım ya.
git bi köpriden atla kestirme olur.
aile desteği olmasa da sen koskoca yetişkin bi insansın bi öğretmensin.
alkol falan ne iş.
saçmalamışssın iyice.
bak git sağlam bi dr. bul.tedaviye başla acilen.
şu eski kocanla da irtibatı bi kes.
sonun hiç iyi olmayacak bu gidişle.
kimseden yardım destek bekleme.
kendi kendinin ilacı ol.
sağlıklı düşünemediğin ortada.
takıntılı bir şekilde keşke boşanmasaydım diyip duruyosun.
bizi de dinlemediğin ortada.
acilen bir psikiyatrist bul.
yaşadıklarını anlat.
alkole de elini sürme.
çok kızdım sana ya.
insan kendi kendine bu kadar zarar verir gerçekten

G

Gercekten bunu mu istiyor
Sizde benim gördüğüm şey lütfen yanlış anlamayın saflık.. Yani kötü anlamda değil.. Siz nasılsanız karşındakini de öyle görüyorsunuz.. Başka bir niyet aklınıza gelmiyor..

O niyeti ben söyleyeyim size açık açık: Sen hala seviyorsun beni anladım, dini nikahıma alayım da seni..Hem yatağıma arkadaş olur..Ben bunu tepe tepe kullanırım..

Daha da yazardım da içim elvermiyor..Git çalış paranı kazanmaya devam et.. O kafandaki fikirleri ve gözündeki amiyane tabirle at gözlüklerini fırlat at.. Yoksa gerçekten başını yakacaksın..

açıkca seni kullancam diyor ama gördüğüm kadarıyla konu sahibinin gözüne perde inmiş.
Allah akıl fikir versin.

ya o kadar dedik dönme diye illa dön denilene kadar konu açacaksın sanırım.
Az kendine güven ne güzel ayakların üstünde duruyorsun yaşında geç karşına daha neler çıkar.
Saplantılı bir şekilde eski eşine bağlısın.
Eğer onu tamamen hayatından çıkarmayı başarırsan gerçek aşkı bulacağına eminim

açıkca seni kullancam diyor ama gördüğüm kadarıyla konu sahibinin gözüne perde inmiş.
Allah akıl fikir versin.

Valla perde mi baska bir sey mi anlamadim ama bir ogretmenin bu sekilde bir dusunce yapisi olmasina hayret ettim. Hani ogretmen bilgili, mantikli, yol gosterendi? Dini nikah diyo hala ya...

bunu cidden soruyomusun.
ne isteyecek başka.
teli bile vermemiş.
arada geleyim birlikte olayım istiyor.
daha açık nasıl desin.
Arkadaşlar konu sahibi hiç sağlıklı değil bence.
Bizim tek yapacağımız şey onun için dua etmek olucak.
Çünkü bizleri pek dinleyeceğinden emin değilim ben.
Saflığın dibini yaşıyor kendisi

Bence sadece bu da değil, muhtemelen adam evlendi anasının istediği biriyle, telefon bu yüzden vermiyo

Psikolojik destek almayı düşündünüz mü?
Dusundum aldim da 2 seans gittim olmadi hic fayda etmedi kadin beni basindan saviyordu adeta.
Bana ne deseniz haklisiniz bir girdaptayim baska bisey degil.
Peki ne olur sorum cevap verin bu adam beni cok sevdigini soyluyor.cok seven insan ne yapar nasil davranir su asamada?
Ve ben sanirim gercekten cok safim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…