Sizden Allah rizasi icin yardim istiyorum zekarattayim..

sabah sabah gerçekten hepimizin siniri zıpladı.
kendisi hala diyor ki seviyor mu acaba.
şaka gibi valla.
arkadaşım sen he de bu adama.
için rahat etmeyecek başka türlü.
bu adama tekrar kullandırt kendini de rahatla.
yoksa bu takıntıdan kurtulamayacaksın.
bi sonraki konunda okuruz.a
rtık.
hü hü beni kullandı attı kenara diye.
nası öğretmensin sen anlamadım ya.
bi de 30 yaşındasın.
pes doğrusu.

Konuşmaların bir öğretmenin konuşmaları gibi değil bu adamdan size hiç fayda yok iyi bi insan değil öyle olsa mesleğine saygı duyardi

adam sana ya ogretmenlik ya ben dememis dayakta atmis asagilamista zehirde etmis. sen suanda eski guzel gunleri ozluyorsun. yanlizlik canina tak etmis . simdide diyorsunki iyi kotu bir yuvam vardi bozmasamiydim. tabiki ogretmenlik hersey degldi ama bu adam karakterini belli etmis zulmetmis. dua et unut ve yoluna bak .birsuru iyi insan vardir sana uygun .Rabbim karşına cıkarsın inssallah iyi birini

Evet aklın Yaşta olmadığının bir kanıtı daha. 25 inden önce evlenilmez diyenler şu konu sahibinin yazdıklarını bir okusunlar.
Ya 30 yaşındasın ve eğitimli bir insansın yazık sana ya. Ömrüm boyunca yalnız yaşarım yine bana el kaldıran bir insanla aynı yatağa giremem neyin kafasındasın??

Ya boşuna mı dirsek çürütüp okudunuz ya.Öğretmenlik yaptırmayan adam ne ya...Mesleğinize elinize almışken icra edin bi cahil adamın peşine takılıp mahvolmayın...psikopat mı bu adam. Bıraksanıza şunu ne sevmesi ne bitmesi Allah aşkına

Adam canını acıttıkça daha fazla seviyorsun sanki.
Onca yıldan sonra tekrar bir dayağını yersen daha mı makbule geçecek nedir?
Niye kendinden bu kadar nefret ediyorsun yoksa acı çekmek hoşuna mı gidiyor mazoşist misin?
Bir de herife babacan demiş. Valla benim babam da babacandır, fakat beni dövmez hiç.

Biraz once actiginiz tum konulari okudum. Siz hic iyi degilsiniz yardim almalisiniz. 32 yasindasiniz ama 18 yasindaki kiz cocugu gibi davraniyorsunuz.

Actiginiz konular hep erkeklerle ilgili bi kac tanesi kendinizle ilgili.

Bosluktasiniz psikolojiniz alt ust ve simdi dayak yediginiz kocaya donmek istiyorsunuz...

Eger bosanmasaydiniz belki cocuklariniz olurdu evet ama hayatinizin pismanligini yasardiniz cocugunuz oldugu icin birakip gitmek daha da zorlasirdi.

Siz ogretmensiniz az cok arkadas cevreniz vardir. (Bayannn)
Cikin onlarla takilin alisveris yapin kendinize hobiler bulun.. Kendinize vakit ayirin. Ve bi sure erkekleri dusunmeyin!..

Fake hesabından konuşuyosunuz, numarasını vermiyo, imam nikahi kıyalım sonra bakarız diyo?? Bence uzak durmakta fayda var , her yönden

Mesajları beğenmekten vazgeçip adam akıllı bişeyler yazsanız nasıl olur? Bi karar verseniz ne olurdu bu kararınız acaba?
Canim yazılanları tek tek okuyup dusunuyorum.kendime saygim kalmamis sanirim.yikilmis hissediyorum.seviyorum diyor agliyor karsimda kamerada ama icraatta hicbisey yok.sevgi nasil olur gercek sevgi ne bilmiyorum.ben kendimi bile sevmiyoru. Ki baskasi beni sevsin

Ben size olacaklari soyliyim. Eski esinizle imam nikahi kiyip kari koca hayati yasayacaksiniz. Bir sure boyle gittikten sonra adam bir bahaneyle birakip gidecek. Eski yasi kucuk sevgilinizde oldugu gibi yok kirlendim yok bilmem ne oldum komsular gordu vs. diye bunalima gireceksiniz.

Normal yasayamiyorsunuz yani.

Madem akıl almak için yazdınız bu konuyu. O adamdan uzaklaşın. Çok net söylüyorum. Uğraşmayın artık. Buna ne diyorsunuz?

şiddete bagımlı olmak bu olsa gerek

Madem akıl almak için yazdınız bu konuyu. O adamdan uzaklaşın. Çok net söylüyorum. Uğraşmayın artık. Buna ne diyorsunuz?
Cok dogru soyluyorsunuz uzaklasmak en mantiklisi bir sure kendimi toparlayamam ama yeniden kalkarim ayaga sanirim.
Gec degil degil ki.hicbir sey icin.hayatimi her ne kadar mahvetmis olsam da yine de yeniden baslayabilir miyim

Hiç saglıklı dusunmuyorsun. Burda anlattıklarında ne kadar adamı yumusak gostermeye calıssan da elinde guzel bi anın bile yok kı yazamıyorsn. Kusura bakma ama adam tel bumarasını vermıyor , dini nikah dıyor kı o da allah katında makbul oluyor mu gunumuzde hala tartısılıyor , ama aklı basında alimler dini nikahon resmı nıkah olmadan hukmunun olmadıgını soyluyorlar, neyse bu kısmı ince mesele. Ya kuzum adam doktor dıye mı bu kadar vazgecemıyorsun? Daha ıyısı derken ne kastedıyorsun, bu adam gıbı kotusu cok yok kı pıyasada , eminim daha insanı cıkmıstın karsına da meslegı belki dr degıldır. Olmasın . Ne olcak. Takılmışsın ya da cıddı sorunların var mutlulugu haketmedıgını dusunuyorsun. Özel olmszsa bişey sorcam. Anne baban nasıllardı? Babanın annene yaklssımı yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…