Sizden Allah rizasi icin yardim istiyorum zekarattayim..

Dusundum aldim da 2 seans gittim olmadi hic fayda etmedi kadin beni basindan saviyordu adeta.
Bana ne deseniz haklisiniz bir girdaptayim baska bisey degil.
Peki ne olur sorum cevap verin bu adam beni cok sevdigini soyluyor.cok seven insan ne yapar nasil davranir su asamada?
Ve ben sanirim gercekten cok safim

Bence sen hiç saf falan değilsin. Bunlari anlaması buraya konu yazmazdin. Adamın telini vermemesi seninde dini nikah kiyalim vs ile seni koynuna almaya çalışması. Sen bunların zaten ne anlama geldiğini biliyorsun. Göz ardı etsem bunları ne kadar zarar görürüm diye analiz ediyorsun. O yüzden konu açıyorsun buraya. Ne bizi ne kendini kandırma.

Ben öbür konularını okumadım ama yorumlardan bahsedildigi kadariyla öğrendim. Başkasını sevemem falan da yok. Senin sorunun bu adamla değil, eski sevgiliyle değil. Senin sorunun kendinle. Sende ki problem bizim buradan yardım edebileceğimizin ötesine geçmiş. Acil terapi başla. Hafta bir istanbul, izmir veya ankara hangisi sana yakinsa başla. Küçük şehirlerde terapi yapacak adam bulamaya bilirsin diye diyorum.

Daha önceki konumda yazmistim.Evlendim ayrildim.Aradan 8 yil gecti biz yine gorusuyorduk ara ara ama son 5 yil hic gorusmedik en son ben ona mesaj attim faceden yeniden konusmaya basladik.
Bosanma nedenimiz ailesi beni hic begenmedi isyemedi.ogullarina layik gormedi.annesi ozellikle hic hic istemedi.2006 da nisanlanmistik bize gelmisti nisandan sonra eski esim bana sunlari dedi.
Ben bacilarim gibi kiz istiyormusum yanilmisim.ogretmenlik yapacam diye karsima cikma.bana bunlari dedi.ayrilmayi goze alamadim zaten her sey gecmisti aramizda ama ben seviyordum onu evlenince kabul eder diye dusundum.evendik ayni evin icinde 25 gun kalabildim ev boguyordu beni.calismayacaksin evde oturacaksin diyordu ona ifade edemedim.kendimi beni anlamiyordi.evde oturmak beni boguyordu.umirsamadi kapat o yarayı ort ustunu unut ogretmenligi dedi.annem de beni ha bre ariyordu telefonda kiziyordu meslegini birakma ogretmenlik yap ayrilamazs senden yapacam de ogretmenlik diyordu.diyordum ve dayak yiyordum.
Aslinda tum sucu kendime buluyorum su anda.karsima ondan daha iyisi cikmadi.o gercekten fiziken de ruhen de iyiydi.bilmiyorum su an mi gozume oyle gorunuyor.anasi cok fenaydi beni calistirmaya karar verdi kitap alacakti sus anam duymasin derdi.
Kendi halimize kalsaydik belki gizel olurdu.
Ben 25.gunden sonra dondum annemin evine.aradi ne zaman gelecen diye gelmicem dedim.bir de sunu diyordu bana
Biz yakin illerdeydik anan bu eve gelmeyecek ben de ananin evine gitmem zaten sen otobuse biner gidersin geri gelirsin diylrdu.anan gelmeyecek bu eve diyordu.beni ailemi koyde oturmamizi cok assaladilar.ozellikle anasi
Kizlar kabus gibi guer yasadim.6 ay anamin evinde gecirdim zamani
Surekli aradim buni yalvardik secim yapmak istemiyorum ne olur Allah rizasi icin ogretmenlik de yapayim evli de kalalim dedim yok dedi sec ya meslek ya ben.son ana kadar yalvardim.gel konusalim dedim once gelecem tamam seni almaya dedi sonra gelemem ben oraya gelirsem simdi beni doversiniz dedi.ama bosandiktan sonra esyalarimi getirdi o zaman dememis doversiniz diye.
Her sey muallaktaydi ta ki bir gun avukat beni arayana kadar.calismayacaksinbosanmak istiyor musunuz siye sordu. dusunsenize beni avukata aratti kendi aramak yerine.tamam dedim madem istiyor ben de istiyorum dedim.anlasmali bosandik 1 hafta sonra gizli numaradan ağlayarak beni aradi.neden kabul ettin bosanmayi diye.bana kizdi halbuki o hic caba gostermemisti bosanmamak icin.
Ama sunu net diyim yine de anasi .asaydi biz mutlu olabilirdik o yuzden diyorum daha iyisi cikmadi karsima.yuzu babacandi cana yakindi.insan kendini yaninda huzurlu hissediyordu.simdi yeniden konusmaya basladik ben yeniden evlenelim her seyi unutum istiyorum.o da dini nikahkiyalim zamana birakalim diyor.mesela telefon numarasini vermiyor bana.ben bu kez basa sariyorim huysuzlaniyorum.iste sen busun cok huysuzsun sana nasil katlandim diyor.gercekten de huysuz yonlerim var huzursuz ediyorum.huzursuzluk cikardim geçmişte cikariyorum da.
Kizlar Allah rizasi icin biseyler soyeyin siz haric dertlesecek kimsem yok.hic kimsem yok.yardim edin bana.ne olur yanimda olun.ALLAH RIZASI ICIN.

Bu kadar olay olmuş sen bunların biletini sadece kayınvalidenemi çıkartıyosun. Bence şu gözündeki pembe gözlükleri çıkar o adamla olmaz. :KK35:

bir kere seni mesleğnden alı koyan bir zihniyet nasıl oluyor da iyi oluyor seni gram sevmiyorlarrr sevseler asla engellemezlerdi. öğretmenlik gibi güzel mesleğin var ayrıca inan öğretmenlik olmasın senin çalışma özgürlüğünü elinden alamaz kimse anan baban bunun için mi emek harcadı sen bunun için mi onca yıl okudun yazıkkk

Nasıl bi zihniyettesin ben hiiiic anlamadım her şeyin farkında olmana rağmen üstünü kapatıyorum kendince Hayır işsiz güçsüz zor durumda da değilsin ki çekmek zorunda olasın daha dur bakalım karşına kimler çıkar ki çıkmasa ne olur yani kendini daha fazla yakmaktan daha mı vahim gerçekten anlamıyorum bazen hiç kimseyi

Ayyy siz ne tuhaf kadınsınız!!! bence hemen barışın ve gidip imam nikahını kıyıp rahatlayın.öğretmenlik yapmayın bu kafayla...

Ama dini nikah yapinca omur boyu ayrilmayalim diyor.sadece amaci beraber olursak gunah olmasin mi o niyetle yapilan bir nikah gunah olmaz mi
Boyle bir nikah yok artik. Bide ogretmenim diyosun ya bu cahillige pes gercekten. Asil olan belediye nikahidir. Onu yaptiktan sonra isteyen dini de yaptirabilir. Suan ki hocalar alimler de bunu soyluyo.

Sen sadece dini nikah yaparak Allah'i kandiracagini mi dusunuyosun? Anca kendini kandirirsin. Bu adamda seni kandirip atar bi kenara. Sonra gelip yine burda aglarsin.

OZET:
Adam senle fuckbody olmak istiyo.

Sayin KADINLAR KULUBU UYELERI

Size cok onemli bir ricada bulunacagim. Panik, endise ya da siddet bazli travma yasamis uyelerinize verdiginiz cevaplarda cok dikkatli olun. Karsinizda tum bilincini yitirip kendine zarar verme kapaitesi cok yuksek bir insan olabilir. Bunu goz onunde tutarak sozlerinizi ve tavrinizi cok dikkatli secin. Yoksa Bogaz Koprusu'nde bir adama "Atla! Atla!" diye cesaret veren sorumsuz kadinlardan hic farkiniz yok.
Sizin yaralayici tavriniz konu sahibini oldugundan cok daha fazla hirpaladi ve artik yazmiyor. Lutfen bir an dusunun ve kendinize durust olun. Herkes yolunu kaybedebilir. Herkes bosluga dusebilir. Herkes degerinin sifir altinda olugunu dusunebilir. Eger siz o derin karanligi yasamadiysaniz konusmayin bence! Siz o insanin daha da karanliga gomulmesine ne hakla katkida bulunuyorsunuz? Yaptiginiz sey son derece etik disi ve son derece insanliktan yoksun. Sizi esefle kiniyorum.
Eger elestirilerinizi karsinizdaki insanin ruh halini dusunerek yapamiyorsaniz bence baska konularla ugrasin. Turk kadinin ozguvenini en basta siz kadinlar darmadagin ediyorsunuz!
Rica ediyorum, elestirinizi yargilamadan ve yapici olarak yapamiyorsaniz asagilayici sifatlar yazmayin buraya!
Lutfen birer yetiskin ve insan olarak sorumlulugunuzu bilin!

Baska adam mi kalmadi piyasada! Boyle pisliklere yüz veriyorsunuz sonra "vay anam" ! IYI,BABACAN,SEVEN,DEGER VEREN BIR INSAN,KARISINI ALLAHIN EMANETINI 25.GUN ANASININ EVINE GONDERMEZ! Ayik ol azıcık ya adam boşta kalmış dolduracak yer arıyor. Ana agzina bakan adamdan koca olmaz!

Daha önceki konumda yazmistim.Evlendim ayrildim.Aradan 8 yil gecti biz yine gorusuyorduk ara ara ama son 5 yil hic gorusmedik en son ben ona mesaj attim faceden yeniden konusmaya basladik.
Bosanma nedenimiz ailesi beni hic begenmedi isyemedi.ogullarina layik gormedi.annesi ozellikle hic hic istemedi.2006 da nisanlanmistik bize gelmisti nisandan sonra eski esim bana sunlari dedi.
Ben bacilarim gibi kiz istiyormusum yanilmisim.ogretmenlik yapacam diye karsima cikma.bana bunlari dedi.ayrilmayi goze alamadim zaten her sey gecmisti aramizda ama ben seviyordum onu evlenince kabul eder diye dusundum.evendik ayni evin icinde 25 gun kalabildim ev boguyordu beni.calismayacaksin evde oturacaksin diyordu ona ifade edemedim.kendimi beni anlamiyordi.evde oturmak beni boguyordu.umirsamadi kapat o yarayı ort ustunu unut ogretmenligi dedi.annem de beni ha bre ariyordu telefonda kiziyordu meslegini birakma ogretmenlik yap ayrilamazs senden yapacam de ogretmenlik diyordu.diyordum ve dayak yiyordum.
Aslinda tum sucu kendime buluyorum su anda.karsima ondan daha iyisi cikmadi.o gercekten fiziken de ruhen de iyiydi.bilmiyorum su an mi gozume oyle gorunuyor.anasi cok fenaydi beni calistirmaya karar verdi kitap alacakti sus anam duymasin derdi.
Kendi halimize kalsaydik belki gizel olurdu.
Ben 25.gunden sonra dondum annemin evine.aradi ne zaman gelecen diye gelmicem dedim.bir de sunu diyordu bana
Biz yakin illerdeydik anan bu eve gelmeyecek ben de ananin evine gitmem zaten sen otobuse biner gidersin geri gelirsin diylrdu.anan gelmeyecek bu eve diyordu.beni ailemi koyde oturmamizi cok assaladilar.ozellikle anasi
Kizlar kabus gibi guer yasadim.6 ay anamin evinde gecirdim zamani
Surekli aradim buni yalvardik secim yapmak istemiyorum ne olur Allah rizasi icin ogretmenlik de yapayim evli de kalalim dedim yok dedi sec ya meslek ya ben.son ana kadar yalvardim.gel konusalim dedim once gelecem tamam seni almaya dedi sonra gelemem ben oraya gelirsem simdi beni doversiniz dedi.ama bosandiktan sonra esyalarimi getirdi o zaman dememis doversiniz diye.
Her sey muallaktaydi ta ki bir gun avukat beni arayana kadar.calismayacaksinbosanmak istiyor musunuz siye sordu. dusunsenize beni avukata aratti kendi aramak yerine.tamam dedim madem istiyor ben de istiyorum dedim.anlasmali bosandik 1 hafta sonra gizli numaradan ağlayarak beni aradi.neden kabul ettin bosanmayi diye.bana kizdi halbuki o hic caba gostermemisti bosanmamak icin.
Ama sunu net diyim yine de anasi .asaydi biz mutlu olabilirdik o yuzden diyorum daha iyisi cikmadi karsima.yuzu babacandi cana yakindi.insan kendini yaninda huzurlu hissediyordu.simdi yeniden konusmaya basladik ben yeniden evlenelim her seyi unutum istiyorum.o da dini nikahkiyalim zamana birakalim diyor.mesela telefon numarasini vermiyor bana.ben bu kez basa sariyorim huysuzlaniyorum.iste sen busun cok huysuzsun sana nasil katlandim diyor.gercekten de huysuz yonlerim var huzursuz ediyorum.huzursuzluk cikardim geçmişte cikariyorum da.
Kizlar Allah rizasi icin biseyler soyeyin siz haric dertlesecek kimsem yok.hic kimsem yok.yardim edin bana.ne olur yanimda olun.ALLAH RIZASI ICIN.

Sizi kısmen anlıyorum, huyuna gitseydim işimi bıraksaydım böyle olmazdı mutlu olurdum, onu seviyorum diye düşünüyorsunuz ve hatayı hep kendinizde arıyorsunuz; ama çok yanlış düşünüyorsunuz, eşiniz sizi gerçekten sevmemiş ve hala daha sevmiyor, bunu aklınızdan çıkarmayın, gerçekten seven eşine değer veren hiçbir erkek eşini 1 ayda bırakmaz bu çok açık, o yüzden hiç şöyle olsaydı da böyle yapsaydım da gibi şeylerle kendinizi yiyip bitirmeyin

Siz mesleğinizi bıraksaydınız, onu pamuklara da sarsaydınız sonunuz yine aynı olacaktı ayrılacaktınız, ayrılmasınız bile aldatılan, psikolojik ve fiziksel her türlü şiddete maruz kalan bir kadın olarak hayatınıza devam edecektiniz, şimdiki halinizden bin beter olacaktınız, o yüzden dua edin halinize, o adamı da sevmiyosunuz aslında sadece kendinizi ona muhtaç hissediyosunuz, şuan hayatınızda sizi mutlu eden sevdiğiniz biri olsa aklınızın ucuna dahi gelmezdi

Size çok zor gelse de bir daha o adamla sakın muhatap olmayın, tam tersi güçlü ayakları yere sağlam basan bir kadın gibi olun onun karşısında, ezilmeyin, o şuan şunu düşünüyor: 'nasıl bir erkekmişim ben, yıllar geçti hala beni unutamamış, vay be'

Sizinle oynuyor resmen, bu kadarına izin vermeyin, hiç mi kadınlık gururunuz yok, yapmayın lütfen bırakın bu adamı, Allaha havale edin ne hali varsa görsün, siz de psikoloğa falan gidin, kendinize bakın, hayata tutunmaya çalışın, umutsuz olmayın, Allah büyüktür...

ya kızlar yorumları okudum da simdi biraz cok ustune gitmeyin bence yok kocasız yapamadın mı yok kafan nerede falan zaten belli ki zor bir hayatı olmus hicbir yeri evi benimseyememis hala kendisine neler yapan adama donmek istiyor bir gram ilgi bile onu mutlu etmis yazık uzuldum ben kendini kandırıyor da olabilir normal de olmayabilir ama bence bu kadar agır yorumlar yazmayalım nasılsa yine bildigini yapacak iyice hırslanıp daha sakin yumusak davranırsak belki biraz da olsa anlayabilir

ya kızlar yorumları okudum da simdi biraz cok ustune gitmeyin bence yok kocasız yapamadın mı yok kafan nerede falan zaten belli ki zor bir hayatı olmus hicbir yeri evi benimseyememis hala kendisine neler yapan adama donmek istiyor bir gram ilgi bile onu mutlu etmis yazık uzuldum ben kendini kandırıyor da olabilir normal de olmayabilir ama bence bu kadar agır yorumlar yazmayalım nasılsa yine bildigini yapacak iyice hırslanıp daha sakin yumusak davranırsak belki biraz da olsa anlayabilir

Aslında ilerleyen sayfalarda konu sahibi hatasını anlamış ve tedavi olmaya karar vermişti diye hatırlıyorum. Ama her gelen ilk yoruma göre yazdığından kötü oluyor. Keşek en azından konu sahibinin son mesajlarına da bir göz atıp yorum yapsak. Yani 34 sayfa olmuş herhalde bir gelişme olmuştur.

Aslında ilerleyen sayfalarda konu sahibi hatasını anlamış ve tedavi olmaya karar vermişti diye hatırlıyorum. Ama her gelen ilk yoruma göre yazdığından kötü oluyor. Keşek en azından konu sahibinin son mesajlarına da bir göz atıp yorum yapsak. Yani 34 sayfa olmuş herhalde bir gelişme olmuştur.
acıkcası tedavi olacagına ben inanmıyorum, yani ne bileyim bana inandırıcı gelmedi. insanlar daha fazla üstüne gitmesin diye öyle diyor da olabilir. bir de burada ne zaman birisi konu acsa herkes hastasın tedavi ol diyor. hepimizin doktora gitmeyi akıl edecek kadar beyni var ama tavsiye istedigimiz icin burada konu acıyoruz.. bazen cok incitici olabiliyor yorumlar, yazık cok uzuldum bu konu sahibine :KK43:

acıkcası tedavi olacagına ben inanmıyorum, yani ne bileyim bana inandırıcı gelmedi. insanlar daha fazla üstüne gitmesin diye öyle diyor da olabilir. bir de burada ne zaman birisi konu acsa herkes hastasın tedavi ol diyor. hepimizin doktora gitmeyi akıl edecek kadar beyni var ama tavsiye istedigimiz icin burada konu acıyoruz.. bazen cok incitici olabiliyor yorumlar, yazık cok uzuldum bu konu sahibine :KK43:

Ben hastasın demiyorum ama terapiyi çok tavsiye ediyorum herkese. Pek çok yorumumda da yazıyorum. Kendim de terapi görüyorum o yüzden faydalı bir şey. Terapiyi/tedaviyi hakaret olarak algılamasak keşke. Ama hastasın demek ayrı bir şey tabi.

Bu kafa karışıklığıyla eski eşinizi! Dinleyin ve öğretmenlik mesleğini şimdilik yapmayın kafanız bu kadar karışıkken çocuklara hiçbir faydanız olamaz ayrıca o adamdan size koca olmaz hastalıklı insanlar başkalarınıda hasta ediyor nasıl bir toplumuz biz

Yorumlar cok acimasiz.gidip dini nikah yapmam merak etmeyin.oyle biseyi layik gormuyorum kendime sadece acaba resmi nikah da yapar mi diye dusunuyorum.ama umud yok artik olmaz.
Beni guzelce anlayip dinleyecekelre sunu sormak istiyorum.cok mu acele ettim bosanmak icin 1 ayda gelmeseydim sabretseydim onu kendime baglasaydim farkli olur muydu diye dusunuyorum.
Ve evet bazi yorumlar cok cok acimasiz nasil bir derin boslukta karanlikta oldugumu anlatamiyorum.arabama bindim 120 km hizla gittim yalvardim allahim kimseye dayanamayacagin kadar yuk vermezsin ben artik dayanamiyorum al canimi diye dua ettim.
Parcalanmis ailede buyumek col aci.annem benimle ilgilenmezdi ben evlenince her gun aradi ogretmenlik yapacam de dedi.ayrica bana aldigi şeylerin parasini istedi.eve dondugumde parasini ver aldiklarimin yoksa haram ederim dedi ben her yonden bitmisim.siz guzel ailelerde sahiplenilerek buyudunuz anlayamiyorsunuz iste .ben hayatim boyunca sevilmedim.hep karanliktaydim hep secim yapmak zorunda kaldim.
Ben evlenmeden onunla her seyi yasamistim.ve nisanlaninca bana demisti ogretmen olacam diye karsima cikma diye.keske o zaman biraksaydim belki o zaman vicdani elvermezdi beni birakmaya.
Gordugunuz gibi gecmisin hesaplari bitmiyor kafamda.ölsem hissizlessem dunyanin en bahtiyar insani olucam.

X