Sizden Allah rizasi icin yardim istiyorum zekarattayim..

Bu adam 8 yildir akillanmamis kusura bakmayin dibi nikahla yasayacakmis hih ana kuzusu
Acsin bi ev anam karismicak seni uzdurmem meslegini de yap dese amenna!
Neden resmi nikah kiymiyor yobaz herif siz hala birlessemmi diyorsunuz bu adam sizi kabullenmedi kabullenmeyecekte
Evlende gor gununu saka gibisiniz yaa
Of icim sisti
Adam daha sana numarasini veremiyor biraz akıllı olun ya lutfen 25 gunde her lanet huyunu anlamissiniz sirf evli olmak ve baskasini bulamam diye evlenmek istiyosunuz yapmayinnm
Mis gibi 30 yasinda ogretmensin onu tamamen unut ve onune bak etrafindakileri gorr eminim uygun birisi vardır size gore

Zekarat'tan kasıt sekerat sanırım. Sekeratın anlamı da sarhoşlukmuş. Acilen içkiyi bırakmalısınız o halde yapacak bir şey yok.

ne öğretmeni konu sahibi çok merak ettim ya. sınıf öğretmeni anaokulu hangisi ? anam millet memur eşi olsun ister bu erkekler cins ya

Adam sende SAPLANTI olmuş
Yaşında küçük değil üstelik ÖĞRETMENSİN yazık!!!

sizin durumunuza "deveye diken, insana seven!" lafı cukk oturuyor. ağır yazacağım ama bu ne eziklik ya? bir de öğretmensiniz. çalıştırmıyor, dinlemiyor, anası beğenmiyor bir de dini nikahmış. o dini nikahı kıyıp sizinle sevişecek, her haltı yiyecek ama hiçbir sorumluluk almayacak. ne çok seviyosunuz eziyet çekmeyi, bir de bu eziyetin adına "sevgi, aşk" demeyi. seven adam saygı duyar her şeyden önce. siz bir bireysiniz. çalışıp çalışmamak sizin kararınız ama siz dini nikahı kıyarsınız bu gidişle. Allah akıl fikir versin.

sudamlası0 gerçekten sarhoş olacak kadar içip dağıtıyomusun. sakın yapma bunu kendine.
aklını başına topla.
ne düşündün bunca yazılanlar neticesinde.

yazılan mesajların hepsini tek tek okudum.ilaç yazıdırdım doktora antidepresan ve uyku hapları.sağlıklı düşünmeme bunlar yardımcı olacaktır.

sudamlası0 gerçekten sarhoş olacak kadar içip dağıtıyomusun. sakın yapma bunu kendine.
aklını başına topla.
ne düşündün bunca yazılanlar neticesinde.
üslubuna kızmışlar üslubunda kötü bişey göremedim.ilaç yazdırdım doktora.sağlıklı düşünemiyorum.ilaçlar doğru düşünmeme yardım edecek.burada herkes tek doğruyu söylüyor çoğunluk yanılıyor olamaz.düzelmeye çalışıcam.

Ne kendinize nr ailenize saygınız var. Sizbir kere sizi oOkutan ailenize sormadan çalışmamaya karar veremezsiniz. Bu haksızlık ve ayıp. Bazıları kötü de olsa koca bulunca anayı da danayı da unutuyor. Hala da bu adamla konuşmak ne diyim yani akıl ve fikir diliyorum

Ilk mesajinda yazmis ben attim yeniden konusmaya basladik diye.
Valla bu tarz konularda konu sahibini hic ballayamicam.Birilerinin acı ama gercekleri yuzune vurmasi sart.Tabiki anlayana,ders cikarmak isteyene..

İlaçlar konusunda dediklerimi unutma ama hemen 2 günde etki etmezler ve kesinlikle doktor kontrolünde bırakılması gerekiyor. Beynin kimyası bu çok dikkatli olmak lazım.

Ilk mesajinda yazmis ben attim yeniden konusmaya basladik diye.
Valla bu tarz konularda konu sahibini hic ballayamicam.Birilerinin acı ama gercekleri yuzune vurmasi sart.Tabiki anlayana,ders cikarmak isteyene..
Valla aynen... aci cekmek istiyor. Bir cukura dusmus... ayni cukura tekrar dusuyor. Erkek kitligi mi var.. aile akraba arkadas cevresinden gayet de duzgun es adaylari bulunabilir... amaaaan 15 yasinda ergen kiz gibi davranmasa keske

daha 25 günlükken sizi resmen terk eden, mesleğinizi hiçe sayan, annen gelmesin sen kendin git otobüsle gel ben de annene gelmem diyen birisi için iyi diyorsunuz öyle mi? babacan yani bu?siz iyi görmemişsiniz hanımefendi.Yazdıklarınıza istinaden: akıl sağlığınız pek iyi değil bence.

İnşallah yazilanlari dinlersin arkadaşim bence sen nesini sevmişsen sevmişsin kocani aşkını yaşayamamissin içinde kalmış,ama degmez inan sana deger veren biri böyle davranmaz seni kullanmasina asla izin verme toparla kendini bir an once bir tek o yok bu dünyada onun gibilerde olmasa iyi olurdu.rabbim onun gibilere akil fikir versin bu tip insanlar yalnizliga mahkum bence birakin şu tip adamlari

Öyle bir başlık yazmışsinizki gerçekten konuyu okuyana kadar büyük bir endişeyle okudum.:-/ eski eşiniz Îçin anasını suçlamışsiniz ama erkek ne isterse o kafadadir unutmayın buna etken aramayın istese benim karım çalışır kime ne derdi neyse hayat bir erkekten ibaret değil bağımlılık haline getirmeyin duygularinizi kutsal olan öğretmenliginize dört elle sarılın derim ben

Tek kelime uzak dur canım senin kendine hiçmi saygın yok sende bi ananın kuzususun lütfen yapma bunu kendine başa sarma sakın uzak dur sakın

bide dini nikah kıyalım diyo adamın niyeti belli en baştan

Canim. Az önce konularına söyle bir baktım. Baba sevgisinden mahrum buyumussun bence asıl temel sebeb bu. Hemen profesyonel destek almaya basla ve su ex tende uzak dur lutfen. Adamin derdi neresi belli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…