Sizde de bu hamilelik belirtileri oldu mu

beyzamm1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2024
11
2
28
Merhaba en son birlikteligimizin üzerinden 8 gün geçti yarın adet olmam lazım ama bu ay adet belirtisi çok tuhaf normalde belim aşırı agrır dayanamam ama fazla bel agrısı yok kasık agrısı gögüs agrısı gögüs ucu azıcık karardı sanki midem sürekli gurulduyo gaz sıkısması oluyo sürekli ansızın arada bir anlık basım dönüyo gibi oluyo halsizim hafif mide hassasiyeti de var... 4 gün acayip başım agrıyo başimda normalde ağrımazdı... Ayaklarım 3 gündür hep üşüyo...Benim gibi belirtisi olup hamile kalan varmı sizce hamilelik varmıdır

Belirtiler beta hcg hormonunun artmasıyla başlar, döllenme ile değil. Yani ilişkiden 3-4 gün sonra belirtileri deneyimlemeniz çok olası değil. Adetiniz gecikirse test yaparsınız

Ben hamileliğimi 6 haftalikken ogrendim çünkü o zamana kadar adet gecikmesi dışında belirtim olmamişti. Sizin belirtileri yaşamak için henüz erken olduğunu düşünüyorum. Biraz bekleyin regliniz gecikirse test yaparsınız.

Bu konuda acemiyim zaten ilk defa yaşadım bu belirtileri oyüzden paylaşmak istedim cevabınız için teşekkür ederim

Belirtiler beta hcg hormonunun artmasıyla başlar, döllenme ile değil. Yani ilişkiden 3-4 gün sonra belirtileri deneyimlemeniz çok olası değil. Adetiniz gecikirse test yaparsınız
Ben hamileliğimi 6 haftalikken ogrendim çünkü o zamana kadar adet gecikmesi dışında belirtim olmamişti. Sizin belirtileri yaşamak için henüz erken olduğunu düşünüyorum. Biraz bekleyin regliniz gecikirse test yaparsınız.

Bu konuda acemiyim zaten ilk defa yaşadım bu belirtileri oyüzden paylaşmak istedim cevabınız için teşekkür ederim
4-5-6 haftalıkken belirtiler oluşur bence 1 haftaya kan testi verin

4-5-6 haftalıkken belirtiler oluşur bence 1 haftaya kan testi verin
Teşekkür ederim

Merhaba kızlar ben de bu ay hsg çektirdim Salı günü regl günüm hiç bir belirtim yok hamile olsam belirti olurdu değil mi bu vakte kadar

Reglime 6 gün var erken gebelik testi için erken mi sizce?

Reglime 6 gün var erken gebelik testi için erken mi sizce?
Bence çok erken düzenli adet görüyorsanız 2 gün kala falan yapabilirsiniz ama en garanti sonuç için gününüzün gecmesini bekleyin ve kan daha doğru sonuç verecektir diye düşünüyorum

Cinsel birleşme olmadan adetin son günlerinde yaşanan boşalmadan ele kıyafete bulaşma sonucunda gebelik olması endişesi duyuyorum. Çok saçma ama belimde ve kasıklarımda ağrı hissediyorum 8 gün oldu 10. Günde kanda test yaptırsam sonuç alır mıyım? Doktorların kimi 8-10 çok yeterli kimi ise 12 gün demiş

Bence çok erken düzenli adet görüyorsanız 2 gün kala falan yapabilirsiniz ama en garanti sonuç için gününüzün gecmesini bekleyin ve kan daha doğru sonuç verecektir diye düşünüyorum
Evet düzenli adet görüyorum belirti yok sadece iştahım çok fazla ve halsizlik arttı bununla bir ilgisi var mı bilmiyorum. 3 gün daha bekleyip yapayım o zaman

Umarım bebeğiniz sizinledir. Regl belirtileri ile birebir aynı oluyor erken dönemde hamilelik belirtileri öğrenmenin tek yolu kan testi bence

Bu bence mümkün değil ama 14.gun kan testi yaptirarak öğrenebilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…