Gelinlik Modelleri Sizce nasıl

Sevgilim zaten buraya girmem e kızardı buradaki ler normal değil sorunu olmsa ne işi var derdi haklıymış adam evet onlar doğru hepsi doğru seviyorum aşığım devam ediyorum

O istediği için kapandığına göre istemediği için de siteye girmeyebilirsin, zaten dediğin gibi net paketini falan iptal edecek

Sevgilim zaten buraya girmem e kızardı buradaki ler normal değil sorunu olmsa ne işi var derdi haklıymış adam evet onlar doğru hepsi doğru seviyorum aşığım devam ediyorum

Sende giriyorsun, 10 tane konu açmıssın, demek ki sorunlu oldugunu sende biliyosun,
bencede haklı nişanlın

Ben kapalılar sevişemez diyen bir insan değilim. Her başörtülü namaz mı kılıyor? Ya da her cumaya giden oruç mu tutuyor?

Herkes dinin bir tarafından tutmuş, onu yaşıyor. Kendi hayatı, kendi ahireti. Herkes hangi dine inanacağına, onu ne kadar uygulayacağına kendi karar verir.

Siz deseydiniz ki, "Allah rızası için kapandım. Ama düğünümde kapanmak istemiyorum." anlayabilirdim.

Ama kusura bakmayın, erkek arkadaşınızın dini için kapanmanızı anlayamıyorum. Sırf erkek arkadaş istedi kapanmak... Bilemiyorum... Neyse...
Zaten istemeyerek kapanmışsınız. Erkek arkadaşınız için sorun yoksa açık gelinlik giyin. Ne farkeder ki? Sizi, dininizi rahatsız eden bir şey yok. E umursadığınız gelenek görenek de buna karşı çıkmıyorsa...

İstediğinizi yapın.

Ama o düğünde herkes bu yorumu yapacak.

Komiksiniz.

Senin hayatin ve gelecegin hakkinda boylesine buyuk ve kisitlayici bir karar almani isteyecek kadar hadsiz ve kendini bilmez bir adama tekmeyi basmak yerine onun bu istegine boyun egmek ve onunla evlenmekle bir kadin olarak kendine hakaretin ve saygisizligin en buyugunu yapiyorsun, farkinda degilsin. Ya da farkindasin ve kendini bu kadar degersiz goruyorsun, bu daha da aci.

Sen de güldüğün duruma düşeceksin yani.
İlginç.
Gelinliğin dekoltesi çok mu mühim? Aynı modeli dekoltesiz de giyebilirsin.
Neden dekolte olmazsa aklında kalacak, anlayamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…