Gelinlik Modelleri Sizce nasıl

adet gelenek gorenek ıcın kapanmıssın
kırmızı kusakta takcakmısın dıye yerınde bı soru sorulmus bunun ustune

Gelinlikten baska her sey normal ona gore. Gelinlige fazla anlam yukluyor da ondan. Bir yandan toplumun dusuncelerini onemsiyor, bir yandan da hadi canim ben kapali kapilar ardinda istedigimi yaparim diyor. O yuzden sormustum.

Gelinlikten baska her sey normal ona gore. Gelinlige fazla anlam yukluyor da ondan. Bir yandan toplumun dusuncelerini onemsiyor, bir yandan da hadi canim ben kapali kapilar ardinda istedigimi yaparim diyor. O yuzden sormustum.
ben soruyu cok yerınde buldum acıkcası :)

Sizin ne düşündüğünüz beni ilgilendirmez ve kimsenin burda beni eleştirerek biryere varamazsiniz canlarim mutlu da olamazsiniz evet şimdi sizlere daha fazla zaman ayırmak isterdim ama alışveriş yapmam bişeyler almam lazım zira akşam sevgilim le buluşacagimd a vakit bulduğumda yazarım gelinliği ona da gösteririm onun da fikrini yazarım hadi size iyi eğlenceler

Zina kelimesini kullanmazsaniz sevinirim kapandım o istiyor diye sex de yapıyoruz ben istedim diye ikimizde mutluyuz düğün günü gelinlik hariç
işte bu bir çelişki. Çünkü kapalı kişiler muhafazakâr olarak bilinir ve öyle bir hayat yaşamayı seçer ama sizin ki bildiğin ortaya karışık bir hayat. neyi ne için seçtiğinizin dahi farkında değilsiniz. zina vs..beni ilgilendirmez ahlak bekçisi değilim ama nişanlıniz dindar olduğuna göre bunun adı dinde zina dir.

ve cidden düğün için açılan kapanan ne istediğini bilmeyen insanlar bana da çok garip geliyor.

Sizin gibiler yüzünden insanlar kapalılar hakkında kötü düşünüyor.
Bende evlendıkten sonra kapandım. Bütün sülalem açık. Allah korusun bi gun ayrılık olsa daha açılmayı düşünmüyorum.
Bide su aklıma takıldı hem zina yapıyorsunuz , hemde pişman olmadım tövbe etmedım dıyorsunuz.Allah sizi ISLAH etsin. Yazık o ailenize.
İnşallah senı ortada bırakıp gitmez. Anladığım kadarıyla nişan falan yok ortada . Zaman değişti kimse kocasına saklamıyor bazı şeyleri.

Herşeyim alındı düğün yemeğine kadar hazırlandı ama olmadı ertelendi

27 eylülde ben ayrılmak istiyorum diye açtığın konudaki adam bu adam değil mi, evlensem 1 hafta sürmez dediğin, yok bu adam değil başkası ise 1 ay olmadan nasıl evliliğe geldi is

Dogru yolu gorursun belki diye elestirdik. Yoksa senin gunahin da, sevabin da kendine. Bu arada deistim ben. Senin cinsel hayatin ve kapanmanla hic ama hic ilgilenmiyorum. Ben sadece senin yasam tarzinla, yapmaya calistiklarinin uyusmadigi hakkinda fikrimi belirttim.

Sana da iyi eglenceler.

Size ne be açıkken kapalilar hakkında en ufak kötü birsey düşünmüyordum şimdi de Açıklar hakında o sizin dusuncesizliginiz herkes istediği hayatı yaşar her koyun kendi bacağından asılır banane kim kimle nerde benim görüş alanım geniş kafam rahat rahat küçük hesaplar peşinde değilim yani siz kim oluyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…