Gelinlik Modelleri Sizce nasıl

Öncelikle söyleyeyim, ben kapalı değilim. Nasıl kapanılır, neden kapanılır ahkam kesecek en son kişiyim. Kendi isteğiyle kapanan kadınlardan bunun onlara huzur verdiğini ve açık olmayı artık düşünemediklerini duymuşumdur. Hiç tanımadığınız kadınların vereceği cevaplardan cesaret almaya çalışıyorsunuz galiba. Siz acaba kapalı bir hayata hazır mısınız?

Evlilik hazırlığın mı var anlamadım ki, nişanlı mısın hep erkek arkadaşım demişsin eski konularında

Ayrıca erkek arkadaşının erken boşalma konusunu falan konuşmuştuk yani sen evlilik öncesi cinsellik yaşamış bir kadınsın ki ben buna takılmam beni forumda tanıyanlar bilir konu hakkındaki görüşmelerimi, şimdi sen o yaşananlara tövbe edip türbana girdim diyosan amenna ama bu durumda hala aklın açık gelinlikte olmamalı,kafanın epey bir karışık olduğunu düşünüyorum
Ya durumum öyle anlatıldığı kadar da karışık değil evet cinsellik yaşadık erkek arkadaşmla bunu sorun olarak görüp tövbe falanda etmedim edecek bişey yok halen de yaşıyoruz ilişkimiz de sıkıntı yok kapanmayi o istedi ben de kabul ettim şimdi düğünde de kapalı olacak dedi o yüzden fikrimi paylaşmak istedim

Öncelikle söyleyeyim, ben kapalı değilim. Nasıl kapanılır, neden kapanılır ahkam kesecek en son kişiyim. Kendi isteğiyle kapanan kadınlardan bunun onlara huzur verdiğini ve açık olmayı artık düşünemediklerini duymuşumdur. Hiç tanımadığınız kadınların vereceği cevaplardan cesaret almaya çalışıyorsunuz galiba. Siz acaba kapalı bir hayata hazır mısınız?
Değildim

Ya durumum öyle anlatıldığı kadar da karışık değil evet cinsellik yaşadık erkek arkadaşmla bunu sorun olarak görüp tövbe falanda etmedim edecek bişey yok halen de yaşıyoruz ilişkimiz de sıkıntı yok kapanmayi o istedi ben de kabul ettim şimdi düğünde de kapalı olacak dedi o yüzden fikrimi paylaşmak istedim

İşte kada karışıklığı tam da burda benim bildiğim muhafazakâr insanlar evlilik öncesi bunu yaşamaz, sana kapan diyo ama cinsellikten de geri kalmıyor sen hala açık gelinlik hayali kuruyosun

Tehlikeli sular bunlar
Gönlünde olmayan bir şeyi sırf o istiyor diye yapıyorsan ilerisi kötü
Ayrıca onun isteğini kabul edip, sonra da düğünde açık olacağım nasıl diyeceksin bu da var

Nasıl bi rahatlık ya bu

Bu ne ya? Yanlis anlama da zina ediyorsunuz ama sevgilin kapan diyor. Hayatimda bu kadar sacma bir sey duymadim. Kendin istemedigin seyleri yapma. Sonra da yaziyorlar kapalilar neler neler yapiyor diye. Bizim adimizi kirletiyorlar. Rica ederim evlendikten sonra kapan. Ya da kapanma istemiyorsan..

Hani kapalı kadın diyince insanın kafasında canlanan bir imaj var elbette herkes farklı farklı, mesela türbanlı bir arkadaşım parfüm kullanıp makyaj yaparken diğer türbanlı arkadaşım gül suyu harici birsey kullanmaz ama belli şeyler ortaktır, evlilik öncesi cinselliğe hatta bazen flörte bile soğuk bakma gibi daha mutaassıp bir hayat tarzı benimsemek gibi

Bu sekilde dusunuyorsan, bir gelinlik icin acilmani normal goruyorum simdi. Yap boz tahtasina donmus bir yasam tarzi...:KK51:

Bu ne ya? Yanlis anlama da zina ediyorsunuz ama sevgilin kapan diyor. Hayatimda bu kadar sacma bir sey duymadim. Kendin istemedigin seyleri yapma. Sonra da yaziyorlar kapalilar neler neler yapiyor diye. Bizim adimizi kirletiyorlar. Rica ederim evlendikten sonra kapan. Ya da kapanma istemiyorsan..
Ne alakası var sizlerin adını kitletmekle sacmalamayin lütfen ben doğru zamanda doğru kişiyle isteyerek birlikte oldum ve evlilik kararı aldık ve kapanmami istedi kabul ettim alıştım da zaten sadece düğün gününü merak ettim nesi var bunun her önüme gelenle birlikte olmadım herkesle birlikte olup sonra bir enayi bulup kızlık zarı dikimi yaptıranlara yapın bu yorumlarınızı

Ne alakası var sizlerin adını kitletmekle sacmalamayin lütfen ben doğru zamanda doğru kişiyle isteyerek birlikte oldum ve evlilik kararı aldık ve kapanmami istedi kabul ettim alıştım da zaten sadece düğün gününü merak ettim nesi var bunun her önüme gelenle birlikte olmadım herkesle birlikte olup sonra bir enayi bulup kızlık zarı dikimi yaptıranlara yapın bu yorumlarınızı

Ne alakasi mi var? Kapaliyim hala birlikte oluyoruz diyosun ya. Ben bu isi anlamadim gitti. Islama onem veren bi adam niye zina yapsin ben de bunu anlamiyorum.
Kizlik zari ne alaka nerden cikti?
Ay valla anlamiyoruz sizi.

Nişanlın hem muhafazakar, hem kapanmanı istiyor..
ama iş uçkuruna gelince en önde bayrak sallıyor.
Böyle bir adam için mi kapandın, yapma allah aşkına yaaa... Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu
:eek:
Çok dar görüşlüsunuz herkes istediğini yaşayabilir

X