Gelinlik Modelleri Sizce nasıl

Kzim sizene ev de kalmış kız kurulari gibi cemkiriyorsunuz yani sizeneeee ister sokak ortasında sevisiirim ister yatak odasında ister kocamla sevisiirim istersem evlenmeden bu benim hayatım bu benim tarzm size ne girdide çıkmıyor

Gencim güzelim evim var kimse karışamaz bana imkanım var istediğimi yapıyorum din benim iman benim sizden mi öğreneceğim

Kib..

Git seviş bence de sevişesin gelmiş gibi

Olur mu ya onlar ayrı yapiyo bizimki ne ki..

Bakıyorum da 180 derece dönmüş sun bana saygı duyma hatta ve hatta bu kafa yapınla yorum dahi yapma

Ne konuda dönmüşüm bi desene bana... Alıntı yap... Göster bana..

Bu nasıl bir ifade biçimidir Allah aşkına.

Isterseniz üyeliğim iptal olsn umrumda değil anladım ki çok dar görüşlü cahil kesimle muhatap olmuşum sevgilim hakli bebeğim herzaman ki gibi

Gencim güzelim evim var kimse karışamaz bana imkanım var istediğimi yapıyorum din benim iman benim sizden mi öğreneceğim

Sevişmek konusunda istediğini yapıyorsun. Eyvallah. Onu her mesajında söyledin zaten.

Ama örtü konusunda yapamıyor gibisin?

Bu ne bicim bir usluptur.. kib... Mune ablam sen bir mudahale et bu konuya.. git gide cirkinlesiyor mevzu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…