Gelinlik Modelleri Sizce nasıl

Herkes sizin gibi düşünemez bende öyle evlilik hayatıma kadar sen hayatımı da devam ettirecegim

Bak yine herkes diyorsun bu benim senin yada burdakilerin kimsenin düşüncesi değil bu dinimizin emridir.. Dine karşı geliyorsun farkında değilsin.. İlerde çok pişman olursun çok.. Rabbim bu gün senden çıkarmaz yarin obur gün colugun çocuğundan çıkartır acisini kimsenin yüzüne bakamassin.. Aklını kullan ya hayat tarzın geniş bi aile imajını çizecek kimse agzini acip birşey diyemeyecek ya muhafazakar bi hayat sürüp öyle davranacaksin ortası yok... Orta yollu hayat ancak kaosa sebep olur sizin hayatınıza sürekli huzursuz olursunuz.. Benim cevremde sizin gibi biri olsa acik acik suratına tukurup basindakinden utan edepsiz ahlaksız derim bidahada asla görüşmem..

bizim komşu kızı vardı, birden kapandı.
"senin kapanma niyetin yoktu, hayırdır?" dedim.
"erkek arkadaşım beni kapalı daha çekici ve güzel buluyor o yüzden" dedi, eğitimi ilkokul.
tanıdık geldi mi ya da bir şey ifade etti mi?

Sizene milletin edebinden bilmiyorum izlediniz mi geçenler de kadının birisne adamın birisi neden kapanmıyor sunuz demişti kadın adamı sokak ortasında cantasiyla dönmüştü onun gibi olmayında üzülürüm yoksa

Sizene milletin edebinden bilmiyorum izlediniz mi geçenler de kadının birisne adamın birisi neden kapanmıyor sunuz demişti kadın adamı sokak ortasında cantasiyla dönmüştü onun gibi olmayında üzülürüm yoksa

Hicbirsey ifade etmedi erkek arkadaşım istedi diye kapanmamla eğitim durumun arasındaki farkı nasıl başlıyorsun anlamış değilim zeka seviyenden olsa gerek

Bu nasıl bir zihniyet yaa valla anlamıyorum düğünde helal düğünden sonra harammı?önce kendini bul gelinliğini sonra tartışalım...ya açıksındır yada kapalı bu ne kardeşim şaka gibi..

Evet guzelim hata etmissin bize danisarak cok bilen sevgiline soracaktin sana uygun bir yol bulurdu. Kafani kapa ama gelinligin mini olsun hem senin gonlun olsun hem benim filan derdi. Ayrica balayina da bir kez gidiyor insan. Orada da ac basini yaa icinde kalmasin. Birdaha mi gelcezz dunyaya.

Simdi lafı bi tarafınla anliyorsun baya antremanli tabi dicem ama olmucak canimcim ben kimseye niye kapanmiyon demem diyemem bu kişinin kendi başına alması gereken bi durum oturacaksin dusuneceksin Rabbim benden bunu istiyor diyecek kapanacaksin yada bn daha hazır değilim bu benim içimde yok boyle kalicam diceksin kapanmicaksin hayat senin hayatin.. Kimse karışamaz.. Oz kuzenim mini etekle dolaşıyor desem ona derim ama demem.. Ne zaman hazır hissederse o zaman kapanır insan.. Her zaman bunu savundum ve her zaman saygı duydum.. Ama ama ama hem kapalı hem edepsizce sevisiyorum diyen birine kusura bakmayın saygı duyamam üzgünüm.. İnsan biraz orantili olacak bu bana gore iki yüzlülükten başka bişi değil edep insanin iki bacağının arasında değil evet aklinda olacak insanin ben kapaliyim ve sevisiyorum diye pöyküren bi insan edepsizdir benim gozumde kusura bakmeycen artik...

Sen hayirdir ya ?hayatta ki tek meziyetin sevgilin olmasi ve onunla futursuzca sevismen herhalde canim,zorla banlattiracaksin he.Basim kapali,sevistim,sevisiyorum, sevisecegim sonsuza dek falan diye naralar atmana gerek yok,herkes yapiyor bu isi bir sen degil :)

Bakıyorum da 180 derece dönmüş sun bana saygı duyma hatta ve hatta bu kafa yapınla yorum dahi yapma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…