Gelinlik Modelleri Sizce nasıl

Ne kadar dir tanıyorsunuz beni bu yorum yazma cesareti nerden geliyor
cidden komiksin he.
sen millete salla edep namus iman üzerinden.
sonra da beni nerden tanıyorsunuz diye sor.
sen nereden tanıyorsun kk kadınlarını?
bu cesaret nerden geliyor sana?
cahillikten olsa gerek.

kapalıysan bu gelınlık uygun degıl
kollarını ve boynunu kapattırısan sorun olmaz elbette. ama gelınlık çok güzel

cidden komiksin he.
sen millete salla edep namus iman üzerinden.
sonra da beni nerden tanıyorsunuz diye sor.
sen nereden tanıyorsun kk kadınlarını?
bu cesaret nerden geliyor sana?
cahillikten olsa gerek.
Yok aksine burdakikeri çok cahil gördüm kendime güldüm yorumları okudukça acaba dedim burdakikerin hepsi emin mi oraya yazdıkları bilgiler eğitim durumları için dedim

Yavrum farkmiz ne acaba sen kendini Huri melek mi sanıyorsun aklinca dalga geciyorsun modern bir toplumda yaşıyorum istediğimi yaparım kimse karışamaz ki saygı duyuyorum sana ne yaparsan yap beni ilgilendirmez

Oo bak madem yavrum canım cicime girdik o zaman ciddiselim.. Bak tatlım su yazdiklarin hepimize abes geliyorsa ve sen bunu kabullenemiyorsan sıkıntı bizde değil sende demektir.. Burada kimse kimseyi tanımıyor dolayısıyla kimse kimsenin kötülüğünü istemez burada sana yaptığın yanlışı anlatmaya çalışıyor herkes hemde kimsenin inkar edemeyeceği "bana gore"lerin olmadığı bi konu dini bir konudan bahsederken sen çıkıp dersen ben bunu yapıyorum ama bunu da yapıyorum diye millet hakli olarak ya seni dalgaya vurur yada cahildir deyip bilgi vermeye çalışır.. Gördüğüm kadarıyla sen cahil biri degilsin din ne demek biliyorsun o zaman bi taraf seçecek orada kalacaksin ya edebinle kapanacak uslu akilli olup tovbeni edip oturup nikahini bekleyeceksin ya ben inanmıyorum diyip kafana gore davranacaksin.. Seninki dinle oyun oynamak ve kimse bu konuda snden taraf olmaz kusura bakma..

Yavrum farkmiz ne acaba sen kendini Huri melek mi sanıyorsun aklinca dalga geciyorsun modern bir toplumda yaşıyorum istediğimi yaparım kimse karışamaz ki saygı duyuyorum sana ne yaparsan yap beni ilgilendirmez
Anne babana söyle bakalım karışıyolar mı karışmıyorlarmı

Herkes sizin gibi düşünemez bende öyle evlilik hayatıma kadar sen hayatımı da devam ettirecegim

Sanane ben orda kapalik lik mi sordum gelinlik nasıl dedim

Pekala.

Ben namus bekçisi, sorunlu bir kadın olarak şu yorumu yapıyorum:

Gelinliğin üst kısmı güzel ama eteği beğenmedim. Özensiz duruyor. Bir de duvak yerine şirin bir taç hoş durur.

Yok aksine burdakikeri çok cahil gördüm kendime güldüm yorumları okudukça acaba dedim burdakikerin hepsi emin mi oraya yazdıkları bilgiler eğitim durumları için dedim
eğitim cehaleti almıyor canım.

Ya kizlar yazmayin birakin naparsa yapsin.Burda elli kisi ne anlatiyor kendi hala ne diyor,kendi de biliyor aslinda neyin ne olduguda isine gelmiyor.Giy canim gelinlik super,ama dugun bitince eve gelince o basortusunu sımsıkı dola kafana tamam mi aman Allah rizasi icin yapma,sevgilin icin yap.Ama uyarayim 'insana dayanma ölur,agaca dayanma yikilir '. Kimse icin inanmadigin birseyi yapma.

Daha bitmedi mi yahu

Kızlar azda sonraki konularına saklayın ama pardon sevgilisi haklıydı bir daha buraya girmesini istemiyordu hep onun iyiliğine konusuyodu, belki üyelik iptali olur

Reactions: K_G
Tamam okey size samimi olarak söylüyorum ve son kez üç yıldır birlikteyiz evet sevisiyoruz evlilik kararı aldık evleneceğiz hersey herks hazır evlilik kararı almadan önce acıktım sonrasında kapandım kendim hazır değildim sonra yavaş yavaş alıştım şimdi sıra gelinliğe gelince karar veremedim gelinliği mi kapalı düşünmemiştim sorun o kimseyle konuşmadim bu durumu fikir almak istedim ama sadece gelinlik hakkında ama gördüm ki insanları eleştirmek için elinizden geleni yapıyor sunuz evet hataliyim konuyu sevgilime değil de buraya açtığım için

Zaten bir daha birsey sorma sorunlu kadınlara hem cahilmişiz de

Sorunlu cahil namus bekçisi başka var mıydı

2 gün sonra bizlere birsey danışırsan şak diye önüne gelecek bu laflar iyiki konu silmek yasak

Reactions: K_G
Sanırım sevgilisi de burayı takip ediyor. Sorunlu morunlu dediğine göre...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…