Gelinlik Modelleri Sizce nasıl

zorlusevdamm

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2014
652
86
37
evet kızlar sizce nasıl güzel mi benm hep hayalim di açık gelinlik giymek yani gelinliği kapalı hiç düşünmemiştim ama şimdi kendim isteyerek kapandim ve neyse ki bu duruma alıştım ama gelinliği kapalı düşünemiyorum Gülerdim düğünler de açılan kapalilara ama ben böyle olsun düğünümde bari diyorum yoksa hayatım boyunca aklımdan çıkmaz bu durum

Son düzenleme:
Ne nasıl ? Sanırım bı resım koymussun ama gözükmüyor.

sen nasıl ıstıyorsan oyle olsun...en ozel gunun.mılletın ne dusunecegını dusunme...

kapalı açık kısmına takılmıyorum o senin tercihin ama dürüst olmak gerekirse ben pek beğenmedim gelinliği. bu benim fikrim kızma lütfen. ama sen beğendiysen kimin ne düşündüğü önemli olmamalı.

bana kızmayın ama normalde kapalı düğünde açık olayını çok saçma buluyorum, sonuçta normalde sizi kırk yılda bir görecek insanların bile elinde açık fotoğrafınız olacak. düğünden geriye kalan şey videolar ve fotoğraflar olacak.

kapalıysan kapalı giymen uygun olur

duruma göre açılıp duruma göre kapananları samimi bulmuyorum tuhaf geliyor

misal bir tanıdığımız vardı kadın sözde kapalıydı

tatile gitmiş şort giymiş askılı giymiş saçı açık öyle dolaşmış herkesin içinde

15-20 gün sonra geldi yine kapandı

Çok saçma.
Siz ilk önce neden kapandığınızı düşünün.
Allahhın rızası için mi ?
Moda için mi?
Allah rızası içinse açılmak çok gunah sakın öyle bır hata yapmayın çok güzel kapaı gelınlıkler var.
Moda için kapandıysanız Allah ıslah etsin.
En sinir olduğum düüşünce tarzı .

Evlilik hazırlığın mı var anlamadım ki, nişanlı mısın hep erkek arkadaşım demişsin eski konularında

Ayrıca erkek arkadaşının erken boşalma konusunu falan konuşmuştuk yani sen evlilik öncesi cinsellik yaşamış bir kadınsın ki ben buna takılmam beni forumda tanıyanlar bilir konu hakkındaki görüşmelerimi, şimdi sen o yaşananlara tövbe edip türbana girdim diyosan amenna ama bu durumda hala aklın açık gelinlikte olmamalı,kafanın epey bir karışık olduğunu düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…