Gelinlik Modelleri Sizce nasıl

Hayır da kim bu devirde evlenmeden bişeyler yaşamıyor

Yaşar yaşamaz bilemem sen kendin koni açtığın için seninkini biliyoruz, yaşayan erkekte kapan diye baskı yapmaz kadına

Bak kardeşim eğer samimi iseniz senin diyeceğin şu, ben Allah için kapandım bundan sonra evlenmeden seninle birlikte olmam, adam samimi ise zaten doğru olanın bu olduğunu bilir ve saygı duyar çünkü muhafazakâr değil mi

Ne alakasi mi var? Kapaliyim hala birlikte oluyoruz diyosun ya. Ben bu isi anlamadim gitti. Islama onem veren bi adam niye zina yapsin ben de bunu anlamiyorum.
Kizlik zari ne alaka nerden cikti?
Ay valla anlamiyoruz sizi.
Ciddiyet olunca kapanma kararı aldık zaten herkes islami koşullara göre yaşamıyor sonuçta

Ciddiyet olunca kapanma kararı aldık zaten herkes islami koşullara göre yaşamıyor sonuçta
Sen kendi isteğinle değil onun isteğiyle mi kapandın ? Canım hayat senin hayatın baskası böyle istiyor diye yaşama kendin nasıl istiyorsa öylle yaşa

Valla kusura bakma da herkes Islami kosullara gore yasamiyorsa bu da benim yasamayacagim anlamina mi gelir? Benim icin zina yapmak acik olmaktan cok cok cok buyuk gunah
Zina yapmayin evlenmeyi bekleyin o zaman. Bunu da soyleyin bakalim kabul edecek mi beyefendi. Hic sanmiyorum..

Sen cidden ne dediğinin farkında mısın, kapanmal islami koşul değil mi, elbette islami koşullara göre yaşamak istemiyorsan yaşama, onu diyoruz biz de, gönlün yoksa kapanma

Farkındamsiniz ben gelinlik için yorum almak istedim bayanlar konu nerelere geldi güzel veya cirkin tarzı bişeyler yazabilirsiniz evet cinsellik yaşadım yaşamaya devam ediyorum ben bunu ayıp olarak görmüyorum namus iki bacak arasında diyenler hani nerdeler yaptık yapıyoruz yapacağızda beni eleştirmek için yorum yapmayın

Yazdıkların o kadar çelişkili ki bikaç kez okumanı öneririm okuyup hala çelişkiyi göremiyosan da doktora gitmeni öneririm çünkü yaşadığın kafa kişilik bölünmesine kadar gider

Sana anlatılanların farkında değilsin cidden, sana seks yapma diyen yok, özetle denilen şu: ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol

Kabul eder onu ben tanıyorum ....ve allah aşkına siz etrafınızda olanlardan haberdarmisiniz cogu kimse beklemiyor evlenmeyi ben açıkça söylüyorum en azından yalan yok

Kabul eder onu ben tanıyorum ....ve allah aşkına siz etrafınızda olanlardan haberdarmisiniz cogu kimse beklemiyor evlenmeyi ben açıkça söylüyorum en azından yalan yok

Hayatinda istedigini yasamakta ozgursun. Ona ses cikarmiyoruz zaten ama bir gun icin acilacaksan o zaman kapanmanin bir anlami yok. Sozde din icin kapanmani isteyen bir erkege kendini kullandirma. Farkinda olmadan kendi kendini degersizlestiriyorsun.

Son düzenleme:

Cok sukur etrafimda boyle bir sey gormedim insallah da gormem. Gorursem de uyaririm. Ya oldugun gibi gorun ya da gorundugun gibi ol.
Acikca soyleyince aklanmiyorsunuz.
Neyse sizin hayatiniz. Biz uyarimizi yaptik.

Gelinligi de begenmedim..

Sana anlatılanların farkında değilsin cidden, sana seks yapma diyen yok, özetle denilen şu: ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol
Siz farkında degilmisiniz burda çoğu kişi evlilik öncesi cinselliğe yorum yapmış onaylamamis veya kapalı içn bunun yanlış olduğunu söylüyor lar bende diyorum ki benim için sorun değil kapanmak ta isteeeemiyordummmmm yani ben kapanmayı islamiyet içn yapmadım anlatabildim mi

Cok sukur etrafimda boyle bir sey gormedim insallah da gormem. Gorursem de uyaririm. Ya oldugun gibi gorun ya da gorundugun gibi ol.

Iyi teşekkür ler

Ne alakasi mi var? Kapaliyim hala birlikte oluyoruz diyosun ya. Ben bu isi anlamadim gitti. Islama onem veren bi adam niye zina yapsin ben de bunu anlamiyorum.
Kizlik zari ne alaka nerden cikti?
Ay valla anlamiyoruz sizi.

Hala Nasıl anlamazsınız
Adam islam için kapan demiyor
Dışarıda kimse bakmasın bir herini görmesin diye tamamen zihniyetten ötürü istiyor

Ha bu arada siz nasıl goreceksiniz ki orası da bir Tuhaf ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…