sizce kim hakli?

Eşiniz laubali olmasa hiçbir kadın heleki evli bir kadın bu şekilde mesajlar atmaz. Her şeyide abartmayın gerçekten, aynı odada illa şakalaşma sosyal hayattan sohbetleri olmuştur belki eşinizde bu tarz takıldığı için kadında yazmıştır ne bilsin karısının hastalık boyutunda kıskanç olacağını otobüslerde tel alacak burnundan getireceğini falan. Bilse yazmazdı bence. Siz kadına laf edeceğinize eşinize seviyeli olmayı öğretin, elin kadınlarına şakalaır haddini aşarsa başkalarıda böyle had bulurlar.

kimse evli birine bu tarz bir mesaj atamaz, üstelik eşiyle beraber gezdiğini muhtemelen biliyordur. özellikle görsün diye yazmış bile olabilir. bu tarz mahluklar aşırı teklikelidir. yuva yıkarlar. ayrıca eşin de bir zahmet bu samimiyete tepki versin de bida yazamasın! eşinde de problem var burada. telefonu vermek istememesi başlı başına bir falso

kimse evli birine bu tarz bir mesaj atamaz, üstelik eşiyle beraber gezdiğini muhtemelen biliyordur. özellikle görsün diye yazmış bile olabilir. bu tarz mahluklar aşırı teklikelidir. yuva yıkarlar. ayrıca eşin de bir zahmet bu samimiyete tepki versin de bida yazamasın! eşinde de problem var burada. telefonu vermek istememesi başlı başına bir falso
benimle aynı fikirde olan birilerini görmek iyi geldi. bir ara kendimi yoz yobaz biri gibi düşündüm ama yine de kim ne derse desin evli bir erkeğe karısı ile gezintideyken(veya her ne durumda olursa olsun) özel msj atilmasini ölsem de uygun görmeyeceğim. gormem de. teşekkürler

benimle aynı fikirde olan birilerini görmek iyi geldi. bir ara kendimi yoz yobaz biri gibi düşündüm ama yine de kim ne derse desin evli bir erkeğe karısı ile gezintideyken(veya her ne durumda olursa olsun) özel msj atilmasini ölsem de uygun görmeyeceğim. gormem de. teşekkürler
Madem bunu ölseniz de uygun görmeyeceksiniz konu başlığınız neden sizce kim haklı? Siz zaten kendi haklılığınıza eminsiniz, niye buraya soruyorsunuz? Herkes sizi haklı bulmak zorunda mı?

herkese merhaba. bir süredir bu klupteyim bilenler bilir belki bazı yorumlarimdan. şimdi fikrinize ihtiyacim var bana haklı veya haksız olduğumu söyleyin lütfen.
söyle ki; eşim bir şirkette müdür, tek sorumlu vs. bir odada evli bir bayan muhasebeci ile oturuyorlar ama esim genelde sahada.
neyse biz eşimle bir geziye katıldık su an gezideyiz. bugün o bayan muhasebeci whatsptan msj atmış. msj su; oooo müdürüm geziyorsun, oh ne güzel sen gez biz çalışalım, oranın ....si çok güzel olur (ürünü yazmıyorum bölgeye has bir ürün)...aaaa ben bir gördüm bu kadın yazmış. hemen ver dedim teli bakicam. eşim bi vermek istemedi sonra otobüsteyiz millet var diye verdi. e tabi ben gördüm msjlari. açtım ağzımı yumdum gözümü. esime gore iş arkadaşı ne olmuş yazarmış. bende dedim ben hiç kimsenin evli barklı adamına yazmıyorum kimse de bana yazmıyor ne hikmet bu kadin sana yazıyor. esime göre kendisini abisi görüyormuş b3n çok sinirlendim. siz olsanız ne düşünürsünüz? eş kişisi benim abarttigimi söylüyor (genelde biz abartıyoruz ya onlara göre)
Biraz laubali olan iş ortamlarında bu çok rastlanır. Abes bı durum görmedim ben. Yani bu laubalilikte olmasa da iş arkadaşım benim paylasımıma bu tarz mesaj atsa aklıma kötü birşey gelmez.

herkese merhaba. bir süredir bu klupteyim bilenler bilir belki bazı yorumlarimdan. şimdi fikrinize ihtiyacim var bana haklı veya haksız olduğumu söyleyin lütfen.
söyle ki; eşim bir şirkette müdür, tek sorumlu vs. bir odada evli bir bayan muhasebeci ile oturuyorlar ama esim genelde sahada.
neyse biz eşimle bir geziye katıldık su an gezideyiz. bugün o bayan muhasebeci whatsptan msj atmış. msj su; oooo müdürüm geziyorsun, oh ne güzel sen gez biz çalışalım, oranın ....si çok güzel olur (ürünü yazmıyorum bölgeye has bir ürün)...aaaa ben bir gördüm bu kadın yazmış. hemen ver dedim teli bakicam. eşim bi vermek istemedi sonra otobüsteyiz millet var diye verdi. e tabi ben gördüm msjlari. açtım ağzımı yumdum gözümü. esime gore iş arkadaşı ne olmuş yazarmış. bende dedim ben hiç kimsenin evli barklı adamına yazmıyorum kimse de bana yazmıyor ne hikmet bu kadin sana yazıyor. esime göre kendisini abisi görüyormuş b3n çok sinirlendim. siz olsanız ne düşünürsünüz? eş kişisi benim abarttigimi söylüyor (genelde biz abartıyoruz ya onlara göre)
Bence abartmışsınız durumdan görmüştür. Gittiği bir yerdir. bildiği meşhur şeyini söylemiştir. Sen üstüne gidersen ilgisini ona yönlendirirsin.. Nacizane

bize beğenmedim verenlerin hepsi aldatılıyor :halay: muhtemelen evli erkeğe de yazıyorlardır zaten ondan bu tepki :halay::halay::halay:

bize beğenmedim verenlerin hepsi aldatılıyor :halay: muhtemelen evli erkeğe de yazıyorlardır zaten ondan bu tepki :halay::halay::halay:
Size beğenmedim vermedim (ne demekse) ama konu sahibinin abarttigini düşünüyorum. Bu durumda evli erkeğe mi yazmiş oluyorum,🤔 otomatik benim adıma mi yazılıyor? Ne yazılıyor? Bir doktora filan anlattınız mi bu durumu?

Size beğenmedim vermedim (ne demekse) ama konu sahibinin abarttigini düşünüyorum. Bu durumda evli erkeğe mi yazmiş oluyorum,🤔 otomatik benim adıma mi yazılıyor? Ne yazılıyor? Bir doktora filan anlattınız mi bu durumu?
sizlik bir problem yok siz vermemişsiniz ki ne alaka şu an anlamadım

Birkaç yıl önce 1 yıllığına bir yerde çalıştım. Erkek cinsiyetinde bir iş arkadaşım vardı, nişanlı. Ben de evliydim, şu an hala evliyim o da evlendi. Çocuk beni sabah evlerimiz yakın diye işe giderken alırdı, hatta eşimin işi varsa o tarafta o bile gelirdi. Şu gün oldu hala komik video, dedikodu, güncel şeyler konuşuruz, hiç kopmadık. Şimdi bu durumda hem aldatıyorum hem de eşim g*vat mı oluyor?

Tüm kadınlar sizin kocalarınızı baştan çıkarmak için çalışıyor zaten para falan bahane. Ama bilmiyorlar ki sohbeti, geyiği olan iş ortamından sonra adamlar gardiyanlı eve dönüyor...

ay yok ben almıyım o ahlak seviyelerine inmiyorum
Ahlak seviyeniz iş arkadaşına gayet normal bi mesaj atan bir kadına iftira atmak suretiyle konu sahibini gaza getirmek mi? Biraz utanmanız olsa ne o kadına ne de burdaki evli barklı kadnlara böyle saçma sapan konuşmazdınız.

bu durumu normal karşılayanlar sizlersiniz. bence siz benim ahlak seviyeme çıkmayı deneyin ama başarılı olacağınızı zannetmiyorum :KK49:
Nerede ahlak diye coşan, kendini ahlak neferi gören varsa ahlaksızlık en çok oradadır. Küllerinden doğunca haber ver abla, o zaman konuşalım.

Maalesef gerçek bu. Erkek gereken duruşu sergilese kadın böyle cıvıtamaz. Demekki gayet samimiler iş yerindede dışındada. Kadının ailesiyle tatilde olduğunu bilip hiç düşünmeden böyle yazması ayrı cesaret. Muhtemelen eşinizin egosu okşanıyor kadınlarından ilgi görünce.

%1000000
Kimse kinseye durduk yere yavşamaz

X