Mutfak Dekorasyonu sizce hangi yemek takımı (fotoğraflı)

evet kenarı toz pembe. neden kareye karşısın canım :)
Yook karsi degilim bnmkidr kare solmstm ya. Korkmazin takimi diye resm atmstm ayni bu tarzdandalar. Ama iri biliyomusun baya iriler. Yoksa zarif hos ta iste iriler biraz

hangi marka canım
hangi şehirdesin??
e sence bu pembe makul mu tipi

Tatlim guralin takimindan bahsetmistim canli gormek nasip oldu cok begendim ben

Eklentiler

• 20151206_175341.jpg
    83,2 KB · Görüntüleme: 43
hangi marka canım
hangi şehirdesin??
e sence bu pembe makul mu tipi
Pembe benim oldukça hoşuma gitti
Jumbonun buna benzer pembe kelebekli bir takımı vardı, aklım onda kalmıştı.
Bu son seçtiğiniz bana onu anımsattı, onun kadar şık ve kibar ve nasıl denir gençlere hitap ediyor.
Damla model bernardonun, kalite olarak tavsiye ederim her şeyini kullanıyorum, Ankara'dayım ben.
Vitrinlerinde ve internet sitesinde çeyiz paketleri görünüyor.
3200 değil 3600 e almışım, netten bakınca gördüm daha da üzüldüm.
Şimdi 2500 e çeyiz paketli.
Oraya da bir bakın ama o pembeli açıkçası daha güzel.

pembeli damladan güzel diyorsun yani canm
ve ilk sayfadaki modellerden de iyi diyorsun dimi canm
bende ankara dayım
ankarada nerden almıştınz misafir takımlarını fikir olsun diye soruyorum

pembeli damladan güzel diyorsun yani canm
ve ilk sayfadaki modellerden de iyi diyorsun dimi canm
bende ankara dayım
ankarada nerden almıştınz misafir takımlarını fikir olsun diye soruyorum
Bence daha güzel.
Fiyatı da daha uygunsa tadından yenmez.
Tekrar diyorum, sıkılmamak imkansız hele de mutfağı seviyorsanız.
Ben şimdi her tabak çanağa iç geçiriyorum, evimde yerim olsa 10 takım daha alıp aç gezerim.
Gordion Bernardo dan aldım, diğerleri de Armada Esse den.
Esse markasının da çok güzel takımları oluyor ve yılbaşında inanılmaz indirimler yapıyorlar.
Şöyle diyeyim, arkadaşımın 2000 tl ye aldığı çatal bıçak takımını yılbaşı indirimine denk getirip esse den 600 tl ye aldım.
Ocak ayında yine 2000 tl idi.
Mutlaka en azından diğer eşyalar için Esse yi takip edin ve pembeden vazgeçmeyin.

Alırdık valla iyi olurdu :)
Bone yazıyor canım
Birkaç model beğenmişdik canım yazayım sana sende bana fikir ver

Dantella shf 12005 platin
shf 4021 schafer
shf 4014 schafer
shf 28680 schafer

bu arada ben galiba kahvaltı takımı almicam misafir geldiğinde misafir takımında kahvaltı yapar
eşim ve bana keramikanın özel aşk kahvaltı setinden almayı düşünüyorum bide aşk yazılı tabaklar çok güzel olur

Son düzenleme:
İsik farki cekim farki elbet olacak canim onlar profesyonel cekimler daha göze hitap ediyor tabi... Bu takim sade ve hoş benim digerlernden daha cok hosuma gitti acikcasi...
benmde diğerlerinden daha çok hoşuma gitti fakat daha araştırma yapmalı mıyım yoksa bunu alayım mı canım

canm schaferlarda bir kaç model çıkıyo birini aratınca bende
tek tek atar mısın fotolarını
keramika aşka baktım canm 14 parçaymış 2 kişilk oluyor sanırım
fiyatıda uygun nerden alacaksın netten mi?? çok beğendm
yakın bi arkadaşın gelirse eve ona da hazırlayabilirsin belkim bu sette kahvaltı =)

Son eklediğiniz aryıldız model çok hoş. Çok model baktıkça kafanız daha çok karışacak bence. Aryıldız kalite olarak da iyi bir marka içinize sindiyse alın bence

Son eklediğiniz aryıldız model çok hoş. Çok model baktıkça kafanız daha çok karışacak bence. Aryıldız kalite olarak da iyi bir marka içinize sindiyse alın bence
sindi canm daha iyi bir model bulamam herhalde
istediğim zaten çok güllü ve çok yaldızlı modeller ya da geometrik motifler değil
o yüzden bundan iyisini bulamam gibi
sadece gelen misafirlere pembesi komik gelir mi dedim bi an o kadar
çok boş bir model değil dimi kendini gösteriyor mu dersiniz

Çok uçuk bir pembe hoş ve kibar duruyor bence masaya renk katar komik durmaz. Çok allı güllü fosforlu değil sonuçta. Masayı sade süslerseniz aradan hoş bi pembelik olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…