Mutfak Dekorasyonu sizce hangi yemek takımı (fotoğraflı)

Aslinda gural marka olarak ilk uce girer kutahyayla ayni sirketlermis sanirim ve uzun yillardir varlar guralin takimi bu 1500 civari

2 ve 3 nr foto daki yemek takımları harika..

işte makinede solmuşlar ve çizilmişler
ya aslında yemek takımını sırf porselen odaklı bir yerden alacaksın
kütahya porselen ve güral gibi
bu markaların uzmanlık alanı porselen çünkü

eleye eleyeeee 1-6 dedik
daha ne desekki
sen ce kaç ?

1 veya 6
Çok büyük işlemeli şeyleri sevmiyorum ben. Tarz meselesi yine de.

çeyiz paketi olarak almadım ben tek tek aldım tüm ürünleri daha mantıklı oldu aslında. korkmazın bi çelik tencere takımı vardı bende çok uzun zaman önce almıştım,yemek takımı ve çatal bıçak takımı da eminönü tahtakaleden gerçekten piyasanın yarı fiyatına aldım böylece set gibi tamamlanmış oldu. kahvaltı takımı çay takımı v.s. bunlarda çok gereksiz parçalar var,ben bunları da kendim takım yaparak porland dan aldım. yemek takımını henüz kullanmadım düğünüm kısmetse mayıs ayında ama kötü olduğunu da düşünmüyorum. evet pierre cardin bi porselen markası değil ama kötü bir ürün de piayasaya sürmeye cesaret edemez heralde,sonuçta marka ismine olumsuz bi yorum gelsin istemez

bence korkmaz 2 canım

ben hisardan aldım çeyiz paketi bütün parçalı çok hoşuma giderek kullanıyorum hele tencerelerim :21:

Bu da güzel canım

Ben olsam 6 yı alırm ama sen daha sade ve her zamana uygun bişey istiosn anladgm kadarıyla..Bu takım zamansız asla modası gecmex

Almayınca pek bir şey fark etmiyorsa al tabi. Ama demek istedğin lahvaltı takımı gerekli zanendip se boşuna fazla para vererek alma.
Ben evlenirken her şey gerekli diye almıştım. Misafir bilmem nesi günlük bilmem ne.. 12 tane kahvaltı takımı yumurtalık ıvır zovır bir sürü şeyi doldurmuşum..

Avm'lerden mi fiyat alıyorsun normal dışardaki mağazalardan mı

hmm evet belli belirsizmiş. olabilir bence :KK73:

illede kara alacaksın en azından bu takım kare olarak şık ve zarif beğendim cnm

Yook karsi degilim bnmkidr kare solmstm ya. Korkmazin takimi diye resm atmstm ayni bu tarzdandalar. Ama iri biliyomusun baya iriler. Yoksa zarif hos ta iste iriler biraz

Bence daha güzel.
Fiyatı da daha uygunsa tadından yenmez.
Tekrar diyorum, sıkılmamak imkansız hele de mutfağı seviyorsanız.
Ben şimdi her tabak çanağa iç geçiriyorum, evimde yerim olsa 10 takım daha alıp aç gezerim.:KK45:
Gordion Bernardo dan aldım, diğerleri de Armada Esse den.
Esse markasının da çok güzel takımları oluyor ve yılbaşında inanılmaz indirimler yapıyorlar.
Şöyle diyeyim, arkadaşımın 2000 tl ye aldığı çatal bıçak takımını yılbaşı indirimine denk getirip esse den 600 tl ye aldım.
Ocak ayında yine 2000 tl idi.
Mutlaka en azından diğer eşyalar için Esse yi takip edin ve pembeden vazgeçmeyin.

Bence çok hoş çünkü pastel uçuk bir pembe gözüme güzel geldi:21:

Alırdık valla iyi olurdu :)
Bone yazıyor canım
Birkaç model beğenmişdik canım yazayım sana sende bana fikir ver:KK70:

Dantella shf 12005 platin
shf 4021 schafer
shf 4014 schafer
shf 28680 schafer

bu arada ben galiba kahvaltı takımı almicam misafir geldiğinde misafir takımında kahvaltı yapar :KK70:
eşim ve bana keramikanın özel aşk kahvaltı setinden almayı düşünüyorum bide aşk yazılı tabaklar çok güzel olur :KK60:

Karaca Gold desenli Bende VarKulanmadım kocayı bulursam kullanacagım insallah. Neysem
Tavsiye edildi Tam set aldım Ben kahvaltısı tenceresi catalı vs 2000 küsür falandı Diye hatırlıyorum

:KK72::KK72::KK33:

evet çelik tencerelerim karaca. Seramik yerine yine Karaca biogranit aldım. Granitte güveniyorum çelikten emin değilim ama

Nacizane fikrm boyle nolur yanls anlama dedklerimi, icine siniyosa cokta onemli diil insanlarin dedikleri

Canim bir sey soyliycem kare bakmasan yemek takimini olmazmi? Bana cok tuhaf geliyor kare yemek takimlari ya yuvarlak yada oval olsa nasil olur?

kızlar bu da kahvaltı takımı seçeneklerim yorum yazmak isteyen olursa eğer beklerim :)
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/karaca-kahvalti-takimi.887904/#post-44189489

takım sade olduğu için bunlar en uygunu olur dye düşündük sen bir kaç tane çatal bıçak atar mısın canm fikir olur
benm beğendiğim takımın yuvarlağı olsa alırdım ama zaten zor beğendim değiştiremem artık :KK70: bugün tekrar gidip baktım. kararımdan emin miyim diye yine beğendim çok pembe değilmiş hakketten canımcım
çok boş değil ama dimi kendini gösteriyor mu?

Canim farkindaysan bende hep sade modeller gosterdim ben sade seviyorum bence cokta modern duruyor , koca koca güllü dalli desenli filan bana gore basit geliyor porselende... Çkb takimindada sadw olsun yine desen filan olmasin ama ufak bir detay olsun yinede ben oval sevmiyorum küt daha bir hos geliyor gozume bak benim çkb takimimdan örnek veriyim

images.jpg

Küt ve sade ama dümdüz diil.. Anlatabildim dmi ufak detayi olsun hepten dümdüz olmasin demir demir :KK70:

Canim farkindaysan bende hep sade modeller gosterdim ben sade seviyorum bence cokta modern duruyor , koca koca güllü dalli desenli filan bana gore basit geliyor porselende... Çkb takimindada sadw olsun yine desen filan olmasin ama ufak bir detay olsun yinede ben oval sevmiyorum küt daha bir hos geliyor gozume bak benim çkb takimimdan örnek veriyim

Eki Görüntüle 1723069

Küt ve sade ama dümdüz diil.. Anlatabildim dmi ufak detayi olsun hepten dümdüz olmasin demir demir :KK70:
anladım canm küçük bir hareket var çkb da
ama benm 2 seçenek var şu an sence hangisi
IMG_6470.JPG

yok canm neden yanlış anlayım soruyorum öğreniyorum :KK70:
neden rahatsız oldun ki
e tamm canm 4 tencere oluyor işte düdüklüde var çok olmuyor mu senin saydıklarınla
bernardo esse nasıl kıytırık mı yani canm anlamadm
şöyle demek istedim mesela hem çelik hem granit hem seramik set set alıyorlar ya hepsini, onlar bana mantıksız geliyor. ben tek tek alma taraftarıyım. 4 parça çelik takım+ düdüklü+ 1 pilav için+ 1 et için+ 1-2 boy tava . temel parçalar diye düşünüyorum bundan azıda kurtarmaz :)
bernardo esse vs çelikte tercih etmem bi marka her şeyde iyi olamazki. ben bankacıyım bernardonun vs dosyalarını inceliyorum kredi vermek için, komple her şeyini çinde üretiyor kar marjı yüksek çalışıyor. zaten tencerenin kapagını kenara koyup tencereyi eline aldığındada hafif incecik geliyo insana, belli ediyo kendini yani

şöyle demek istedim mesela hem çelik hem granit hem seramik set set alıyorlar ya hepsini, onlar bana mantıksız geliyor. ben tek tek alma taraftarıyım. 4 parça çelik takım+ düdüklü+ 1 pilav için+ 1 et için+ 1-2 boy tava . temel parçalar diye düşünüyorum bundan azıda kurtarmaz :)
bernardo esse vs çelikte tercih etmem bi marka her şeyde iyi olamazki. ben bankacıyım bernardonun vs dosyalarını inceliyorum kredi vermek için, komple her şeyini çinde üretiyor kar marjı yüksek çalışıyor. zaten tencerenin kapagını kenara koyup tencereyi eline aldığındada hafif incecik geliyo insana, belli ediyo kendini yani
hımm anladm canm
karaca mı alayım aryıldız mı tencerede çeyiz paketimde :KK70:
aryıldız alırsam fark ödicem tabi

hımm anladm canm
karaca mı alayım aryıldız mı tencerede çeyiz paketimde :KK70:
aryıldız alırsam fark ödicem tabi
aynı anda bi oraya bi buraya yazıyoruz :)))
çeyiz setine baska baska markaları ekleyebiliyormusun? eğer öyleyse mantıklı bi hale gelmeye basladı :)
aryıldızı secerdim ben tencerede , karaca çeliğine hiç mi hiç güvenmiyorum yorumlardan dolayı

aynı anda bi oraya bi buraya yazıyoruz :)))
çeyiz setine baska baska markaları ekleyebiliyormusun? eğer öyleyse mantıklı bi hale gelmeye basladı :)
aryıldızı secerdim ben tencerede , karaca çeliğine hiç mi hiç güvenmiyorum yorumlardan dolayı
bazı yerler ellerinde varsa ekliyor zorluk çıkarmıyorlar
bana komple aryıldız pahalı geldi başka seçenek yok mu deyince böyle dediler :KK70:
aryıldızın da çok reklamı dönmüyor ama yorumlar iyi yönde
madem iyi neden duymuyoruz ki

2-3-7 benim hosuma gitti.. Kutahya porselene de bakin cok guzel modeller var. Anladigim kadariyla sade model seviyosunuz.. Aslinda bi yonden de iyi makinede cikma gibi sorunlari digerlerine gore az oluyormus

2-3-7 benim hosuma gitti.. Kutahya porselene de bakin cok guzel modeller var. Anladigim kadariyla sade model seviyosunuz.. Aslinda bi yonden de iyi makinede cikma gibi sorunlari digerlerine gore az oluyormus
buldum canm ben model çok şükür
ilk sayfada en altta aryıldız

Hayır tatlım kahvaltı için değil benim için :) öyle konuşmuştuk ya hani
ayy canm anlamadm kahvaltı kastettmedm benm yemek takımımdan bahsettm
sana mı yemek takımı seçelim demek istedn kusura bakma tam anlayamadm üzerinden zaman geçtiği için:KK200::KK200::KK200:

ayy canm anlamadm kahvaltı kastettmedm benm yemek takımımdan bahsettm
sana mı yemek takımı seçelim demek istedn kusura bakma tam anlayamadm üzerinden zaman geçtiği için:KK200::KK200::KK200:

önemli değil canım evet bende kararsızım yardımcı olursan sevinirim :KK15: sence hangisi

1)
Screenshot_2015-12-21-09-56-401.jpg

2)
5083189.jpeg

3)
1512_buyuk.jpg

X