Mutfak Dekorasyonu sizce hangi yemek takımı (fotoğraflı)

baktım canm senin takımada hemencik :KK70:
tencere ve çatal bıçak konusunda neye dikkat etmeliyim??
yemek takımı ve çatal bıçak takımı aryıldız
tencere ve kahvaltı karaca
Canim bana tencereni karacadan almamalisin bence cok cabuk deforme olduguna renginin degistigine dair cok yorum okudum. Celik tencerelerini korkmaz yada aryildiz al, hisar ve jumboda guzel ama ben orda model begenmiorum nedense :)) catal kasiklarda mat cok cabuk ciziliyor bi anlami kalmiyo, bence parlak tercih et. Birde yorumlarda granitmi seramikmi diye sormussun, ikisinden biriyse evet granit ama soyle bisi var, ici tirtikli tencereler (mesela granit) yemegin proteinini tutuyormus, birde iki set tencereyi napicaksin?ben sana kendi alacagim kadarini soyliyim yine sen karar ver, Bi set celik tencere alicam fix. Bir tane duduklum var zaten en cok onu kullanicam. Bir tek tencere pilav tenceresi aldim tefal by arda titanium. Bi tane et icin cok ozel bi tencere alicam silargan. Enplus ta satiliyor. Iki boyda yine tefalden tavam var. Yeterde artar yani bence :)) ( minik celik sette lazim korkmazdan yemek isitmak ve az kalan yemekleri muhafaza etmek icin) hepsi bu tatlim :)

Bu yemek takiminin pembe yansimasiz olani yokmu canim ?/ hepsi boylemiymis? Düz beyaz olsaydi sanki pembeleri olmasaydi daha mi iyiydi diye dusundum bi an... Yemek takimi da parlak duruyor eger bu yemek takimi olacaksa ckb sönük durmamali yaninda da parlak ckb olmali diye dusunuyorm...
canım zaten beni pembesi aldı.ben pembe severim
hafif bi renk olması hoş değil mi sencede alışılmışın dışında geldi bana
komik mi olur yani diyosun. hem sen bile farketmedn başta pembesini öyle hafif bir pembe işte

tencere takımını seramık alacaksan, titiz ve sabırlıysan eger sorun olmaz.
benımkıler hep yanık oldu etrafı ocagı fazla actıgım ıcın.
en iyisi, en temızı celık tencere aslında :=)

Canim bana tencereni karacadan almamalisin bence cok cabuk deforme olduguna renginin degistigine dair cok yorum okudum. Celik tencerelerini korkmaz yada aryildiz al, hisar ve jumboda guzel ama ben orda model begenmiorum nedense :)) catal kasiklarda mat cok cabuk ciziliyor bi anlami kalmiyo, bence parlak tercih et. Birde yorumlarda granitmi seramikmi diye sormussun, ikisinden biriyse evet granit ama soyle bisi var, ici tirtikli tencereler (mesela granit) yemegin proteinini tutuyormus, birde iki set tencereyi napicaksin?ben sana kendi alacagim kadarini soyliyim yine sen karar ver, Bi set celik tencere alicam fix. Bir tane duduklum var zaten en cok onu kullanicam. Bir tek tencere pilav tenceresi aldim tefal by arda titanium. Bi tane et icin cok ozel bi tencere alicam silargan. Enplus ta satiliyor. Iki boyda yine tefalden tavam var. Yeterde artar yani bence :)) ( minik celik sette lazim korkmazdan yemek isitmak ve az kalan yemekleri muhafaza etmek icin) hepsi bu tatlim :)
peki canm neden büyük setin tencereleri dışında hepsini marka alıyorsun merak ettm
yani ben günlük kullanım için 1 mehtap teflon tencere aldım modeli hoşuma gitti pembeydi günlük kullanırım dedim :KK70: aynı modelin de tavasını aldım yine
ve 1 seramik tava aldım assos mu neydi. uygun yani günlük için tefal korkmaz almak neden yani merak ediyorum =)

peki canm neden büyük setin tencereleri dışında hepsini marka alıyorsun merak ettm
yani ben günlük kullanım için 1 mehtap teflon tencere aldım modeli hoşuma gitti pembeydi günlük kullanırım dedim :KK70: aynı modelin de tavasını aldım yine
ve 1 seramik tava aldım assos mu neydi. uygun yani günlük için tefal korkmaz almak neden yani merak ediyorum =)
Cunku canim tencerenin misafirligi gunlugu olmaz. Sen onda pisen yemegi yiceksin kocana cocuklarina yediriceksin baktigin zaman gunlukleri daha kaliteli almalisin, ornegin ucuz celik tencerelerin nikeli yemege karisir ve bu ilerde kisirlik yapabilr cocklarimizda Allah korusun. Inan kaliteli tencere yemegin tadini cok degistiriyor. Ben az olsun oz olsun isterim, bazi seylerde paradan kacmamak lazim diye dusunuyorum canim ne bileyim gidipte tenceremi bernardodan esseden tantitoniden almam yani :)

Nacizane fikrm boyle nolur yanls anlama dedklerimi, icine siniyosa cokta onemli diil insanlarin dedikleri

pek bana hitap etmıyor :=) çatal bıçak takımının da tutma yerlerı bıraz daha genıs olursa daha rahat yenır diye düşünüyorum.
senin takımın neydi modeli hatırlıyo musun
sen daha önce 2 numarayı seçmiştin en sadesi diye
bu da sade aslında =)

Cunku canim tencerenin misafirligi gunlugu olmaz. Sen onda pisen yemegi yiceksin kocana cocuklarina yediriceksin baktigin zaman gunlukleri daha kaliteli almalisin, ornegin ucuz celik tencerelerin nikeli yemege karisir ve bu ilerde kisirlik yapabilr cocklarimizda Allah korusun. Inan kaliteli tencere yemegin tadini cok degistiriyor. Ben az olsun oz olsun isterim, bazi seylerde paradan kacmamak lazim diye dusunuyorum canim ne bileyim gidipte tenceremi bernardodan esseden tantitoniden almam yani :)
yok canm neden yanlış anlayım soruyorum öğreniyorum :KK70:
neden rahatsız oldun ki
e tamm canm 4 tencere oluyor işte düdüklüde var çok olmuyor mu senin saydıklarınla
bernardo esse nasıl kıytırık mı yani canm anlamadm

pek bana hitap etmıyor :=) çatal bıçak takımının da tutma yerlerı bıraz daha genıs olursa daha rahat yenır diye düşünüyorum.
IMG_6470.JPG
bunlardan hangisi iyi sence köşeleri küt olan mı yoksa yuvarlak olan mı?

canım zaten beni pembesi aldı.ben pembe severim
hafif bi renk olması hoş değil mi sencede alışılmışın dışında geldi bana
komik mi olur yani diyosun. hem sen bile farketmedn başta pembesini öyle hafif bir pembe işte

Evet dogru diyorsun ben farketmedim ilk once.. Model sade güzel... Hem orada cok fazla isik var evde o kadar pembe pembe durmaz hafif yansimalar olur oda kotu durmaz...

Canim bir sey soyliycem kare bakmasan yemek takimini olmazmi? Bana cok tuhaf geliyor kare yemek takimlari ya yuvarlak yada oval olsa nasil olur?

Söyle bir sey mesela
images.jpg

Birde baska catal kasik bicak modeli bakma imkanin varsa baska bak bence bunlar cok dümdüz geldi bana...

Söyle bir sey meselaEki Görüntüle 1723031

Birde baska catal kasik bicak modeli bakma imkanin varsa baska bak bence bunlar cok dümdüz geldi bana...
takım sade olduğu için bunlar en uygunu olur dye düşündük sen bir kaç tane çatal bıçak atar mısın canm fikir olur
benm beğendiğim takımın yuvarlağı olsa alırdım ama zaten zor beğendim değiştiremem artık :KK70: bugün tekrar gidip baktım. kararımdan emin miyim diye yine beğendim çok pembe değilmiş hakketten canımcım
çok boş değil ama dimi kendini gösteriyor mu?

X