Mutfak Dekorasyonu sizce hangi yemek takımı (fotoğraflı)

2300 e nasıl düşüyor canım :rolleyes: dün baktım karaca çeyiz takımı 3100tl di :KK43:
ben hep cadde üstü bakıyorum canm
nakit alıcam diyorum sıkı pazarlık yapıyorum zor oluyo ama düşüyo
avm mi senin baktıkların
bir de modeli nedir??
karaca çok pahalı zaten 8 numaralı takım 3000 tl zaten
nakitte 2850ye düştü dahada düşmedi yani hemde cadde üzerindeki bir mağazaydı avm falanda değil :KK70:
hem karacada en çok şikayet var hemde fiyatı en pahalılardan biri anlamadm yani markalaşmış diye :KK70:

illa o takımı mı almak zorundasınız peki? yani tek başına bir misafir seti de alabilirsiniz mesela.porselensepetinde güzel takımlar var hem de fiyatları da uygun. ben yemek ve kahvaltı takımlarımı ordan almıştım.
ne kadar orda canm ben daha uygun bulamadım ki
sadece yemek takımı alsam baya pahalıya gelir
tencere ve çatal bıçakta almam gerek canm hiç bir şeyim yokki
bundan daha ucuzu olmaz bence

ben geçen sene misafir yemek takımını 500 küsüre almıştım. o yüzden 2oooler falan pahalı geliyor bana. kütahya porselen hem de

kırık olmadan mı geldi

kahvaltı ve günlük yemek takımı kırıksız geldi.
misafir yemek takımının üç parçası kırılmış. kırık parçaların fotoğrafını attım hemen yenisini yolladılar sağ olsunlar.
çok memnun kaldım ben :KK51:

kahvaltı ve günlük yemek takımı kırıksız geldi.
misafir yemek takımının üç parçası kırılmış. kırık parçaların fotoğrafını attım hemen yenisini yolladılar sağ olsunlar.
çok memnun kaldım ben :KK51:
Kapıda ödeme yok dimi canm
bir de neler aldın ne kadar ödedin toplam ve markaları neler

onu bilemiyorum geçen sene aldım.
6 kişilik yemek takımı
6 kişilik kahvaltı takımı
12kişilik yemek takımı
hepsi kütahya porselen

tam fiyatlarını hatırlamıyorum ama hepsi 1500 civarındadır. her keseye uygun takımlar var aslında

onu bilemiyorum geçen sene aldım.
6 kişilik yemek takımı
6 kişilik kahvaltı takımı
12kişilik yemek takımı
hepsi kütahya porselen

tam fiyatlarını hatırlamıyorum ama hepsi 1500 civarındadır. her keseye uygun takımlar var aslında
evet canm ama 1500 olunca ona bir de çatal bıçak takımı ve tencere takımı alınca aynı şeye denk geliyor belkide daha fazla

ben hep cadde üstü bakıyorum canm
nakit alıcam diyorum sıkı pazarlık yapıyorum zor oluyo ama düşüyo
avm mi senin baktıkların
bir de modeli nedir??
karaca çok pahalı zaten 8 numaralı takım 3000 tl zaten
nakitte 2850ye düştü dahada düşmedi yani hemde cadde üzerindeki bir mağazaydı avm falanda değil :KK70:
hem karacada en çok şikayet var hemde fiyatı en pahalılardan biri anlamadm yani markalaşmış diye :KK70:

Evet canım avm de baktım ben fiyat farkı olduğunu bilmiyodum hiç indirim yapmazlar diye düşünüyodum :KK70:

Aynen karaca dan herkes şikayetçi :KK70:ama en çok da tercih edilen marka bence modelleri güzel olduğu için böyle :KK39:

Sade ve zarif :)

Allah ağiz tadıyla kullanmayı nasip etsin

senin yemek takımının fiyati 990 tl benim gösterdiklerimde biri aynı fiyat biri 900 tl cnm burdan bakabilirsin fiyatlarına

http://www.tac.com.tr/c/2740/yemek-takimi

Bencede bi yuvarlak tabaklara bak onlarda çok hoş duruyo aslında bende kare alicaktim sonrada Vazgeçtim pek bi özelliği Yom ama tercih meselesi canım hangisini çok begendiysen onu al azcik bile tereddüt ediyosan bekle

Selam canim, yemek takimlari icin butcen nekadar once o onemli, pierre cardinde cok hos modeller var ama cevremde kullanan olmadigindan kalitesini bilemiyorum, begendigin model benm alacagim tarzda degil cok sade buldum, renkli takimda sevmiyorum icinde yemegin kotu duracagini dusunuyorum tabagi dolu hayal et modellere bakarken, ama bi tik daha agir bi model secebilirsin:) kare modeller cok revacta , bana kalirsa yine yuvarlaklara donulecek daha kibarlar cunku:) ceyiz topigimi inceledinmi bilmiyorum ben bernardodan aldim icime sindi onemli olan ne alirsan al icine sinmesi, zevk herkese gore degisir ama bisey ya kalitelidir yada degildir, onemli olan o yaldizlarin cikip cikmamasi uzun omurlu olmasi, ornegin bernardoda en ucuz takimlari satici kendi eliyle desenlerini cikarabildi, her zlmagazanin her malida iyi degil. porselenin parlakligi bile kendini ele veriyor, heryeri gez eline al tabaklari en pahalisindan en ucuzuna, bisure sonra fark anlasiliyor ona gore seciyorsun:) bu baktigin takimlari almadan bol alternatif gor derim.. illa pierre cardinse linenste daha cok secenek bulabilirsin, sevgiler :))

Hepsi şık ve güzel. Ama ben senin yerinde olsam kenarları lame ya da dore olanlardan seçmezdim. Ne kadar dikkat edersen et ve ne kadar kaliteli olursa olsun bir süre sonra onlar solmaya başlıyor ve kötü bir görüntü oluşuyor. Ben üçüncü ve dördüncü takımı çok beğendim. Çok klas görünüyorlar. Ama diğer aldığın ürünler ile de uyumlu olması gerekiyor. O yüzden en iyisini sen bilirsin. Şimdiden hayırlı olsun.

hepsi çok sade ve çok şık canım. ben olsam bunların arasından 2. modeli seçerdim. zamanla sıkılmayacağın bi model =) şimdiden iyi günlerde kullan

3 ve 4 numaralı modelleri beğendim iksi de birbirini andırıyor zaten. zarif duruyorlar.
güle güle kullan alacağın modeli. ağız tadıyla sofralar kurmak nasip olsun inşallah.

Karaca canım tabikii

Karaca'yı kimse tavsiye etmiyor
Bana sorarsan Pierre Cardin, Aryıldız en iyi markalar
Yine de sen bilirsin tabii.

Benceeeeeee bunun kenarlari gumus rengi olani canim sadenin hicbir zaman modasi gecmez ve uydurmasi daha kolay olur. Ben bundan almistim gayette memnunum. Cok da SIK duruyor.:KK28:

Aslinda gural marka olarak ilk uce girer kutahyayla ayni sirketlermis sanirim ve uzun yillardir varlar guralin takimi bu 1500 civari

2 ve 3 nr foto daki yemek takımları harika..

Canım benimkinin kenarları gümüş. Gümüş olmasını çok sevdim. Bence gerçekte de çok güzel yani ben çok beğenerek aldım:KK68:

kulpları yanıo hemen o ayrı kenarlarını ince yapmışlar epey keskin ... kenarında altın rengi olan...

Benmde korkmaz.. ceyizimde almistim.. epey buyukce misafirlerime yemek koyarken ye ye bitmiyor :)) kaseleri flan cok derin.. ozel bir yerin olmali korkmazi koymak icin.. ama genel olarak memnunum begenerek almistim :)senin basta uclari sari olanda baktigimda begendgm modellerdendi sora almadm bnu aldm
kızlar şu takıma karar verdim sizde bakar mısınz lütfen nasıl
markası aryıldız çatal bıçağıda gümüş olan image.jpg image.jpg image.jpg

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    77,5 KB · Görüntüleme: 49
  • image.jpg
    image.jpg
    74,1 KB · Görüntüleme: 65
  • image.jpg
    image.jpg
    35,6 KB · Görüntüleme: 60
Şunu söyleyebilirim yemek takımlarıyla alakalı.
2 tane misafir yemek takımım var, 1buçuk yıllık evliyim ve ikisinden de sıkıldım!
Biri altıgen biri dikdörtgen takım.
İkisi de oldukça şık olmasına rağmen, gerçekten sıkıldım.
Keşke çok büyük meblağlara almasaymışım, şimdi değiştirebilirdim.
Ayrıca yeni model takımların özellikle kare modellerin servis tabakları çok büyük.
Neredeyse supla büyüklüğünde ve makinaya sığması büyük zorluk.
Sizin yerinizde olsam güzel bir yuvarlak model takım bakarım.
Hem yeni moda zaten yuvarlaklar, tabi onların da formlarını biraz değiştirdiler.
Alırken büyüklerine dikkat etmeniz yararınıza olacaktır.

Evet canım avm de baktım ben fiyat farkı olduğunu bilmiyodum hiç indirim yapmazlar diye düşünüyodum :KK70:

Aynen karaca dan herkes şikayetçi :KK70:ama en çok da tercih edilen marka bence modelleri güzel olduğu için böyle :KK39:
yapıyolar canm sen ısrar et
nakit olursa özellikle indirim oluyo ama bazı yerler 3 taksitede böler
karaca en düşük 2650 ye buldum ben :KK70: pazarlıkla tabi 8 numara ilk sayfada
hangi şehirdeydin canm

Şunu söyleyebilirim yemek takımlarıyla alakalı.
2 tane misafir yemek takımım var, 1buçuk yıllık evliyim ve ikisinden de sıkıldım!
Biri altıgen biri dikdörtgen takım.
İkisi de oldukça şık olmasına rağmen, gerçekten sıkıldım.
Keşke çok büyük meblağlara almasaymışım, şimdi değiştirebilirdim.
Ayrıca yeni model takımların özellikle kare modellerin servis tabakları çok büyük.
Neredeyse supla büyüklüğünde ve makinaya sığması büyük zorluk.
Sizin yerinizde olsam güzel bir yuvarlak model takım bakarım.
Hem yeni moda zaten yuvarlaklar, tabi onların da formlarını biraz değiştirdiler.
Alırken büyüklerine dikkat etmeniz yararınıza olacaktır.
evet canm haklısın bende çok para vermek istemiyorum ve bu yüzden uygun fiyatlı bakıyorum zaten.
tencerem çatal bıçak takımım zaten yok e onları alsam zaten 1500 ödicem tek tek aldığım için. o da en az 1500 yani.
2 tane yemek takımı falan almam zaten canm. bir de günlük takım alıcam sadece
fotoları var mı atabilir misin?
yuvarlakları bende düşündüm ama artık çok geç onları tekrar araştırıp kafamı karıştırmak istemiyorum. kare almazsam içimde de kalır ayrıca yuvarlak takımda beğendiğim model yok. bu modelin yuvarlağı olsa alırdım hiç düşünmeden

Takimin guzel zarif madem sen kare karat verdin. Bu takimlarda hoş toz pembeli sanirim kenarlari.. kafanda oturtmuşun artik kareyi :)

istanbuldayım canım dün schafer a da baktım aynı avm de satıcı bey ürünlerin sağlamlığı göstermek için masaya vurdu sertçe hiçbişey olmadı kemik tozu varmış ışığa tuttuğunda arkası görünüyordu özelliğinden dolayı çok ince ama çok sağlammış kararsızım kalınca bir katalog alıp çıktım oradan :KK48:
nişanlıma da bişey beğendirmek çok zor hazır o da beğenmişken büyük ihtimal schafer olacak bizim :KK60:

X