Mutfak Dekorasyonu sizce hangi yemek takımı (fotoğraflı)

aryıldız iyidir.yılların kaliteli markalarından.son takımı da beğendim ben. benim kullandığım da benzer buna.
çatal bıçak için sarıları diyorsanız pek tarzım değil. ama gümüşü diyorsanız o tam benlik :KK76:
ben biraz klasik bir model olsun istedim gönlüm geçmesin diye. şu ara mesela çiçekli böcekli takımlar çok moda ama onlardan insanın gönlü geçer gibi geliyor.
ha bir de şimdiki aklım olsa misafir yemek takımı diye bir şey almazdım. tek tek de satılıyor artık parçalar.aynı desenden alıp takım yapardım kendime zira benim takımımdaki çorba kasesi, peçetelik gibi şeyler çok gereksiz. :KK14:
sarı çatal bıçak değil canm gümüş rengi alıcam
bir de aryıldız komple çeyiz seti 3000di
ama ben uygun olsun diye tencere ve kahvaltı takımımı karacadan seçmek zorunda kaldım. o zaman da 2300 oldu nakitte.
aryıldızn pek reklamı dönmüyor ama anladığım kadarıyla baya pahalı :KK70:

Sarı çatal bıçaklar bu takıma uymuyor beyazlo doreli vir takıma uyardı belki. Ben olsam gümüş rengini düz modeli tercih ederm çünkü insan çabuk sıkılıyor. Bir de ortadaki taşı düştü mü ben kafaya takardım.
Diğeri her sofraya uyum sağlar sofranızı süslediğinizde.

Benim de çeyiz setim çaydanlık tepsi sahanlık çatal kaşık aryıldız ve severek kullanıyorum bir şey olmadı.
Yemek takımınız da güzel. Pemve dore sırıtmıyor kaldı ki şimdi abartı modeller bile fosforlu pembe klın doreler vs moda, beymen de vs bile öyle takımlar satılıyor. Ben bunu beğendim ve gümüş çatal bıçak diyorum.

İlk eklediğiniz resimler de güzel ama rahat beş yıldır var ve sıkıldık artık..
canm sarı değil yanlış anlaşılma oldu o da aynı fotoda yer aldığından
gümüş üzerindeki tabiki
o sarılar ne iğrenç :KK70:
bende zaten bunda karar kıldım

çok güzel canım ama aryıldız pahalı olabilir aynısının benzeri schafer da da var oraya da bakabilirsin belk daha uygun olabilir. hatta ismini söyliyim sana bakmanı öneririm kafanı karıştıracak bir model değil. :KK39: dantella&elegantia
schafer almam canm
yemek takımı ve çatal bıçak takımı aryıldız
tencere ve kahvaltı karaca koyduk uygun olsun diye
yoksa aryıldız takım 3000di
karaca koyunca 2300e düştü :KK70:

canm sarı değil yanlış anlaşılma oldu o da aynı fotoda yer aldığından
gümüş üzerindeki tabiki
o sarılar ne iğrenç :KK70:
bende zaten bunda karar kıldım

Mağazadaki gümüş çatal bıçaklar güZel, evet biz sarılarla kıyasladık:))

Bir de benim kendi fikrim assçlında kahvaltılık setine hiç gerek yok insan hevesle alıyor ama misafir gelince mesela yumurta haşlayıp umurtalıkalrı kullanmıyorsun ki 6-12 tane yumurtalık deuyır rafta. Genelde misafr olunca öenemen sucuklu yumurta vs özel hazırlanıyorsun.
O kahvaltı setler hem masraf hem yer kaplıyor hem de demode. Benim annem kuruyor onunla..
Şimdi onun yerne peynr tahtası zeytin için uzun şekilli tabaklar vs daha güzdl. Bence böyle de alabilirsin.

sarı çatal bıçak değil canm gümüş rengi alıcam
bir de aryıldız komple çeyiz seti 3000di
ama ben uygun olsun diye tencere ve kahvaltı takımımı karacadan seçmek zorunda kaldım. o zaman da 2300 oldu nakitte.
aryıldızn pek reklamı dönmüyor ama anladığım kadarıyla baya pahalı :KK70:

Bir de benim kendi fikrim assçlında kahvaltılık setine hiç gerek yok insan hevesle alıyor ama misafir gelince mesela yumurta haşlayıp umurtalıkalrı kullanmıyorsun ki 6-12 tane yumurtalık deuyır rafta. Genelde misafr olunca öenemen sucuklu yumurta vs özel hazırlanıyorsun.
O kahvaltı setler hem masraf hem yer kaplıyor hem de demode. Benim annem kuruyor onunla..
Şimdi onun yerne peynr tahtası zeytin için uzun şekilli tabaklar vs daha güzdl. Bence böyle de alabilirsin.

arkadaş tam benim yazacaklarımı yazmış. en çok kahvaltı takımı aldığıma pişmanım. o an gerekli gibi gelmişti ama aslında değilmiş. bir yığın pasta tabağım var mesela.
bir de bu tip şeyler hediye olarak da geliyor. fincan takımı falan almamıştım mesela. hediye olarak çok güzel bir takım geldi :KK19:

arkadaş tam benim yazacaklarımı yazmış. en çok kahvaltı takımı aldığıma pişmanım. o an gerekli gibi gelmişti ama aslında değilmiş. bir yığın pasta tabağım var mesela.
bir de bu tip şeyler hediye olarak da geliyor. fincan takımı falan almamıştım mesela. hediye olarak çok güzel bir takım geldi :KK19:

Evet ben de ayaklı değişik bir fincan takımo khve takımı almıştım. Bir sürü de hediye geld sonra fincanlardan.. Kkya kahve yap çay demle deseler herkese yetecek kadar oldu ama dolaplar tıklım tıklım, göre göre gözüm de ypruluyor.
Heves edp hepsinden almak istiyor insan ama kahvaltı takımına para verecsğime en güzel yemek takımını alırım içime sinen. Lahbaltı takımınında peynir tabağı öyle böyle tamamlarım ki şimdi herkes öyle kullanıyor

ha evet canm
ama kahvaltı almazsam 2200e düştü.100 tl fark için almamazlık yapmam
2000e düşürürse almam zaten
ya da alırsam bernardoda indirim var demişti arkadaş 250 tl ye onu alırım.

evet ama dediğim gibi kahvaltı almazsam 100 tl daha indiriyor çok bir şey indirmiyor yani.
2000 düz yaparsa almam zaten

aryıldız iyidir.yılların kaliteli markalarından.son takımı da beğendim ben. benim kullandığım da benzer buna.
çatal bıçak için sarıları diyorsanız pek tarzım değil. ama gümüşü diyorsanız o tam benlik :KK76:
ben biraz klasik bir model olsun istedim gönlüm geçmesin diye. şu ara mesela çiçekli böcekli takımlar çok moda ama onlardan insanın gönlü geçer gibi geliyor.
ha bir de şimdiki aklım olsa misafir yemek takımı diye bir şey almazdım. tek tek de satılıyor artık parçalar.aynı desenden alıp takım yapardım kendime zira benim takımımdaki çorba kasesi, peçetelik gibi şeyler çok gereksiz. :KK14:
canım bu arada şimdi kaba kaba güllüler moda ama benm tarzım değil onları hiç beğenmiyorum. onlar günlüktede kullanılabilir. biraz zarif bir model bakıyordum ben. aslında bende yemek takımına bu kadar para verilmesine karşıyım ama diğer türlü kendim nasıl oluşturabilirim ki ??

evet ama dediğim gibi kahvaltı almazsam 100 tl daha indiriyor çok bir şey indirmiyor yani.

illa o takımı mı almak zorundasınız peki? yani tek başına bir misafir seti de alabilirsiniz mesela.porselensepetinde güzel takımlar var hem de fiyatları da uygun. ben yemek ve kahvaltı takımlarımı ordan almıştım.

schafer almam canm
yemek takımı ve çatal bıçak takımı aryıldız
tencere ve kahvaltı karaca koyduk uygun olsun diye
yoksa aryıldız takım 3000di
karaca koyunca 2300e düştü :KK70:

2300 e nasıl düşüyor canım :rolleyes: dün baktım karaca çeyiz takımı 3100tl di :KK43:

Almayınca pek bir şey fark etmiyorsa al tabi. Ama demek istedğin lahvaltı takımı gerekli zanendip se boşuna fazla para vererek alma.
Ben evlenirken her şey gerekli diye almıştım. Misafir bilmem nesi günlük bilmem ne.. 12 tane kahvaltı takımı yumurtalık ıvır zovır bir sürü şeyi doldurmuşum..

Avm'lerden mi fiyat alıyorsun normal dışardaki mağazalardan mı

Almayınca pek bir şey fark etmiyorsa al tabi. Ama demek istedğin lahvaltı takımı gerekli zanendip se boşuna fazla para vererek alma.
Ben evlenirken her şey gerekli diye almıştım. Misafir bilmem nesi günlük bilmem ne.. 12 tane kahvaltı takımı yumurtalık ıvır zovır bir sürü şeyi doldurmuşum..
yani 100 tl düşecek almazsam sence nasıl

Avm'lerden mi fiyat alıyorsun normal dışardaki mağazalardan mı
kuzum avmler çok pahalı
normal cadde üzerindeki mağazalardan soruyorum
sanada demiştim avm den sorduğum ürünle caddedeki ürün arasında 300-400 fiyat oynar diye
avmlerden neden boşa kazıklanalım canm oraların kirası çok diye öyle
sen neden sordun??
ya ben 1 tane avm ye sordum belki bir kaç yere sorsam oralarda uygundur ama sanmıyorum

Ben olsam 6 yı alırm ama sen daha sade ve her zamana uygun bişey istiosn anladgm kadarıyla..Bu takım zamansız asla modası gecmex
pembesi falan komik değil dimi :KK70:
bu takımın modası geçmez dediğin bu pembeden bahsediyorsun dimi canm

Son düzenleme:
X