Sızce estetıge ıhtıyacım var mı???

kissmett

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2008
48
0
Eki Görüntüle 11104 sizce burun estetigine ihtiyacim var mi? burnumun ucu dusuk ve beni cok rahatsiz ediyor....ama cevremdekiler sakin yapma diyor...cok kararsiz kaldim..fikirlerinizi paylasirsaniz sevinirim..

olmazsa olmaz değil ama ucu hafif bir operasyondan geçse daha hoş durur bence ,nefes sorunun yoksa hiç elletme derim..senin kararın canım psikolojik olarak çok kafana takıyorsan ol bence

bence sakın yapma bence çok güzel allah vergisi burnun var düşünsene daha kötüsü olsa pişman olmazmısın.....çünkğ en iyi cerrahlar bile bazen başarısız oluyor....sana bir arkadaş tavsiyesi yapma arkadaşım...

burnunun ucundan rahatsızsan aynaya baktığın kendini kötü hissediyosan yaptırmalısın...başkasının ne düşündüğü değil senin kendini nasıl hissettiğin önemli bence.....

selam,
eğer gerçekten rahatsızsanız yaptırmalısınız. estetik konusunda şuna inanıyorum. estetik operasyonlar hiçbir zaman şart değildir tabii ki. bir kalp, bir safra kesesi ameliyatı gibi değildir. lakin eğer kişi kendini gerçekten çok rahatsız hissediyorsa yaptırmalıdır..

kafama takmadan edemiyorum diyorsan yaptır canım ama göze batan birşey yok çekecegin eziyete deger mi bilemiyorum....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…