Sizce bu durumu ben mi abartıyorum arkadaşlar

hamile olmanızla da ilgisi yok yani. sen sil ben gelince hallederim sen elleme demesi gerekirdi. ellemeyin makineye. hatta itöeye calistim karnım ağrıdı falan diyin kdkd

ben 6lı soda tutup eve geldim diye kavga etmistik. sen niye tasiyorsun demisti

Benim camasir makinesi dusakabinin yanında bir gün o kadar dolasti ki sarsintidan dusakabinin camını çatlattı

Siz de ilişkiye girerken bir müddet sonra bırakın gerisini kendin halledersin çıkmam gerekiyor deyin
Yani yapsa iyi olurdu madem acil değil işi ama bazen kafaları basmıyor boşver kendini yıpratma makine kalsın orda

Kız abartma ay. Eğer riskli bir hamileliğin yoksa ki yoktır inşallah. Kendin yapabilirsin. Kaç kez buzdolabı çekip sildim hamileyken muhtemelen hormonlar coşmuş hassaslaşmışsın ama boşa üzme kendini

Ben böyle şeylere çok dikkat ederim. Hamile de değilim ama geçenlerde mutfağı su bastı parkeler falan gitti eşim işten çıkıp geldi bana yardım etti heryeri sildi halıları topladı. Tek başıma ağır temizlik de yapmam oldu da yaptım 5 gün yatarım siz herşeyi kendiniz yapmaya alıştıysanız eşinize bu artık normal gelmeye başlamış olabilir.

İnşallah kılını bile oynatmayıp dinlenmişsindir…
İyi ki böyle durumlar yaşamıyorum nasıl kırılırım var ya ama sen kırılma ayarı akşam ver…

Karnımızda burnumuzda hasta kaldırıp indirip cpr yaptığımızı hatırlayınca premses hamile olamadığıma üzüldüm kimse sen hamilesin 24 saat nöbet tutma demedi püü

Evet başkası olsa yardım etmeyi bırak el bile sürdürmezdi hamile karısına.evli olmamamıza rağmen bahar temizliğini sevgilim yapmiştı bütün eşyaları çekerek.sağolsun bütün tadilat işlerine de elini sürdürmez.koşar gelir.

Tam bir öküz. Olay yapıp yapamamak değil işte insan düşünülmek istiyor sen bırak ben hallederimi duymak istiyor ama işte...

Eşiniz yerleri sil , makinayı da yerine itekle diye emirler yağdırırken makineyi yerine koy öyle git diyemiyor musunuz mesela ,düşüncesiz incelikten yoksun biri ,kendinizi alıştırın bi an evvel ,çocuk bakımına da ortak olmaz daha çok üzülürsünüz o zaman çünkü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…