Sizce bizimkide bir mucize'midir? (En Sonunda Bende HAMILEYIMmm :))

Arkadaşlar gözünüz aydın RABBİM tamamına erdirisni sağ salim meleklerinizi kucağınıza almayı nasip etsin.

sempatik canım tekrar gözün aydın olsun rabbim bizlerede nasip etsin inşallah bende suan senin yaptıgın gibi yapmayı cok isterdim allahım sonuna ulaştırsın bizede nasip etsin

hayırlı uğurlu olsunnnn, uzun bir savaş sonrası tebrikler.... 9 ayı sağlıkla doldur inşallah... darısı hepimizin başınaaaaaaaaaaaaa

uzun yazıları okumaktan her zamna sıkılırım fakat okadar ilgimi çekti meRakla okudum hayırlı olsun canım benim o kadar duygulandım kii bende yeni evliiyim çocuk istiyorum fakat pko olduğum için hep korkuyorum allah banada inşallah nasip edr sizin adınıza çok mutlu oldum sağlıklı ve hayırlı bir bebek dünyaya getirirsinizz inşallah

Son düzenleme:
çok ama çok tebrik ederim. Rabbim sağlıkla kucağına aldığın günleri de görmeyi nasip eder inşallah...

sempatıkkkkkkkkkkkkkkkkkkk canım kardesımmmmmm senın yazılarını okumustum demekkı sende mutlu sona erdın hamdolsunnnn canımmmmmmmmmmallahım kucagınada almayı nasıp etsınnnn canımmmmmmmm

hadi canım gözün aydın.allah tamamını erdirsin....

tesekkur ederim canim benim

gözün aydın cnm allah saglıklada kucagına almayı nasıp etsın

tesekkur ederim canim insallah rabbim kucagimada almayi nasip eder

cok tesekkur edeim canim benim evet ilk tedavimde oldu rabbim isteyen ugrasan dileyen herkese nasip etsin insallah
evet Turkler daha cok istiyor seviyor cocuklar ama paristeki urologlarin baskani ile gorustugumuzde bize dedigi evet burdada bu tur sorunlar cok ama sperm bankasindan aileler sperm aliyor
ama bu musluman ulkelerinde ters karsilaniyor falan dedi
ozellikle bu konuda araplari anlatti,onlarda musluman oraya cok gidiyorum hic bisekilde cocugu olmayan karikoca bazen sperm bankasindan sperm aliyor ve sadece kari koca arasinda kaliyor diyor, tabi bizede ozellikle bu konu uzerinde yoneldi ama bizlere uygun degil allhim gostermesin
olmazsa olmaz ama oldugu kadar ugrasiriz
rabbim dua eden isteyen dileyen herkese nasip etsin diyelim :)

canim benimya insallah insallah okadar cok istiyorumki hepinizinde birgun hamileyim diye konu acmanizi
konuyu nereye acacagima karar veremedim ama ozellikle tup bebek bolumunde olsun istedim
gercekten bizim ikayemiz cok kisiye umut olur insallah ,maksadim buyudu zaten
ayrica cok cok tesekkur ederim insallah darisi sana ve isteyen arkadaslara ,herkese

gözün aydın, sağlıkla devam etsin inşallah

cok tesekkur ederim Rabbimde sizin gonlunuze gore versin

canım öbür tarafa yazıyodum tam linki görünce buraya yaziim dedim.. çok sevindim sonucuna Allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağımıza almayıda nasip etsin inşallah

insallah canim benim Rabbimde senin gonlune gore versin isteyen herkese nasip etsin

sempatiğim yazını yeni okudum ve çokkk sevindim ilk defa bu kadar uzun yazı okumak hoşuma gitti allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin çok dikkat et bundan sonra kendine tekrardan tebrikler

oyy desene gun sayiyoruz, hadi bakalim cocugu gitmis azi kalmis insallah insallah sonuc pozitif cikar
benden sonra seninde halayini cekeriz
okudum canim hepsini rabbim insallah yuzunuze bakarda hamile kalirsin
hepimiz bu yollardan gectik ozellikle biz kac kapidan gectik ve sonuc alamadik ,ilk tup bebegimle hamile kaldim darisi insallah sana ve isteyen herkese dort gozle bekliyoruz

Rabbim sağlıkla kucağınıza almanızı nasip eder inşallah. Bizden dualarınızı eksik etmeyin.

ayni sene evlenmisiz insallah ayni senede hamile kalmis oluruz,2011 bize ugurlu geldi insallah sanada ugur getirir canim ,sonuna kadar ugras bak gor birgun bende hamileyim diceksin ve en kisa zamanda umut ediyorum ben
guzel dileklerin iyi cok tesekkur ederim insallah darisi sana ve bebek ozlemi ceken herkese

rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım tebrik ediyorum tekrarrr
cok tesekkur ederim canim insallah

canimm gozun aydin..soluksuz okudum hikayeni..darisida benim basima insallah..inan cok ama coks evindim..Rabbim tamamina erdirsin...
soluksuz okudugun icin merci :) baya uzun bir yazi oldu ,okadar cok sey yasaninca en kisaltilmis hali bu oluyor :) hatta tekrar tekrar okuyorum bazi yerleri silim diye ama bastan sona yazimki ,benim yazilarim cok kisiye umut olur
darisi insallah sana inan cok isterim bunuvede tum isteyen herkese

canm zor günler geçirmişsn ama geride kalmdı inşlh
Rabbim sağlıklı bi gebelik geçirmeni ve sağlıcakla kucağına almayı da nasip etsin inşlhh
amin canim insallah cok tesekkur ederim guzel mesajin icin

gozunuz aydin tebrik ederim. Allah saglikla huzurla kucaginiza aldiginiz gunleri de gostersin Insallah.
tesekkur ederim canim insallah Rabbim nasip eder

evet canim hatirladim hatirlamazmiyim ,tabi bunu karsilikli soyledim, bende umut ediyorum hep insallah sende birgun hamile olcaksin ,bunu cani gonulden istiyorum bilirsin kimlere sevindim kimlere uzulduk neler geldi gecti ,insallah rabbim seninde yuzunu guldursun
asilama yazisini yanlis yazmisim :) ve hemen duzelttim
yumurta uyarici igneler kullandim sonrasinda catlatma ignesi vuruldum ve onunlada olmadi cunku sorun esimdeymis
rabbim en kisa zamanda sanada nasip etsin insallah

canım benim tekrardan tebrik ediyorum seni allahım tamamına erdirsin darısı benimde başıma inşallahhhhhh
insallah canimya bunu cok istiyorum insallah darisi sana ve isteyen bekleyen herkese olsun
ayrica cok cok tesekkur ettim dort gozle sizleri beklicem

cnm tekrar tebrik ederim. yazını bir solukta okudum. alllaha şükür güzel sonla bitiyor:)) bende ulun bey sayesinde hamileyim haftaya keseyi görmeye gidicem allah hepimizin kucaklarını bebişlerle doldursun inşallah
tesekkur ederim canim okudugun icin ,seninde gozun aydin olsun Ulun bey cok iyi dalinda iyi bir doktor ayniymis doktorumuz ve hamile kaldik ,rabbim sennde kucagina almayi nasip etsin insallah
amin canim Allahim isteyen herkese nasip etsin bu guzel duyguyu

Allah tamamina erdirsin.. Allah Anali babali buyutmek nasip etsin canim..
amin canm cok tesekkur ederim insallah

gözün aydın canım, rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin....
tesekkur ettim canim insallah Rabbim saglicakla kucagima almayi nasip eder

azodan dönen bir çift olarak nasıl sevindiğimi anlatamam : . rabbim tüm azoluları sağlıklı ve hayırlı bebişlerle müjdelesin.
amin canim amin insallah Allahim herkese nasip etsin
cok tesekkur ederim guzel mesajin icin

Arkadaşlar gözünüz aydın RABBİM tamamına erdirisni sağ salim meleklerinizi kucağınıza almayı nasip etsin.
insallah canim cok tesekkur ederim

hayırlı uğurlu olsunnnn, uzun bir savaş sonrası tebrikler.... 9 ayı sağlıkla doldur inşallah... darısı hepimizin başınaaaaaaaaaaaaa
insallah canim benim darisi sana ve herkese olsun
cok tesekkur ederim

sempatik canım tekrar gözün aydın olsun rabbim bizlerede nasip etsin inşallah bende suan senin yaptıgın gibi yapmayı cok isterdim allahım sonuna ulaştırsın bizede nasip etsin
insallah canim sende benim yaptigim seyi en kisa zamanda yaparsin buna umud ediyorum
guzel dilegin icin cok tesekkur ederim darisi sana ve tum isteyen herkese

Allah tamamına erdirsin inşaAllah
tesekkur ederim insallah ablacim saolasin

canim benim okudugun icin cok merci
yaziyi yazarken biliyordum cok kisi yazi uzun okumadan gecer ama inan o yazninin icinde cok sey oluyor, bos yazi degil
ozellikle tup bebek soz konusu olunca dedim birilerine umut olur belki yazim
bazi yerleri kisaltim dedim ama olmuyoor :) insallah okuyan okur
guzel dileklerin icin cok tesekkur ederim Rabbim en kisa zamanda sanada versin insallah

çok ama çok tebrik ederim. Rabbim sağlıkla kucağına aldığın günleri de görmeyi nasip eder inşallah...

insallah canim cok tesekkur ederim guzel mesajin icin

sempatıkkkkkkkkkkkkkkkkkkk canım kardesımmmmmm senın yazılarını okumustum demekkı sende mutlu sona erdın hamdolsunnnn canımmmmmmmmmmallahım kucagınada almayı nasıp etsınnnn canımmmmmmmm
tesekkur ederiù kardesim benim guzel dileklerin icin
insallah darisi sana olsun ve herkese

sempatiğim yazını yeni okudum ve çokkk sevindim ilk defa bu kadar uzun yazı okumak hoşuma gitti allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin çok dikkat et bundan sonra kendine tekrardan tebrikler
canim benimya cok tesekkur ederim okudugun icin ve guzel dileklerin icin
seninlede uzun zamandir gorusemedik sen nasilsin

Rabbim sağlıkla kucağınıza almanızı nasip eder inşallah. Bizden dualarınızı eksik etmeyin.
tesekkur ederim canim insallah Rabbim kucagimizada almayi nasip eder
dualerim sizlerde insallah en kisa zamanda sizinde guzel haberinizi beklicem

Canım o kadar çok sevindimki anlatamam seni buradan çok takip ettim yemek tariflerinden de çok yakından tanıyorum çok mutlu oldum darısı tüm isteyenlerin başına inş. hepimizin tedavisi mutlu sonuçlanır.

Canim benim her actigin konuda yaziyorum cok sevindim senin adina tekraryazayim dedim Allahim tamamina erdirsin bebisim ...sormak istedigin bisey olursa beni nasil bulacagini biliyorsun....

Canımm benimm, gözlerim dolu dolu okudum.. Hayırlı uğurlu olsun inşallah.. Sağlıkla kucağına almayı, doya doya öpüp koklamayı nasip etsin Allahım sana.. Çok sevindim adınıza, seninki gibi daha nice müjdeler duyarız inşallah.. Darısı bütün evlat sahibi olmak isteyenlerin başına..

gözlerim dola dola okudummm.cnm allah kucağına almayıda nasip etsinnn.bizlere dua etttt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…