Sizce bizimkide bir mucize'midir? (En Sonunda Bende HAMILEYIMmm :))

insallah canim ,en kisa zamanda senin yazinida okumak isterim benim mucizem diye, rabbbim herkese versin ,ne kadar zor ancak anlayan biliyor, hepiniz icin dualarimdasiniz, guzel haberlerinizi alirim insallah

canım seni hatırlıyorum topiklerden fakat yazışmıymıydık onu hatırlamıyorum....bende ulun beyin hastasıydım heralde ordan tanıdık çıktın:)

tebrik ederim hayırlı olsun..rabbim sağlıklı, sıhhatli ve zamanında evladını kucağına almak nasip etsin inş..
aminnn

bu arada azmine hayran kaldım keşke herkes senin gibi olsaa...

Sempatikciğim çok zor bir süreç geçirmişsin, İnşallah bebişini kucağına aldığında bütün sıkıntıları tebessümle hatırlarsın.

Birgün bende hikayemi yazarım inşallahhhhhhh,eğer olurda bi gün hayırlı sağlıklı evladıma kavuşursam dünyaya ilan etmek isterdim............Sempati tebrikler Allah sağlıkla kavuştursun bebeğine inşallah,kaç aylık oldun...

===========================================

merhaba,

gercekten cok heyecanla okudum, Allah büyük cok güzel sonuc almissiniz.. Allah sag salim kucagina almayi da nasip etsin.. tüm yazilari okumadim senin yazindan sonra yazilan ama, su an nasil durumun?

selamlar

tesekkur ederim canim Rabbim isteyen dileyen herkese versin,suan hamileyim ve bu yazdiklarimi okuyunca kendime sasiriyoruml biz neler gecirmisiz diye

suan 6 ay olduk,kizim olcak insallah, hamileligimin ilk zamanlarinda cok kanamalarim oldu tam 2 ay yattim,sonrasinda kanama gecti rahimin acilma riski vardi ve en son gittigimde hic bi risk kalmadi suan iyim sukur, tabi hep dikkatli tedbirli geciyor cok fazla yorulmamaya calisiyorum arabaya binmek yasak, iste cogu gitti azi kaldi, simdide hazirliklara basladik Allahin izniyle

canım yazını okurken çok duygulandım bana umut oldun sana kızınla güzel bir ömür dilerim senin duaların tutar bizim içinde etlütfen

meraba arkadaşlar sürekli okuyorum yazdıklarınızı benimde 3 başarısız denemem oldu ve bu 4 üncü de dondurulmuş embriyolar ile olacak hamile kalan varmı bu yöntemle yazarsanız sevnirim

sempatigim hamile oldugunu ögrendigim zaman msj attım özzelden ama görmedin galiba bu sayfayıda yen i gördüm rabbim saglıkla yavrunu kucagına almanı nasip etsin darısı isteyen diger arkadaşlarımada olsun inş.. kib aeo

tebrik eden herkese cok tesekkur ederim Rabbim isteyen dileyen herkese nasip etsin okadar guzel bi duygu senelerdir bekledik veeee
sonunda dogum yaptim 2.11.11 tarihinde kizim dunyaya geldi bir hafta kadar hanstanede kaldi sarilik icin ama suan sukur cok iyiz evdeyiz in kere masallah kizima cok uslu yiyip icp uyuyor :)
cani gonulden isterim herkes boyle bi duyguya sahip olsun isteyen herkes dualarimda

cnm çok sevindim azoyu yenmenize darısı bizlerin başına inş bigün bizde yeneriz....ömürlü olsun bebeğin, gözün gibi bak bebeğine onu buluncaya kadar neler çekiyoruz yarabbim çekdirmesin kimseye çok can yakıcı (( evlat hasreti anne baba olamamak.

ben de ilgiyle okudum hikayeni ve inan umut doldum :) inşallah saglikli ve hayirli bir evlat olur sana bebisin, darisi basimiza :)

canım gözün aydın rabbim tamamına erdirsin hayırlısıyla kucagına alırsın bebeğini inşallah mevlam büyük bizede nasip eder bigün bende senin gibi başlık açarım hamileyiiiiimmmm diyye bu sözü söylemeyi o kadar çok istiyorumki

allahim kucagina almayi nasim etsin insallah cok duygulandim inan suan senin yasadiklarini yasiyorum ve isvicrede yasiyorum sen tahmin edersin durumumu.... cok sevindim hatta aglattin beni

böyle yazılar beni umutlandırıyor.. bizde yeni ögrendik 5 gün olduuu azopermi eşim... inş sizin gibi sonunda güleriz... allahım nazarlardan korsun bebeginizi sizi..

insallah kizlar, butun dualarim sizlerle en kisa zamanda sizlerde hamileyim dersiniz,bu guzel duyguyu her bayan bir gun tadicak elbet

suan kizim 5 aylik oldu cok tatlilasti pek seker oldu
ve bukadar zaman oldu hala ben inanamiyorum bu benim kizimmi diye, sanki biirisi bana vermis al biraz sen bak diye gibi geliyor, sanirim ne zaman anne derse ozaman inanicam:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…