Sizce bizimkide bir mucize'midir? (En Sonunda Bende HAMILEYIMmm :))

Canım o kadar çok sevindimki anlatamam seni buradan çok takip ettim yemek tariflerinden de çok yakından tanıyorum çok mutlu oldum darısı tüm isteyenlerin başına inş. hepimizin tedavisi mutlu sonuçlanır.
canimsin cok tesekkur ederim
evet kac senedir burdaim bu konu uzerinde az bucuk taniyoruz birbirimizi
insallah canim darisi sana ve tum isteyenler

Canim benim her actigin konuda yaziyorum cok sevindim senin adina tekraryazayim dedim Allahim tamamina erdirsin bebisim ...sormak istedigin bisey olursa beni nasil bulacagini biliyorsun....
iyiki varsin canim ,bebegimin teyzesi seninkine bak kerdes geliyo yanliz birakmak istemedim
nerde bulcagimi evet evet iyi biliyorum

Allah razi olsun canim cok tesekurler okudugun icin
insallah en kisa zamanda bekledigim tum anne adaylarinin mujdelerini alrim
Allah herkese nasip etsin

gözlerim dola dola okudummm.cnm allah kucağına almayıda nasip etsinnn.bizlere dua etttt
tesekkur ederim canim dualarim sizinle insallah sizinde en kisa zamanda mujdeli haberlrinizi alirim

darısı başıma inşallah, Allah hayırlı etsin, tamamına sağlıkla erin inşallah.

cok tesekkurler darisi sana ve tum istiyenlere insallah

canım bende ebrarın topiğindeyim çok zorluklara göğüs germişsiniz Allahım dualarınızı kabul etmiş hayırlısıyla sağlıcakla kucağına almanı dilerim inşallah kolay geçer hayırlı uğurlu olsun

normalde bu kadar uzun yazı okumaktan çok sıkılırım ama hadi okuyayim dedim iyikide okumuşum birsolukta nasılda okudum anlamadım ama yaşananlar bir soluk gibi değil çok derin çok ümitli ,birbirine bağlı pes etmeyen 2 can,sizi canı gönülden tebrik ediyorum ve hayırlısı ile o ayları bebişinizle geçirmenizi sağlıkla kucağınıza almanızı diliyorum:97:

burdanda tebrik ediyim canım allahım tamamına erdirsin sağlıkla kucağına al bebişini
zor günler geçirdin ama çok şükür bitti .

sempatık testını tekrarlayabıldınmı canımmmmmm
ınsallah hepımızıın 40 ları karısır ınsallahhhhhh

hayirli olsun tatlim yeniden buradanda yazayim dedim sana kendine iyi bak canim ozlettin kendini bilmis ol.

eeeeeeee teyzesi bir mucizede bizden olsunmu?

tesekkur ederim canim benim insallah Rabbim isteyen bekleyen herkese nasip eder

canim benim cok tesekkkur ederim okudugun icin
evet yazarkende biliyordum cok uzun oldu kimse okumaz diye ama gercekten insan nerde yazi gorse okuyor bisey gorurum bi bilgi sahibi olurum diye, zaten yazma amcimda buydu,doktor bize tup bebek yapilcak dedigine tup bebek ne demek dogru durust bilmezken ,simdi bilmedigimiz kalmadi nerde bilgi var hemen okuyor insan
cok seyler yasadik ama sonunda bekledigimiz oldu insallah sonuda hayirli olur

hayırlısı olsun canım
tesekkur ederim canim Allah razi olsun:71:

burdanda tebrik ediyim canım allahım tamamına erdirsin sağlıkla kucağına al bebişini
zor günler geçirdin ama çok şükür bitti .
ay canimya cok saol eksik olma insallah Rabbim en kisa zamanda sanada nasip eder bunu cok istiyorum

sempatık testını tekrarlayabıldınmı canımmmmmm
ınsallah hepımızıın 40 ları karısır ınsallahhhhhh
evet caim tekrarladim yani transferin 19. gunu 1032 cikmisti degerim

hayirli olsun tatlim yeniden buradanda yazayim dedim sana kendine iyi bak canim ozlettin kendini bilmis ol.

eeeeeeee teyzesi bir mucizede bizden olsunmu?

ay olsun olsun
kiz son mesajlarina baktim sendemi hamilesin ne zaman ogrendin nasil oldu ,en son tedavide degilmiydin ,yoksa normalmi oldu anlatsana biraz, ay simdi bebislerimiz aynimi dogcak
ok sevindim bitanem ya Rabbim kucagina almayida nasip etsin insallah birlikte tabi
cok tesekkur ettim canim eksik olma
aynen valla fazla ortalikta gozukmuyorum :)

evet canisi hamileyim,kendiliginden oldu ozeline yazdim zaten.

1,5 hafta oldu ogreneli kimseye soylemedim henuz sadece annem ve kayinvalidem biliyor biraz buyusun bebis o zaman soyleyecegim herkese

Sevgili arkadaşım Sympathique yazını soluksuz okudum çok duygulandım.Bu kadar güzel hikayeleri duymak senin durumunda olan hastalara moral olcaktır.Duymamış olabilirsin sana bir haber vermek istiyorum.Umut tüp bebeğin sorumlusu yasemin hanım hasta hikayelerini el yazısıyla topluyor.Bizlerden rica etti.Sende el yazınla yazıp posta yada faks yoluyla gönderirsen Tüp Bebek Tv - Kadın Sağlığı, Makyaj Estetik internet sitesinde yayınlayacak.Böylece birsürü gerçek hikayeyi okumuş olacağız.Umut tüp bebek hastalarına sende bildirirsen iyi olur.Verdiğim siteye de üye ol lütfen.

evet canisi hamileyim,kendiliginden oldu ozeline yazdim zaten.

1,5 hafta oldu ogreneli kimseye soylemedim henuz sadece annem ve kayinvalidem biliyor biraz buyusun bebis o zaman soyleyecegim herkese
evet canimokudum tekrardan teprik ederim seni
bende hep oyle dusunuyordum kalp sesni duyana kadar kimseye soylemem diye ama ,zaten herkes tedaviye gittigimi biliyor , ne zaman ne zaman bekliyor, sonucu ozel labaratuari gorumcem aradi ogrendi,ben sevinemeden butun Almanya Turkiye haber aldi yani istem disi seylmer gelisti :)
sizde kkalp sesini duyun oyle soylersiniz artik

aaaaaa unutmadan 2011 kasim anneleri topigine gelsene gizzz bekliyorum

oraya ilk gunlerde geldim sonradan ise basladim taki edemedim oyuzden fazla gelmedim ama yine abenelerimde kayitli gelirim insallah :)
sen ordasin eklenmisin ugurlu listeye

tesekkur ederim canim okudugun icin ,zaten benim amacim bizim durumumuzda olanlara bir umut
cunku okuduysan ilk baslarda bir link verdim esimin sperm sayisi 0 diye biz bunu 3 sene once ogrendik bu konuyu actim
kk disindan okadar kisi arastirma yapiyorki spermi ne cogaltir eder, yani sirf benim o yazimdan bu siteye uye olan kisileri biliyorum ,oyuzden yazmak istedim ve hep icimdeydi zaten bi gun bende hamileyim diye yazcam dedim
haberim yoktu canim iyi oldu soyledigin ben bi bakim siteye musait zamanimda yazarsam gonderirim insallah cok guzel olur bence,cunku umut tup bebekte gercekten cok kisi hamile kaliyorki zaten sen suan o bolumdesin hamile haberini fazla duyar olduk

suan sen tedavidemisin biraz anlatsana hakkinda hic bilgim yok

Senin sayfanın linkini Umut kızlarına verdim.Umut kızlarının link sana veriyorum.http://www.kadinlarkulubu.com/tup-b...inde-quottup-bebekquot-tedavisi-gorenler.html

evet simdi gordum canim cok merci ,daha once zaten link vermistim ama bizim zamanimizdakiler simdi gitti ,yeni tedaviye baslayanlar orda, onlar bilmiyolardir tabi
iyi etmisinj eklemekle

canim hayirli olsun hamileligin
rabbim hayirlisiyla tamamina erdirsin insallah

özüm kocaman tebrikler tekrar inan kendime olmuş gibi sevindim..rabbim içinize sindirsin..hayırlısıyla sağlıkla kucağına al inşallah..hayırlarla büyüt..ve senin haberini okuyunca rabbim yüreğimi biliyor aklımdan hemen prensesim geçti..ah keşke dedim..şimdi onu da burada okudum..çok sevindim..çifte sevinç oldu..rabbim ikinizi de korusun,hayırlarla karşılaştırsın..sevgiyle kucaklıyorum..selametle inşallah..​

Allah razi olsun pinarim ya sen her yerden yazdin bende cevap vermeden gecmeyim :) cok cok tesekkur ederim ,uzun zamanlardir bekledigimiz sey gerceklesti ,insallah Rabbim kucagimiza almayida nasip eder
evet prensesimle birlikte kalmis olduk ,bende cok sevindim ,okadar zaman bekle bekle ,gel birlikte kal insallah Allah nasip ederse dogum zamanlarda ayni zamana gelir
Rabbim gonlune gore versin cok tesekkur ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…