Sizce ben mi çok takıyorum eşimi?

diyar95

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2024
32
13
1 hafta 10 gun gibi izin aldik esimle normalde de
çok göremiyoruz birbirimizi o 1 aylik falan
görevleri vs olur bende nobetli calisanim. Zorunlu görev için yeni taşındık 2.5 ay olmustu.
Ailesine geldik izinde ama izin başladığı günde ben dedim ailene gitmeden başka bir yere gidelim biraz gezelim diye 1 gün kaldik orda sonra ailesine gittik.
Genelde gündüzleri ve ailesiyle beni
misafirliklere götürdü aksamlarida
kuzenleriyle gezdi. Sonra dedim yarın
gidiyoruz burdan dedim hiç ikimiz bir şey
yapmadık diye bugün akşam 2 ,3 saatlik bir
yere gittik oturduk .Sonra tekrar zaten
gitcez dedi yarin o yüzden bana kuzenlerle son kez gezcez dedi bende tamam dedim sizce ben mi
takıyorum?

Sütten kesilmemiş bir koca daha.

Her izninde ailesine gideceksiniz, hiç kaçarınız yok. Adam eşiyle özel zaman, başbaşalık kavramlarını bilmiyor.

10 günlük tatilde neden her gece kuzenlerle geziyor eşiniz hadi ailesinin yanına gittiniz uzun zamandır görmüyorsa normaldir gitmeniz ama geceleri eşi gezmek varken neden her gece kuzenler ki gunduzleride sizinle değil eşiniz siz kayınvalide ile gezmedesiniz.

6 gün kalmış olcaz 10 gunde

Çok suyunu çıkarmadığı sürece gezmesinde sıkıntı yok bence sonuçta onları da özlüyordur uzakta olduğunuz için . Mesela 2-3 gün onlarla olup geri kalan zamanını size ayırıyorsa gayet normal geliyor

Buraya 4 Ekim akşamı geldik 4 5 gündür onlarla yanlış hatırlamıyorsam aksamlari gündüzde ailesiyleydik bugün tek işte akşam çıktık sonra gitti onlarla abisi kuzenler

Buraya 4 Ekim akşamı geldik 4 5 gündür onlarla yanlış hatırlamıyorsam aksamlari gündüzde ailesiyleydik bugün tek işte akşam çıktık sonra gitti onlarla abisi kuzenler
Ondan öncede 1 gün bir yerde kalmıştık onuda ben dediydim kalalım burayı biraz gezelim diye

Hmm o zaman karşınıza alıp bi konuşun güzelce bugün. Sonuçta sizin de tatile ihtiyacınız olduğunu, şu an kendinizi tatilde değil misafirlikte olarak gördüğünüzü ve birbirinizle vakit geçirmeniz gerektiğini kavga olarak değilde güzel bi dille anlatın açık açık. Eşlerimiz bence açık açık konuşunca daha net anlayıp gereğini yapıyor

İşte o şekilde konuştum aslında zaten sürekli mi görüyoruz vs dedi buraya gelmeden bir gün vakit gecirdik işte birde bu akşam bu kadar geri kalani ailesi vs

Ay daha 1 yıllık evliymişsiniz. Çiçeği burnunda çiftsiniz. Hazır ikiniz de izinliyken baş başa bir plan bir kaçamak yapsaydı ya beyefendi. Ailesiyle uzun süredir görüşmüyor muydu? Eğer öyleyse tabiki görüşsün ama 10 gün zamanınız varmış 5 i gitmiş zaten. Bu konudaki rahatsızlığınızı açıkça ifade edin yoksa evliliğin ileriki zamanlarında önünü alamazsınız.

İşte o şekilde konuştum aslında zaten sürekli mi görüyoruz vs dedi buraya gelmeden bir gün vakit gecirdik işte birde bu akşam bu kadar geri kalani ailesi vs
Ben evime gidiyorum o zaman sen de ailenle hasret gider diyip gidin valla sinir oldum. Ben de nöbetli çalışan biriyim sizi çok iyi anlıyorum. En azından eve ya da ailenize gidip kafa dinleyin izniniz heba olmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…