Sizce ben mi çok takıyorum eşimi?

Bu sene tatile gidemedik tasinma borcu vardı izinde kullanması gerekiyormuş yanacak dedi . 10 gün izin aldım ilk günü evdeki işler vs 2 .günüde bir yerde kaldik 3.gunu akşamı da buraya geldik zaten tatile gidemedik diye

Ailesine nisanda gitmiştik temmuzdada sadece annesi kız kardeşi gelmişti 2 hafta kalmisti

1 aylık görevli oldugunda sizi goremiyor anladığım kadarıyla..
Yahu bir ay karısına dokunmayan adamın aklına Kuzen'in K'si gelmemeli bence.
O eve döndüğünde sizin kaçacak yer aramanız lazimken sizinkinin her akşam kuzenlerle dışarda surtmesi pek bir mânidar,neyyyyssseee

Bu erkekler neden evlendikleri kadınla vakit geçirmekten keyif almıyorlar ve hemen sıkılıyorlar? Bence asıl sorun burada.
Ailenle vakit geçirirsin ama artık sen bir aile kurmuşsun ve eşinle daha fazla zaman geçirmelisin. Ben de severim kuzenlerimle eğlenmeyi, gezmeyi ama evli olsam artık eskisi gibi günlerce takılamam. Bir de yeni evlisiniz. Gezin, seyahat edin, piknik yapın, etkinlik varsa katılın yani bekarken yapmaktan keyif aldığınız ne varsa onları yapın ama ya bunların hiçbiri bekarken de yoktu mantık evliliği yapıyorlar ya da evlendikten sonra sallıyorlar.

O dokunma şeysi biraz farklı kuzenleriyle 2, 3 saat takılıyor gece beni uyandırıyor yani sanki sevildiğimi hisseder gibi oluyorum eşim aslında gezmeyi seven biriydi yani acaba para sıkıntısından mı bilmiyorum benim eşimin aile tarafı biraz yobaz eşime baskı yaptıklarını düşünüyorum mesela kuzenleri geçen gittiğinde bende geldim işte sen hiç yengeden ayrilmiyorsun vs yengeden korkuyor musun bilmem ne diyip duruyorlar

Severek evlendik o cahil aile tarafının baskı yaptığını düşünüyorum

Sizinle vakit geçirmedigi icin sikayet edip gitmek istiyorsunuz ve esiniz gitmeden once yine baskalariyla vakit geciriyor, saka gibi
Ailesi yüzünden olduğunu düşünüyorum buraya gelince aslında değişiyor gibi oluyor beraberken bu kadar olmuyor

Ben sizi haklı buldum. Tamam aile ile vakit geçirebilir günün bir bölümünde ama kuzenler nedir Allah aşkına?

Eşim farklı memleketten, izne gidince ailesi ile zaman geçiririz ama gezerizde. 1 gün bütün arkadaşlarına haber verir ve o gün onlarla geçirir, buna karşı çıkmam özlüyordur nihayetinde ama beni bırakıp, her gece gitse razı olmam.

Tatile gidemedik tasinma borcu var diye tasindigimiz yerde sıkıcı diye buraya geldik
Madem birbirinizi göremiyorsunuz evinizde başbaşa oturup film seyredin, dizi izleyin vakit geçirin çıkın bir yürüyüş yapın. Adam ailesiyle takılmak için izin almış seni giderken yanında götürmüş

Evet bencede bende gurbette olduğum için mecbur benide götürmüş gibi oldu

Evet 4 kere falan gitti onlarla birisinde benide götürdü ama eşleriyle konuştuk

Evimiz olduğu yer sıkıcı bir yer eskiden de terör bolgesiydi evdede kalamazdim tek başıma ama aileme giderdim hiç yoktansa

Evet 4 kere falan gitti onlarla birisinde benide götürdü ama eşleriyle konuştuk
Yeni evlisiniz, nasıl alışırsa öyle gider ve asla taviz vermeyin. Artık bekar değil, evli ise iki kişilik düşünmek zorunda, düşünemiyorsa siz net sinir çizeceksiniz. Tamam dur kovuğundan çıkmadı ailesi, eşi, dostu var fakat bunun dozunu bilecek.

Severek evlendik o cahil aile tarafının baskı yaptığını düşünüyorum
İyi de çocuk değil ki bu kaç yaşında adam aileden etkilenmek için kendi fikrinin, olgunluğun olmaması lazım. Şahsen benim ailem böyle konuşsa ben onlara tepki gösteririm.

10 günlük iznin tamamını kuzenleri ile mi geçirdi? Doğru mu anladım?

Orda 1 gün akşamı sadece gezdik 6 günde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…