Sizce ben mi abartiyorum?

ceren_gs

Guru
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2013
383
80
Bir cocukla tanistim yikseklisans yapiyorum.Enstitude memur olarak calisiyor cocugu numarasini aldim enstituye ulasamadigim icin.Bu cocuk bana merhaba diye mesaj yazdi sohbet ordan acildi 1 -2 gun konustuk sonra bu whatsappini kapatti ben de engelledi sandim .Konustugumuzda cok yoruluyorum vs diyordu is yerindekilerle de sorun yasiyor is sebebinden kapattim dedi ama henm duz mesaj yazmama ragmen bu cocuk bana cevap vermedi.2 gun sonra whatsappini acti kusura bakma mesajini sonradan gordum deyip enstituyle ilgili bazi konularda bilgi verdi arada konusuyordum cocuk bir var bir yok .Sorunlari oldugunu zaten soyledi.Ama seminerimi teslim edecem bunun whatsappi kapali mesaj yaziyorum cevap yok ariyorum cevap yok .Her neyse bana yardim felan etmedi yani yazim kurallarinda hata vardi ilgilenmedi o kadar konusmamiza ragmen.Arkadasim hasta dedi. İlgilenen kisi icin bakilmazsa yarin bakarim o gelmezse yogunum SU AN vs dedi.ben de kendim enstituye gittim bunun arkadasindan yardim istedim ertesi gun biraz ilgilendi vs teslim ettim .Sonra aksaminda benim mesajima cevap veriyor sana ulasamiyorum BEN deyince gordum aramani ama gec dedi BANA .Ben de aradim ulasamadim deyince gece 11 de mi donus yapayim SANA dedi.Beni aradi ben de universiteye geldigimi arkadasinin yanina gittigimi soyleyince geldin ama yanima ugramadin oyle mi ne giciksin biliyorsun degil mi dedi.Ben de aradim acmadin mesaj yazdim cevap vermedin neden geleyim yanina ugrayayim dedim.Alinganlik yapilacak bir durum yok ben geldim gorustum arkadasin da yogundu dedim vay efendim onun yogun oldugunu nerden biliyirsun deyip sanki biraz kiskandi gibi.Sohbet edince profil resmin cok guzel degistirme bunu olur mu dedi.iki de bir cok tatlisin deyince bunlar klise laflar ben bunlari yemem dedim o da ben sana seksisin demiyorum ki tatlisin diyorum ne var dedi .Ben de konusmalarina dikkat et deyince silmis yaziyi.Sonra beni begendigini itiraf etti . seksisin lafina sinirlendim abartiyorsun ben sana oyle bir sey demek istemedim dedi tatlisin dedim.Sonra orda lafi kestim sonrasinda da laf arasinda ben uyuyacam dedim gece olmus 3 o da uyu da ben de ruyana girip korkutayim da altina işersin deyince cok sinirlendim agirbasli olgun davran bunlar nasil konuamalar dedim 2 gundur de yazmiyorum ne var sakasina soyledim diyor bu cocuk 35 yasinda ben den 4 yas kucuk ben mi abartiyorum yoksa ergen mi bu

Bu konuyu sankı önceden de açmıştınız sızsenız eğer. Adam takılcak bırılerını arıyor net

Ay bu ne be? Ne 35i bildiğin 10 yaşında.
Soyledim neden böyle davraniyorsun diye dedigi sen cok abartiyorsun ne var saka yaptim manen yakin hissediyorun bir lackalik yok kasim gozun mu oynuyor sana yanlis bir davranisim mi oldu dedi ne bileyim 2 gundur konusmuyorum ben bu tarz konusmalardan hoslanmiyorum yapma dedim olgun davran agirbasli ol dedim.

Soyledim neden böyle davraniyorsun diye dedigi sen cok abartiyorsun ne var saka yaptim manen yakin hissediyorun bir lackalik yok kasim gozun mu oynuyor sana yanlis bir davranisim mi oldu dedi ne bileyim 2 gundur konusmuyorum ben bu tarz konusmalardan hoslanmiyorum yapma dedim olgun davran agirbasli ol dedim.
Abla ben anya diyorum sen konyayı anlatıyorsun. Bu iletişim seviyesiyle herhangi bir insanla herhangi bir ilişki kurman mümkün değil zaten.

Yüksek lisans diyince dedim ki bu ne bicim 24 25 yaşında insan ya liseli gibi yazıyor. Benim için sürpriz sonlu oldu😂
Kim ben mi yaa adam memur ben de oyle ben y.lisans yapiyorum onla enstitude tanistim yani lazim olur diye numarasini aldim almaz olaydim artik kimsenin numarasini almayacagim

Yüksek lisans diyince dedim ki bu ne bicim 24 25 yaşında insan ya liseli gibi yazıyor. Benim için sürpriz sonlu oldu😂
Kim ben mi yaa adam memur ben de oyle ben y.lisans yapiyorum onla enstitude tanistim yani lazim olur diye numarasini aldim almaz olaydim artik kimsenin numarasini almayacagim
Abla ben anya diyorum sen konyayı anlatıyorsun. Bu iletişim seviyesiyle herhangi bir insanla herhangi bir ilişki kurman mümkün değil zaten.
Nasil bir iletisim seviyem var

X