Sizce bana küfür etmek mi istemiş pis kadin tarzi

Her konumda açık aramaya çalışmana ve konularımi ezberlemene de ben şaşırmıyorum belli ki işin gücün yok
:-) acik secik herseyinizi ortaya yayip, su muhabbetleri kendinize layik gorup, buraya gelince minnos kizlara donmuyor musunuz bayiliyorum bu kendini bilmezlige. Acik aramakmis peehhh.

Herife bak rezil *mbesil. Tam olarak pis kadın demişte sen nasıl bir safsında bunu bize onaylatma ihtiyacı duyuyorsun?

IMG_6630.jpeg

Bunu sen mi çizdin tam bir sanat eseri 🤣🤣🤣🤣tam uyucam okuduğum konuya bak 👀

Ben sizin mizah anlayışınızı seveyim. Adama şaka diye attığınız şeyin neresi komik. Muhabbet iğrenç, şaka dediğiniz şey iğrenç, adama yazdıkça yazmışsınız hem de düşük bütçeli cümlelerle. Şey diyorduk demi böyle durumlarda: tencere kapak

benim anladığım adam madem böyle sakalar sana komik geliyor ben de sana yapayım? dedi. açık konusayım bana da böyle bir sohnet atılsa aynı tepkiyi verirdim. saka mı bu? ayrıca en nefret ettiğim sey de kadın muhabbetinde gecen sakaların/konuların sevgiliye/eşe anlatılmasıdır. sizin cengaver arkadasinizin özelini neden bilsin pardon? terbiyesiz ve seviyesizsiniz. haketmissiniz muhabbeti. baska kadını kücük düsürürken “hahahaa” size laf gelince “ühühü”

benim anladığım adam madem böyle sakalar sana komik geliyor ben de sana yapayım? dedi. açık konusayım bana da böyle bir sohnet atılsa aynı tepkiyi verirdim. saka mı bu? ayrıca en nefret ettiğim sey de kadın muhabbetinde gecen sakaların/konuların sevgiliye/eşe anlatılmasıdır. sizin cengaver arkadasinizin özelini neden bilsin pardon? terbiyesiz ve seviyesizsiniz. haketmissiniz muhabbeti. baska kadını kücük düsürürken “hahahaa” size laf gelince “ühühü”
İnternette buldum diyorum dimi ssi? okuduğunu anlamadan boş yorum yapma güldürüyorsun

X