Bu mesaj zina mı aldatma mı sizce ?

Ne kadar sürdü sizinki acaba. Çekismeliyse boşanma kaç yıl mal paylaşımı kaç yil sürdü öğrenebilir miyim?

7 yıl sürdü toplamda, boşanma üç yılda bitti ancak şiddet sebepli tazminat davası ve mal paylaşımı yedi yılın sonunda bitti. Tabi bu süre davanın seyriyle ve olaylarla da ilgili, benim x enişte mallarını satış yoluyla başkalarının üzerine geçirdi, onların takibi ve ispatı çok uzun sürdü. Evlenmeden önce birlikte terapiste gitmişlerdi, o durumda işleri karıştırdı, beni şiddete sevk etti terapi alıyorduk doktora uymadı psikolojik sorunları var diye karşı davalar açtı işler arap saçına döndü yani. Onca yıl uğraşın sonucunda şiddet için çıkan tazminatta çok komikti yarısını avukat aldı zaten

Zina için başka kadınlardan birşey talep edemezsiniz size yazılı mesaj hakaretleri yoksa zaten 9 kişi diyorsunuz nasıl çaktırmadan bu kadar rahat yaptı hayret bir an önce Bosanin sadakatsizligini ispat edince eşinizden tazminat alabilirsiniz sadece öyle olsa bizde alırdık kadından yada sadakatsizlikten boşanan herkes alırdı öyle bir şey yok .Kanun kişiye göre değiştirilemez O da sizin yazılı hakaretleri ispatlarsa o da tazminat isteyebilir hakaretten.Kanun beni aldattı ona hakaret ettimi kabul etmiyor bari yazili belgeli hakaret edeceğinize sözlü cemkirseydiniz kimse uyarmadimi.

Hakaret derken direkt sizin telefona hakaret olarak delil lazım o kadınlar size yazmış olmalı öyle eşe denilen şeyler toptan sadakatsizlik olarak bakılıyor

Yine ben geldim hanımlar...
Kısa bi hatırlatma yapayım kendimle ilgili.. Eşimin wp görüşmelerinde beni 8-9 kişiyle birden aldattığını bunlardan biriyle (hemde iş arkadaşı) duygusal cinsel ve uzun soluklu bir ilişkisi olduğunu yakalayıp delileri toplayıp evden ayrılmıştım.. 74 gün olmuş bugün. Şahıs önce inkar etti sonra ağladı zırladı yalvardı sonra ise o da avukat tuttu demiştim.

Cevap dilekçesi dün geldi. O tuttuğu en kral avukat ortaokul kompozisyonundan hallice bir cevap yazmış. Herşeye soyuttur soyuttur demiş durmuş. Zavallı elimizde ne olduğunu bilmiyor çünkü ve biraz tanıyorsam 11 yıllık eşim açık açık anlatamamıştır o pis mesajları.

Her neyse bide benim hakaret ve küfürlerime karşı dava açmışlar.1milyon maddi 1milyon manevi tazminat vs. Ki onun da bana küfür ve hakaretleri var. Mesela altına yattığın amirlerine de göster bu mesajı gibi iftiraları iğrenç söylemleri var. Avukatım hiçbir şey olmaz en fazla mahsuplaşırız size vereceği tazminattan düşer dedi.

Bir de bu zina ve aldatma farklı şeylerdir zinayı ispat zordur demişti Avukatım tüm iğrenç mesajlara rağmen. Mahkeme söyleyecek son sözü ama dün bi savcıya tek bir mesaj göstermem yetti. Fikrini aldım.. Savcı bey bu tek başına zinaya ispattır bence dedi. Siz ne dersiniz? Haklarım daha çok olacak zina sayılırsa

Gösterdiğim mesaj şöyleydi

Ex: Günaydın bayan nasılsın
Kadın: Günaydın beyefendi
Ex: çiftleşemedik de😃
Kadın: nasip cnm
Ex: kovalamak lazım yavrum
Kadın: regl olcam yavrum kapatcam artık unut beni
Ex: F*** you

Bundan daha fazlası da var savcının gördüğü sadece bu. Mesela sevgilisi diyor ki benden başkasıyla sevisemezsin,karınla sevismene sinir oluyorum,ona yaklaşma gerekirse 31ç*k .... gibi gibi
8,9 kişiyle.hay maşallah.adam da seviyesiz terbiyesiz bir şey.bu tiplerin kısmeti de pek açık oluyor gıcık oluyorum.kabul eden kadınlara da şaşırıyorum.

Kısa bi hatırlatma yapayım kendimle ilgili.. Eşimin wp görüşmelerinde beni 8-9 kişiyle birden aldattığını bunlardan biriyle (hemde iş arkadaşı) duygusal cinsel ve uzun soluklu bir ilişkisi olduğunu yakalayıp delileri toplayıp evden ayrılmıştım.. 74 gün olmuş bugün. Şahıs önce inkar etti sonra ağladı zırladı yalvardı sonra ise o da avukat tuttu demiştim.

Cevap dilekçesi dün geldi. O tuttuğu en kral avukat ortaokul kompozisyonundan hallice bir cevap yazmış. Herşeye soyuttur soyuttur demiş durmuş. Zavallı elimizde ne olduğunu bilmiyor çünkü ve biraz tanıyorsam 11 yıllık eşim açık açık anlatamamıştır o pis mesajları.

Her neyse bide benim hakaret ve küfürlerime karşı dava açmışlar.1milyon maddi 1milyon manevi tazminat vs. Ki onun da bana küfür ve hakaretleri var. Mesela altına yattığın amirlerine de göster bu mesajı gibi iftiraları iğrenç söylemleri var. Avukatım hiçbir şey olmaz en fazla mahsuplaşırız size vereceği tazminattan düşer dedi.

Bir de bu zina ve aldatma farklı şeylerdir zinayı ispat zordur demişti Avukatım tüm iğrenç mesajlara rağmen. Mahkeme söyleyecek son sözü ama dün bi savcıya tek bir mesaj göstermem yetti. Fikrini aldım.. Savcı bey bu tek başına zinaya ispattır bence dedi. Siz ne dersiniz? Haklarım daha çok olacak zina sayılırsa

Bundan daha fazlası da var savcının gördüğü sadece bu. Mesela sevgilisi diyor ki benden başkasıyla sevisemezsin,karınla sevismene sinir oluyorum,ona yaklaşma gerekirse 31ç*k .... gibi gibi

İİğrennçç ya korkunç biri

Aldatma yazdım ama bu mesajın öncesi yok mu? Daha önce yaptılarda yeniden müsait gün bulamadılar gibi bir mesaj mı bu? Eğer öyleyse zina. Değilse aldatma.
Cinsel ilişkiye girdiklerini söyledikleri mesajlar var mı? Onlarla yeni içtihatlara göre ispat olunabilir. Ama yine kesin değil. Olasılık yükselir.

Bir de hakaretten kim ona o kadar para verecekmiş. Sıkma canını 3 kuruş para ya alır ya almaz. Eğer boşanma da talep ettiyse zaten sen kazanırsan davayı hiçbir şey alamaz. Ayrı bir tazminat davası açtıysa yine alsa alsa kuş kadar bir şey alır merak etme.

Zina falan yok kalkti onlar çoktan karşı cinse dava acilamiyor en son bu şekilde idi değişse duyardık evlilik birliği iki kişi arasında öyle olsa kadınlar kayınpeder de nafaka davası açar oğlun nafakayı vermiyor diye bir üst soya mesela bu da yok eski eş kısıtlı vasisi baba değilse mesela yani o kadınları hapiste attiracaginizi yada para alınacağını sanmıyorum direkt size sizin telefona hakaret yoksa .Mahkeme karar verir uçarım konarım diyebilir avukat esinizde uzun zamandır aldatıyorum biliyordu zaten diyebilir yani mahkemenin son sözü önemli .Hayriniza olsun bizede yazın sonucu hastalik kapmadan kurtulduysaniz sağlık en önemlisi bu eşten

Plan yapmışlar ama olmamış. Zinanın gerçekleştiği değil gerçekleşmediği anlaşılıyor bence bu konuşmadan

Hayır demi al karini karşına ben seni istemiyorum bu evlilik bana göre değil de boşan ha kadın bırakmak istemez genede erkek evi terkedip zorlamı evli kalacağım diye dava açabilir.Zaten bilmem kaç yıl ayrı yaşadıktan sonra illaki bosuyorlar kadın cok zorluk cikarir kendini istemeyen sevmeyen adama o zaman o adama kizmam kadına söylemiş çünkü onu istemedigini kadında tapulu arsa muamelesi yapamaz kocasina arsa dediğinde satılıyor el değiştirebiliyor sonuçta ama kadına hiç belli etmeden aldatanlar gerçekten sorunlu.Ha bilip duranda sorunlu kusura bakmayın.Konu sahibi için demiyorum herşey yolunda sanarken olan en acısi.Birde 9 kişi falan bununla devam etmek için deli olmak lazım.

Zina falan yok kalkti onlar çoktan karşı cinse dava acilamiyor en son bu şekilde idi değişse duyardık evlilik birliği iki kişi arasında öyle olsa kadınlar kayınpeder de nafaka davası açar oğlun nafakayı vermiyor diye bir üst soya mesela bu da yok eski eş kısıtlı vasisi baba değilse mesela yani o kadınları hapiste attiracaginizi yada para alınacağını sanmıyorum direkt size sizin telefona hakaret yoksa .Mahkeme karar verir uçarım konarım diyebilir avukat esinizde uzun zamandır aldatıyorum biliyordu zaten diyebilir yani mahkemenin son sözü önemli .Hayriniza olsun bizede yazın sonucu hastalik kapmadan kurtulduysaniz sağlık en önemlisi bu eşten
kadının derdi diğer kadına zina davası açmak değil, o anlamda derdimiz değil yani zina meselesi

boşanmada kusur tespitinde eşin sadece mesajlaşmış olması başka şey cinsel ilişkiye girmiş olması başka şey. cinsel ilişkiyi kanıtlayamıyorsan zina olmuyor, zina olursa direkt ağır kusur. tazminatı vs. etkileyen şeyler ağır kusur olanlar.

buna neden zina, diğer şeylere aldatma diyorlar onu ben de anlamıyorum, hukuk çok ilginç .

Evet dediğiniz gibi hukuk ilginç işte evlenme bir sozlesme biz kadınlar herşeye hazır olacağız .Mesajlasan insan cinsel ilişkiye de girmiştir mantıken pispirik oynayacak degilya alabilecegini alır konu sahibi de bundan sonrada bu evlilik denilen sözleşmenin her an bozulabilecegini ve her kadının bunun için planı olması gerektigini bilmeliyiz ben artık ömürlük evliliklere inanmayı bıraktım çoktan çocuk sayisida ona göre yapılmalı meslekde ona göre edinilmeli

İnsanlar bunun bir sözleşme olduğunu unutuyor sözleşme olmasa avukata gerek olmaz bence pempe hayalleri bir ömür aşkı unutmak gerek her an her şey olabilir bende bu kafayla gidiyorum beni seven sevdiği sürece benimdir yoksa herkesin olabilir

X