Sizce bakımlı/şık bir kadın nasıl olmalı?

Bronzluktan kastım solaryum değil, güneş ışığı almak. Güneş sağlıktır :) biraz bronzluk sağlıklı diri bir görünüm verir.

Peki günlük hergün mü böylesiniz? eşofman üstüne laçka lcw dan bi bluz altına kalın çoraplar dünden kalma göz makyajı soluk bi cilt öğlen soğan yemiş ağız akşama kadar oturmaktan yanları yağ bağlamış manikürcüye verdiği paraya acıyan pedikürü sadece tatile giderken yaptıran ağdasını ormana çevirmeden ama uzadıkça yapan saçları yerlerden toplanan E bazende hafif yağlanmış ama kokacak kadar değil kimse Yok mu yaw bi biz mi geziyoruz evde Adidas don ceyo terlik yemek kokan bluzumuzla ?

Ayrıca arkadaşlar ben bir karar mekanizması değilim. Jüri falan da değilim. Başlıkta "sizce?" Diyor. Subjektif öznel bir yorumum yani bu benim kafamdaki şıklık modeli. Kimse benle aynı görüşte olmak zorunda değil.

Bence herkesin bakımlı olmaktan anladığı başkadır. Kimi avm'ye,markete vs giderken bile abartılı makyaj,topuklu ayakkabı vs tercih eder,öyle mutlu olur.kimine göre saçı başı derli toplu olsun,bir parlatıcı bir rimel yeter der geçer.
Kendimi düşünüyorum çalışırken topuklu ayakkabı giderdim hep,makyajım olurdu ama asla kat kat makyaj yapmazdım ki hala daha yapmam,hafif yaparım illaki makyaj yapacaksam. Saçlarımla çok uğraşırdım,belime kadardı en son,maşa ve düzleştirici elimden düşmezdi kuaföre gitmeyeceksem.
Şimdi çalışmıyorum,gittiğim yere göre giyinip,ona göre karar veriyorum makyaj ,saç durumuna. Standartım yok yani. Bakımdan anladığım ve benim için sorun olabilecek,kendimi mutsuz hissettiğim şeyler var onlara dikkat ederim ekstra.
Saçım önemlidir,dip boyamı ihmal etmem.
Manikür ve pedikür,özellikle manikür önemlidir. Bazen kendim yapıyorum,bazen kendi manikür setimle gidip kuaförde yaptırıyorum. Kollarımı hiç aldırmadım,gerek duymadim zira sapsarı ve incecik tüyler var kolumda beni rahatsız etmiyor. Bunun dışında epilasyona önem veririm,onuda salmam,rahatsız eder beni. Cildim çatlamaya müsait ve kuru,bi sebeple nemlendirme işine dikkat ederim.
Haftada 1 şacıma bakım yaparım. Boya sonrası kuafördede yaptırırım genelde.
Birde temizlik çok önemli benim için. Buna ekstra dikkat ederim.
Bakımsız olduğumu düşünmüyorum şahsen.

Ne yaptın Sen?böyle dolaşmam için hayatla baglarımı koparmış olmam gerek tmm suan şıkır şıkır değilim ama bu kadar da salmaz insan kendini yani

nasıl çözüyosunuz cilt sorunlarını. ne kullandıysam dediğiniz gibi olmadı da.

Bronzluktan kastım solaryum değil, güneş ışığı almak. Güneş sağlıktır :) biraz bronzluk sağlıklı diri bir görünüm verir.
Hmmmm tamam o zaman
evet doğal bronzluk gerçekten çok güzel
bronzluk deyince yaz kış olarak söylüyorsun sandım o yüzden kusura bakma

lazer makinanızdan memnunmusunuz acba? markası nedir?

Alemsiniz =))
Herkesin bakımsız olduğu zamanlar mutlaka var
Ama ormana çevrilen kıllar, soğan kokuları falan abartı bir hal, asla o halde dolaşılmaz, dolaşılmamalı
Yemek yaparken falan kötü kokulara mecburen maruz kalıyoruz ama işim bittiğinde duş alıp üzerimi değiştiririm ben
Giyimde marka önemli değil benim için, lcw dan aldığım şeyler var giydiğim ama doğru renk, doğru model ev için bile olsa =)
Kendim için dikkat ederim bunlara güzel kokmayı, fırçalanmış dişleri, temiz saçları seviyorum ben yaa

Kendi adıma yazdığın şeyi beğenmediğim için
muhalefet olmaya çalıştığımı düşünme sakın
Öyle hissettiysen yanlış anladın demektir :)

Estetiksiz kısmını ilginç bulup sordum sadece.
Diğer yorumunda da hani uzun saç bronz ten demişsin mesela
Bunlar daha çok güzellik kriteri gibi geldiği için garip geldi.
Bakımlı ve şık olmak
Estetikli olan için de, estetiksiz olan içinde değişebilir
şeyler değil..
Bakımın ve şık görünmenin doğal burun yada estetikli burunla
Yada ten rengiyle ilgisi yok.
Biz sorduk sen cevap verdin sana göre var demek ki
anlamış olduk seni :)

Tekrar söylüyorum yanlış anladıysan özür.

Hepinizin yorumunu teker teker okudum bayanlar, çok teşekkür ederim :)

Takı takmam mesela, biraz ona ağırlık vermeye çalışıyorum bu aralar(eskiden bebeğimi acıtır diye bide emzirirken bunaltığı için içimden takmak gelmiyordu).
Saçlarım boyali değil ama gören bayanlar doğal rengimi çok güzel buluyorlar boyamı diye soruyorlar.
Heves ettim kuaföre gidip ışıltı vermeye, yada şöyle koyu patlıcan moru nası olur sizce? yada hiç oynamamalımıyım bilemedim şimdi.
Saçım icinde bandana almak istiyorum fırsat bulursam.

Ojelere bende bayılıyorum:) muayen günlerimde nude renginde bi ton kullanıyorum ancak diğer günler abdestli olmam gerektiği için maalesef kullanamıyorum.

Kollarımıda biraz önce epilasyon aletiyle denedim vallah tahmin ettiğimden az acıttı::)

Maalesef ama maalesef lazer epilasyonu bende hiç ama hiç işe yaramadı.
Diğer çeşit lazerde burada çok pahalı, komple vücud bana 6 haftada bir 1.000€ mâl oluyor onuda yapamıyorum

Yok canım ben gelebilecek eleştirilere karşı baştan belirtmek için yazdım yoksa senle konuştuk sıkıntı yok zaten. Hani baştan tek tek ama şu şöyle bu böyle diye konuyu rezil etmiyim diye açıklıyım üstümden atayım dedim sorun yok.

lazer makinanızdan memnunmusunuz acba? markası nedir?
Philips lumea nın en minnakından aldım. Henüz iki kere kullandım. Bacağımı jiletle alıp kullandım. Normalde 6-7 güne çıkardı jiletle aldığımda. şimdi 15 gün oldu daha az çıktı sanki. Bugün yarın yapmam lazım yeniden

e vitaminini ne sıklıkla içiyorsunuz?
çinko+c vitamini de aynı şekilde?
rica etsem biraz açıklık getirir misiniz?

5 aylık bebeği olan ve çalışan bir kadınım :) 31 yaşındayım ve gerçekten kendime vakit ayırmak mucize gibi :) Ama ayda bir kuaföre uğruyorum, saçlarımı boyatıyorum, manikür pedikür ağda vs.. Komple çıkıp eve geri geliyorum :) Bana inanılmaz iyi geliyor.
Şıklığa gelince.. Valla sadece beyaz bluz ve zarif takılarla, çok hafif bir makyajla gayet de şık olunabildiğini düşünüyorum. Her zaman hafif de olsa makyaj yapabiliyor muyum, hayır :) Hazırladığım kahvaltı sofrasından bir lokma yiyemeden işe gittiğimi bilirim..

nasıl çözüyosunuz cilt sorunlarını. ne kullandıysam dediğiniz gibi olmadı da.
Çok nadir makyaj yapıyorum, yaparsam da çok iyi temizliyorum.
Benim cildim karma, sigara kullanıyorum ve gözenekli olmaya meyilli.
Bana sadece Avene ürünleri iyi geliyor maalesef. Avene thermal yüz yıkama jeli ile sabah akşam yıkıyorum.
Soğuk havalarda yağsız nemlendirici sürüyorum.
Evicap 200 mg ve redoxon 1000 mg içiyorum her gün. Başka yaptığım bir şey yok.
Cilt tipinize uygun temizleyici nemlendirici ek olarak da içten destek şart.

Hayir hangi bolum bakıyor banada normal gelmio bu durum herks acktm der 1 saat yemek yapar hazrlr öyle yer ben acıkır ackmz yemek hazr olmzsa baş dönmesi baş agrisi aşırı sinir olr
ben kadin dogumda testler icin yaptirdim aile hekimlerine aclik kan sekerime baktirmak istiyorum dersen yaparlar sanirim olmadi butun hastaneler yapar zaten siz boyle elim ayagim bosaliyo diyince ilk yapacaklari test bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…