Makyaj Ürünleri Sizce Avon ürünleri kaliteli mi ?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

DepResiFPoLyaNa

A$qıM ^ sErCan'ım ^
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2010
220
0
:ecrin_bebek: geneLde avOn üRünLeri kuLLanıyorum ama ne kaDar kaLiTeLi ne kaDar saqLıkLı biLmek isTiyorum biLqiLerinizi payLaşırsanız Çok memnun oLurum şimDiden ÇoOoK TeşekkürLer cicişLer zemuszemus

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu konu başka topiklerde de tartışılmıştı, orada da yazmıştım yine söyleyeyim. Çoğumuzun hemfikir olduğu konu avon ürünlerinin çok kalitesiz olduğu yönünde özellikle cilt ürünleri (fondöten, pudra, kapatıcı vs) çok daha kalitesiz. Hatta yine buradan bir arkadaşımızdı sanırım, cilt problemi yokken avon kullandıktan sonra oluşmaya başlamış ve gittiği dermatolog da "avon da olmasa bütün gün oturucaz öyle, bize iş çıkmayacak" tarzında bir şey söylemişti. Zaten sağlık bakanlığından onayı yok Avon'un, tarım bakanlığından var. Bilmem yeterli oldu mu senin için. Belki parfümleri, duş jelleri kullanılabilir.

ben genelde makyaj ürünlerini (far,göz kalemi,ruj,rimel) duş jelini ve parfümünü kullanıyorum gayet memnunum geçenlerdede el kremini aldım şimdilik bir sorun yok ama diğer ürünleri hakkında bişi diyemem arkadaşın dediği gibi fondoten,pudra vs kalitesiz olabilir

Oyuncak bebeğime bile sürmem ben onları:2:

Katılıyorum...vereliniortak

Makyaj ürünleri değil sadece,cilt bakım ürünleride facia...

Dermatologlar özellikle paraben içerikli ürünlerden uzak durmamızı ısrarla diretiyorlar.

Fakat Avon'un çoğu ürünlerinde bunun gibi zararlı içerikler fazlasıyla mevcut.

10 liraya satılan bir mal ile, aynı ürünün başka markalarda 50-100 liraya satılmasının elbet bir muhakeme yapılacak kısmı vardır değil mi... mirmirmirmir

ayyy Hadi yaaa eyvahedigeldismile

Dermatologlar kesinlikle önermiyor avon ürünlerini.
Hani ben çok meraklıyım ya alsanaalsanasmile yine de bir ara gece-gündüz kremini bir deneyeyim demiştim. Yüzümü mahvetti. Sanki yüzümün yeryerini sivilce basmış gibi yaptı.

şimdi bana kimse kızmasın da bu konu içinde avonun ne kadar kalitesiz olduğu tartışılır durur, ama bir bakarsınız başka konuda "ay bu ay avonda şu indirimdeymiş, kullandınız mı ben kullandım çok iyi" yorumları yapılabiliyor. demek istediğim sanırım biraz da olsa sürü psikolojisiyle hareket ediyor olduğumuz. avoncu değilim, bulaşmam öyle şeylere, ama fondötenini, rujunu, rimelini kullandım mı kullandım, bi problem oldu mu hayır?
amacım kesinlikle tartışma yaratmak falan değil ama uzun zamandır gözlemliyorum bunu artık söylemeden duramadım

kesinlikle değil.bunu bir kez daha anladım .avon alıcama golden rose,flormar,carmina gibi türk markalarını tercih ederim.kesinlikle 1000 basar

Cilt ürünlerini kesinlikle önermiyorum ama ben rimel, far, ruj, parfüm ürünlerini kullanıyorum bir sorun yaşamadım.

bende avon ürünlerini pek beğenmiyorum parfümleri güzel ama göz kalemi gözümde bulanıklık yapmıştı
aynı kalemi alan arkadaşlara sordum onlarda aynı şeyi söylediler o kalemi sürdüğüm zaman gözümün önünde hafif bir bulanıklık oluyordu kullanmadım

Hmm... FonDoTen ve punRayı Hiç denemedimm ama paRFümm eL kremii qöz kaLemLerinden Duj jeLLerinden gayeT memnunum :ecrin_bebek:

ayy işte tam bana olan şey artık hayatta kullanmamm eyvahedigeldismile

annemin arkadaşı satıyo annem de hep alıyoo dedim bi daha alma böyle böyle oluyomuş dedimklava:

ben avon satış danışmanıydım beğendiklerimde oldu beğenmediklerimde.ama artık oriflame satıyorum ve hiç begenmediğim olmadı.
gerçekten yüksek kalitede hepsi.ve fiyat olarak da çok ekonomik.
en azından kendi kullandıklarımı daha ucuza alırım diye üye olmuştum ama çok farklı bir ortamda buldum kendimi..şimdi kendi çalışma arkadaşlarımla güzel çalışmalar yapıyoruz.çok memnunum ..tavsiye ederim....kayıt parası 1 ytl düşünen varsa msj atabilir.bilgi almak için de msj atabilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…