Makyaj Ürünleri Sizce Avon ürünleri kaliteli mi ?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
cildim kuru olduğu için bir heves yoğun nemlendiricisini almıştım, sürdükten bir gün sonra suratımı sivilce bastı, yer yer kızarıklıklar da cabası. geçirmek için yapmadığım ve avon'a etmediğim küfür kalmadı doğru çöpe tabii.

Hmm yüzüme Hiç öLe kremLer aLıpda süRmem Ben sadece parLatıcıLarını maskaraLarını göz kaLemLerini bazı rujLarınııı ojeLerinii vs. şeyLerini kuLLanıyorum fonDoTenide var bende arada sürüyorum ama köTüde değiL .s

rimelini kullanıyorum idare ediyor işte.. diger rimeller gibi.. gecen vucut kremını aldım isilik gibi kabardı derim ,onun dısında dudak balmını kullanıyorum ..

:ecrin_bebek: geneLde avOn üRünLeri kuLLanıyorum ama ne kaDar kaLiTeLi ne kaDar saqLıkLı biLmek isTiyorum biLqiLerinizi payLaşırsanız Çok memnun oLurum şimDiden ÇoOoK TeşekkürLer cicişLer zemuszemus

arkadaşlar onu bunu bilmem ama ben aslaaa tavsiye etmiyorum avonu bi allah ın kuluda iyi memnunum dese şaşardım bizim burda parfümleri pazarda satılıyor 5 tl bide çok komikk o kadar kalitesizki ancak pazar malı olur işde sahte ürün ve içinde ne olduğu belli olmayan ürünleri var kullanmayın artık

ÜĞrününe göre değişiyor

yenilerde katalogdan kahverengi bir çanta aldım .Ama gönderdikleri yeşildi ve hemen yırtıldı.

Ama bi arada glazewear diye bi rujları vardı tickled pink o güzeldi şimdi satmıyorlar sanırım simlisini satıyorlar oda o kadar güzel değil

bence degıl ogrencı oldugum ıcın ucuzlugundan dolayı tercıh edıyordum pudrası falan mahvettı yuzumu kalıtelı degıl.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…