Makyaj Ürünleri Sizce Avon ürünleri kaliteli mi ?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Rujları, vücut ve saç ürünlerinden güzel olanlar var.

Ama makyaj ürünlerinden ten ürünleri iyi değil. Ben kullanmıyorum. Cilt bakımında da güvenmiyorum.

Ama vücut kremleri, ayak bakım ürünleri ve saç serumları iyi bence.
a.s

kırık saç uçları için onarıcı serumunu, rujlarını, kalemlerini, fırçalarını, parfümlerini, duş jellerini, el kremlerini kullanıyorum şimdiye kadar bir problemim olmadı ama diğer ürünleri hakkında bir fikrim yok

katılıyorum kaydirigubbakcemile5
aplikatörleri felanda güzel ayrıca:hulya:

Aman Allah'ım Anti Avoncular Ne Kadar Çokmuş..
Böyle Bi Konu Açılsada İçimizi Döksek G,b, Olmuş Yorumlar..
Patlama Anı..
Ben Avonun Makyaj Malzemelerini Kullandım
Bi Kaç Aydır da Cilt Bakım Ürünleerini Kuullanıyorum Hiç Problem Yaşamadım Çok Şükür..:)

Son düzenleme:
avaonun bende parfümlerini saç için serumlarını göz kalemlerini ve el kremlerini kullanıyorum..gayet memnunum

ancak ama ancak avonun duş jellerini aldım almaz olaydım yüz kremlerini aldım kesinlikle tavsiye etmiyorum...kötükedihüso

vala bende kullanıyorum duş jellerini parfümlerini rujlarını göz kalemlerini .. falan hiç bir problem yaşamadım ama kimileri iyi değil diyor ondan topiç açıyım dedim :S

rujlarından memnunum,parfümlerinden de.
ama benim cildim hasas alerjik olduğu için krem kullanamıyorum

Avon neredeyse 100 yıllık bir marka ama asla Lancome, Estee, Dior vb. firmalarla ürünlerini mukayese edemeyiz.
Sadece Avon değil fiyat olarak Avon'a yakın ürünlerinde kaliteli olduğuna inanmıyorum.
Misal Flormar, Alix Avien, Oriflame, Golden Rose vb. ucuz ürünlerinde Avon'la eş değer olduğunu düşünüyorum.
Ki 15 seneden fazladır Avon'un ürünlerini kullanıyorum hiçte bir sorun yaşamadım.
Özellikle gliserinli el kremi ve ayak bakım ürünlerini uzun yıllardır kullanmaktayım.
Aynı şekilde makyaj malzemelerininde Color Trend serisi hariç hepsinden memnunum ve Anew serisi kremlerini kullananlar var çevremde çok memnunlar fakat dediğim gibi kozmetikçilerde satılan yüksek fiyatlı krem ve makyaj malzemeleri Avon vb. ucuz ürün satan markaları asla kıyaslamayın.
Eğer cildiniz problemli ise bakım ürünlerinde Vichy, Roc gibi markaları tavsiye ederim uzun zamandır Roc'un ürünlerini kullanıyorum cildim çok kuru ve Roc'tan çok memnunum.
Fakat çok makyaj yapan birisi olmadığım için ve tanınmış markalara uçuk rakamlar vermek istemediğimden genelde Avon'un makyaj ürünlerini kullanıyorum.

Avondan bi makyaj malzemesi alıpta bitene kadar kullandığım hiç olmadı..
Zaten Son zamanlarda kesinlikle avonun makyaj malzemesini kullanmıyorum
hatırlayanlarınız vardır belki ortasında yıldız olan Pudrası vardı bizamanlar ondan almıştım bikaç saat sonra uçup gidiyordu.. Farlarıda aynı şekilde.. Bu yüzden artık çok daha bilinçliyim avon ürününe 20 TL vermektense 40 TL verip kaliteli ürün kullanırım

bana yaramadi avon.
bi kac ürününden memnun kaldim, ama öyle bu süpermis en iyisiymis dedigim bi ürünü yoktu hic
ve bence (yurtdisinda) avon diger markalara bakarak pahali geliyor
ben ayni veya daha iyi kalitede ürünü daha ucuza bulabilirim.
bazi rujlari 10 euro.
ojesi yaklasik 5 euro.

cok pahali bence. kalitesi iyi olsa neysede, kaliteside ahim sahim olmayinca
bir daha neden alayim diyor insan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…