Siz olsaydınız ne yaparsınız yardım

kordonlarinizi baglatin diyeceğim ama istermisiniz bilemedim.

Çocuk emziriyormusunuz doktor bana emziriken kontrol hapı kullanamazsın dedi de. Ben sezaryenden ötürü çocuk düşünemiyorum çok etkilendim. Yoksa yaparım yani benim şuan 1 5 e kadar yolum avrdı ama bu korkuyla ikinciyi düşünemiyorum. Eşim ikisi birlilt ebüyüüsn diyor bende ona n.h diyorum. Zaten işe başlayacagım ama çocugun çoku iyidir

Allah evdeki evlatlarıni bağışlasın. Eşin Sakıp Sabancı ,han hanedan sahibi değilse , -EN ONEMLİSİ - da DENİZ ATI değilse sussun. Hiç çocuğunuz olmasaydı konu farklı ama daha 1.5 yaşında bir bebeginiz varken, hormonlariniz kendine gelmemisken çocuk isteyen tek erkek Deniz atı olabilir o da hamile kalabildiği için!

allah 2 tane vermis saglikla buyusunler. Nedir bu bazi erkeklerdeki bencillik, bagnazlik anlamiyorum. Belki kadin cocuk bakmak disinda baska bir seyler daha yapmak istiyor hayatinda demezler. Cok sinirlendim. Elbette esinin lafi ile hamile kalma arkadas. 1.5 yasindaki bebek zaten kulucka makinasimisin sen!

Şu erkeklerin bakmayacağı halde çocuk ısrarı beni çileden çıkarıyor. Umarım sizin eşiniz çocuk bakımından üstüne düşeni yapıyordur. Eğer bakmıyor ve hala çocuk istiyorsa yuh derim.

yardım etmıyormuş anam sana boşver doğurma

Son düzenleme:
Aynen ne bakması işten gelince öper biraz oynar o kadar çünkü kendi babasından görmemiş ki çocuklarına versin ilgi
o zaman çok konuşmasın sizin bedeniniz sizin kararınız
bide bakmıyormuş paşaya bakın hele

siz istemedikten sonra girişmeyin çocuk işine
nerde söyleniyormuş günah olduğu ben bilmiyorum da :)

Bu ne bilinçsiz adam be.

Zorlamıyor ama ben istiyorum benim günahıma giriyorsun diyor , maddi durum ne kadar iyi olursa olsun bence böyle bir devirde 2 tane yeterli bence
Bir de manipülatör.deseydin o hiç çocuğumuz olmasaydı olurdu.var hem de 2 tane.çat çat şöyle ya.seni yumuşak bulmuş istismar ediyor resmen duygusal olarak.gitsin kendine iş bulsun ya.klübe falan yazılsın düşsün yakandan.sen doğdun da sanki ne halt oldu diyeceksin böylelerine.bu ne kendini nimetten saymadır ya.

2 tane çocuk neyine yetmiyor bu zamanda , çok istiyorsa kendisi doğurabilir, sakın ha hazır değilseniz böyle bişey yapmayın, çocuk bakmak çok zor ...

Zaten 2 çocuk var. Biri hala bebek hatta.
Bu acele ne? Bi kendine gelseydin, toparlansaydın. İki tarafında tekrardan hazır hissetmesi gerekiyor yeni bir bebek için. Baskıyla olacak şey mi bu.
Aaa adam kudurmuş ayol.
Genelde böyle erkekler çocuk büyümeden bir tane daha yapar ki kadın nefes alamasın, gözü açılmasın ve asla boşanamasın...

İki çocuk varmış zaten Allah bağışlasın.3.yü kendi yapacak ve bakacaksa olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…