Siz olsaydınız ne yapardınız ?

eğer çocuklarımız olmamış olsaydı hiç bir sebebe bakmaksızın hemen anında boşanırdım.
ama 3 tane çocuk varken neler yapabilirim

empati yaptım; kocamı ne kadar çok seversem seveyim bir daha koynuma almazdım, bu 1

maddi olanaklarım müsaitse hemen boşanma davası açardım, bu 2

maddi olanaklarım iyi değilse, eşimden nafaka bağlatırdım bu 3

eşimin maddi imkanları da sınırlıysa boşanmazdım ama fiili olarak evliliğimi bitirirdim, onu sadece evin babası olarak görürdüm bu da son ve 4

cocukların oldugu ıcın bırsey dıyemıyorum sana.benımde cocuklarım var ama esım boyle bırsey soyleseydı bana o an bıtırırdım sonucta buda bır aldatma

Son düzenleme:
maceraperest avarel ruhlu bu tarz adamlara ne söylenebilirki............Çok üzgünüm çoook
önüne konan yemeği yemek yerine başka tabağa göz dikerler....
başını bıraksan üç tane çocuk senden iki tane ötekinden ondan bundan üreye üreye giderler...
sizi terketmem demiş harem mi kuracak kendileri merak ettim,ne yaptığının değil ne istediğinin farkında değil kocan...
sor bakalım üç çocuğu biblo olarak mı görüyor,o çocuklardan utanmayacakmı ilerde,onlara izahı ne olacakmış acaba...
bilmiyorum hayatta herşeye alternatifim vardır,herşey için şans verebilirim ama ihanet dendiğinde cevabım tek...
iyi düşün iyi karar ver canım iki kadın bir adam hayatımı yoksa,boşanıp gereken nafakaları alıp yola tek basına çocuklarınlamı devam etmeyemi....

canım ya allah sabır versin anlaşılan çok seviyorsun çocuğunda var biraz sabret belki düzelir çoçuk olan evliliklerin yıkılmasını istemem

tek söyliyebileceğim kimseyi ama kimseyi ölürcesine sevmemeniz siz yoksanız oda yok. hiçbirşey sizden önemli değil. bunu size söyliyebilen eşede yuh sizi seviyorum ama onuda seviyorum diye birşey olamaz ya sizi sever ya onu..

:1no2:eşimin benden önce sevdigi biri vardı ama ayrımışlar bir hafta önce bana onu sevgini unutamadığını söyledi şok oldum 3 çocugum var eşim sizi terketmem sizi çok seviyorum diyo tnt biriyle görüşüyor ama kadın o da evli eşim yalanlıyo o degil diye ama geçmişi kurcalıyorlar benim içimi acıtıyorlar ben daha gençim ve 3çocugum var eşimi ölürcesine seviyorum

Arkadaşım kusura bakma bu sıfatı kullandığım için ama böyle adamlara şerefsizden başka ne denilebilirki.:kızgın:

Lütfen susma, içine atma,burnundan fitil fitil getir. Bunun hesabını sor. Şerefsiz geçmiş karşına birde "hala onu seviyorum" diyebiliyor. İnsanda birazcık kızaracak yüz olur. Haysiyet olur. Eşiyle çocuklarıyla paylaştığı bunca yıla saygısı olur.

Allahım napılırki böyle durumda:1no2:

3 çocuğunu al git,sevgilinle bide çocuk yapma zahmetine girmeyin hazırları varken..bu arada bende eski sevgilimi arayayım de....çocukları yaptığı gibi bakmayıda bilsin..pislik heriffkötükedihüsokaydirigubbakcemile

Bu ne ya!!!!:1shok: 3 çocuktan sonra böyle bişey söylenir mi?? Madem unutamadın evlenme kardeşim karşındakine de yazık değil mi? Canım kusura bakma ama böyle bir dengesizlik olmaz :mymeka:

çok üzüldüm cnm ya..
iyide aklı nerdeymiş..
3 çocuk yaptıktan sonramı gelmiş aklına..
belki bi anlık bi geçmişe dönük düşüncenin sonucunda söylenmiş bi sözdür bu..
yada ne bilim alkol almıştır..
aklına gelmiştir ve söylemiştir..öyle olamazmı..
ben hiç anblamıyorum ya..o zaman snein günahın neydi???
gidip oununla evlenseydi..
bendede var geçmişle ilggili sorunlar...çok ağır ve çok zor biliyorum:KK43:(
allah yardımcın olsun..

bence esının canı sıkılmıstır bosluktan ole solemıstr sana :içelim:yıllar sonra ne alaka yaaaamirmirmirmir

canım ya eğer başka birini seviyosa bırak gitsin daha nasıl söylesin sana açıkça söylemiş demek ki başkasını seviyo başkasını seven biri sevilmez zaten seni sevseydi seni aldatmazdı düşünce olarak bile yazık tabi ama güçlü ol ve boyun eğme ona

bunca sene sonra nerden esmiş niye böyle birşey söyleme gereği duymuş anlamadım. ama bencede başka biri var ve bu bahanesi belki de..belki bazı arkadaşlar karşı çıkacak ama şu internet çıktı çıkalı herkesin hayatını bir şekilde olumsuz olarak etkiledi.bizim insanımız pek kendini bilen insanlar değil kullanım amacı dışında kullanma oranı daha yaygın...normalde dışarıda aldatma imkanı bulamayacak erkekler bile sanal ortamda yapmadığı kalmıyor olan da kadınlara oluyor...allah yardımcın olsun canım..şu an ne durumdasınız?eşinle konuştunmu?

X