Siz olsaydınız ne yapardınız ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayır görüyorum ama nasıl ayrılayım nasıl yapayım , davranışlarını bi görseniz
Bu şartlarda zor olan şey evlenmek, ayrılmak değil. Keşke azıcık görebilsen bir şeyleri. Yazık oluyor ömrüne. Seneye bu zamanlar çok büyük pişmanlıklar yaşayacaksın eğer bu adamdan ayrılmazsan bir an önce

Ben plansız değilim , birini sevdim onunla evlenmek istiyorum, borçlarım dağ oldu ama borçsuz hiç bir şeu olmuyor ki , ben sadece anlamaya çalışıyorum, neden böyle olduğunu ;(
Borçsuz birşey olmuyor da mesela ev olmuyor, araba olmuyor, eğitim olmuyor. Senin neyin borçsuz olamadı. Nelere borç yaptığından haberdarız şükür. Konuşturma beni şimdi ya.
Ayrıca aklı başında yetişkin birey sırf seviyorum diye dört nala koşmaz mantığını da kullanır. Bilir ki o sevgi , evde yemek olmayıp faturalar ödenmemişken bir işe yaramaz.

Ben olsam şimdiye ayrılmıştım. Yazık ediyorsun kendine. Dert üstüne dert ekliyorsun. Seni yakan ateşten uzak durmayıp, sürekli merhem istiyorsun.
Gerçekten anlamıyorum ve bundan sonra daha senin "siz olsanız be yapardınız" sorularını okumayacağım. Çünkü cevabını dinlemediğin şeyleri soruyorsun sürekli.

Ayrılınca bilmiyorum daha iyisi beni bulacak mı , ayrılsam yanlız yaşarım elbet ama cidden bilmiyorum neler olacak

Hayatta her şey mükemmel olmaz diye kendimi avutuyorum , bilmiyorum ben nişanı atamam, yani nişanlım ile ilgili sorun ne bilmiyorum kötü biri de değil aslında ya

Dünya borç oldu diyorsun o dünya borcu sevgilin ailesi yaptımi yoksa sadece senin mi dünya borç

Zorunlu senle çok güzel tek shot oynanır he.
Her "klozet" diyişinde hepimiz birer shot tekila atsak, forumcak bayağı zurna oluruz gibi.
Ben varim. Mesai saatleri disinda yeni konu actginda klozet/ocak/yavrum bir shot tekila/vodka/cin evde ne varsa.

Ben de çok samimi söylüyorum bakın,alınmaca gücenmece yok. Siz nasıl memur oldunuz,nasıl mülakatı sınavı geçtiniz,nasıl atandınız? Kısaca sizin gibi bir insanın bu yaşa bu kafayla nasıl eriştiğini merak ediyorum. Gerçekten. Küsmeyin alınmayın ama sizi tanıyana dek memur olmanın da belli bir zeka seviyesi gerektirdiğini düşünüyordum ama artık alt sokaktaki Hacı bakkal amcanın sizden daha iyi düşünebildiğine ,hayata karşı daha iyi bir muhakeme yeteneğine sahip olduğuna kanaat getirdim. İnanılmaz klinik bir vakasınız bana göre.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…