siz olsanız ne yapardınız???

Bence de elinizi tutmak az gelmis ona.
O istiyor ki onlarda da kalin, surekli cikip cikip gidin adamin yanina, vic vicc samimi iliskiniz olsun... Ama yok oyle yagma!
Sizi gercekten isteyen sabredip bekler.
Beklemiyorsa da yolu acik olsun.

+ evlenmeden bu kadar sebepsiz trip atiyorsa, evlenince ne olur dusunun.
Ki evlilikte trip atan biriyle olmak berbat otesi. Sevgili degilsiniz ki cekip gidin. Ayni evin icinde sebepsiz surekli insana trip atan bir tip. İnanin hayati zindan eder size.

Azim ettim hepsini okudum.seni iyi aileme uygun bir kiz olarak görmüş.Yani mantık evliliği yapmak istemiş.ama becerememiş birşeyler eksik yani aşk sevgi .zaten kendi de sana sürekli seni kaybetmek kaybetmek istemediğini söylemiş ama sana ask sevgi sozleri soylememis.seni arkadaş olarak gordu nu şaka yoluyla belli etmiş.aslında herşey ortada ama sen sanırım cok hoslanmissin anlamamazlaga g elmissin.

Aslında anladım ama öyle davranmam gerekti. Çünkü iyi bi insansın, insanın gözü arkasında kalmaz diyordu.sadece "ilerleyemiyoruz,zaman gerek" dediği için mücadele etmek zorunda kaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…