siz olsanız ne yapardınız???

Ben ne yapardım hemen söyleyeyim şu ramazan ayı noktasındaki hassasiyetinizi başka yere çekip sizi rencide ettiya..Orada ben ipleri koparmistim..El filan tutmaları sonrada hicbisey olmamış gibi davranması..Hiç onurlu davranışlar değil..Nefret ettim..Düşünme bile..Unut gitsin.cok daha iyisini hak ediyorsunuz.

Yazımı sabırla okuyup cevap verdiğiniz için hepinize teşekkür ederim. Bu durumu bilen ailem ve yakın arkadaşlarım da sizlere benzer şeyler söylüyorlar zaten. Sen doğru olanı yaptın diye. Ama ben onlar beni sevdikleri için böyle söylüyorlar diye düşünüyordum. Sizlerin de böyle söylemesi biraz daha içimi rahatlattı sanki. Hepinize çok teşekkür ederim

Çok teşekkür ederim. Ben de o zamanda sana ters geldiyse devam etmeyelim demeyi düşündüm ama ona sordum demiştim kızmadığını sadece farklı geldiğini söyledi. Zaten aynı gün kardeşlerini de kafeye davet etti ve birlikte 1 saat oturduk. Sohbet güzeldi onlar gittikten sonra yine aynı konuya devam etsem olmayacaktı. Bir de ilk tanıştığımız günlerde çok etkilenmişim pişman olursam diye korktum. Zaten hep aynı düşünceyle taviz vermiş oldum. Ama son söylediğine artık tahammül edemezdim

Benim aklimdan gecen gorustugu ya da sevdigi baska birisi var fakat ailesinin kabul etmeyecegini dusunuyor olabilir.

Ikincisi, fiziksel birseyler bekliyor olabilir ki bana sorarsan sakin ha derim. Hele ki daha yeni tanismissiniz vs vs

Ucuncusu ve en onemlisi (bana gore) eger Bu adam gercekden sizinle evlenmeyi dusunuyorsa elinden geleni yapar sevginizi, ilginizi kazanmak icin.
Bir de soyle dusunun. Zirt pirt kusen, alinan, soguk davranan, yanindayken devamli "acaba birseymi yaptim, birseymi soyledim " diye dusundurten birisiyle hayatinizi gecirebilecekmisiniz?

Turkiye standartinda 37 yasina kadar evlenmemis birisi beni dusundurtuyor acikcasi. Sanirim Allah size mesajlari gonderiyor bakalim siz anlayacakmisiniz

Anladım anladım aylar önce bitti zaten. Sadece onun bana davranış şeklinden dolayı psikolojik olarak çok yıprandım. Hala atamadım aklımdan. Sadece ayrılmakla doğru karar verip vermediğimi danışmak için sordum.

hayırlısı böyleymiş de yoluna bak. İnşallah başka biri çıkar karşına. Olsaydı ve devam etseydiniz çok zor olacaktı belki.
Terazi burcu muydu acaba

Nereden bildiniz :)
Benim eşim. Çok benziyor anlattığın tarza. Baştan bilsem evlenir miydik düşünüyorum. Çok zor bi insan . Ailesine de o kadar düşkün ama onlarda sizinki gibi bişey olsa en son duyar yazık. Kadıncağız ben aracılığıyla duyuyor çoğu şeyi. Kendisiyle Geçinmek Çelik gibi sinir sistemi gerektiriyor :)

Ben okudum açıkçası hep bir Tavız vereceksiniz diye düşündüm ama taviz de vermemissiniz ya da münakaşa etmemissiniz helal olsun. Bir olgunluk sezdim sizde bunü asamayacaginizi düşünmüyorum. Az ya da çok zamana ihtiyacınız var ama şundan emin olun keşkeniz hiç yok anlattiginiz kadarıyla. Gururla sonuna kadar savasmissiniz.

Benim eşim de terazi melek gibi insandir ama öyle kuralları ve dünyası vardır ki kimse giremez hakikaten çelik olmak gerekiyor bazen.ben çok seviyorum ama zor insan hep bunu derim.her isimde yardım eder çocuk bakar en yakın dostumdur ama iç dünyası hep özeldir demekki burcu etkiliyormusss.

Öyle melek gibidir ama çocuklarına ve dışarıya. Ben hep o kuralları ve kendi dünyasını anlamaya çalışırım. Bir gün tamam beni kesin sevmiyor diye düşündürecek kadar dünyasının dışında bırakır, diğer gün de çook sevdiğini hissettirir, bu konu sahibinin yaşadığı "beni sevmiyor mu acaba" gelgitlerini çok sık yaşıyorum ..

Valla ben de çok yaşadım bunu.bir de asiri agresif pat diye bağırır sonra bir anda susar hiçbir şey olmamış gibi devam eder.o kadar alıştım ki her hafta küsüyorum ama 1 saat sürüyor:)benimki bana da çok iyi allah için hiç çamaşır astirmadi hamileyim diye.benden fazla düşünüyor beni sağ olsun ama o dünyaya giremiyorum.

Bu kadar benzer olduklarına göre , kesin bu terazi burcu yüzünden :) yazdıklarınızı ben yazmışım sanki :)

Siz ayni seyi yapsaniz atar yapardi kesin ve ben erkegim derdi. Bu adamin ya kendine guveni yok. Ya da sizi daha cok tanimak istiyor garip geldi bana. Sen cepte kal der gibi.

Çok iyi yapmışsın.Zaten ilerleyebilmek adına yapmadığın şey kalmamış o adamdam da değil sana eş arkadaş bile olmaz.İnsan nefret ettiği birini bile ağlarken görse içi acır ya da acımaz en kötü ihtimalle meraktan ne oldu diye sorar.

Çok sıkmışsınız ama sürekli bişey mi var diye sorup adam baştan rengini belli etmiş. Keşke aile işlerine girmeseydiniz bu insanı çok umutlandırıyor. Yine de hayırlısı buymuş, umarım hayatınızı etkilemez daha fazla bu durum.

Yorumunuz için teşekkür ederim. Benim içimi en çok rahatlatan yorumlardan birini yazmışsınız. Evet hiç münakaşa etmedim. Sen nasıl böyle dersin, böyle yaparsın gibi bişey demedim. Dediğiniz gibi sonuna kadar sabırla bekledim. Keşke dediğim şeyler de var aslında. Daha önce mi bitirsem daha iyi olurdu diye. Ama o zaman gerçek yüzünü görmemiş olurdum. İyi bi insandı deyip deyip üzülürdüm diye düşünüyorum.

Konuşmaların yönüne ve davranışına göre sormam gerekiyordu ama. Ben istedim ki bana dürüst olsun. Yetişkin insanlarız sonuçta. Tanıştık diye illa evleneceğiz diye bir şey yok. Aile mevzusuna gelince o çok ısrar ettiği içşn gitmek zorunda kaldım. Gitmesem bu defa o kadar çağırdım gelmedi diyecekti. Zaten benim aklımdan atamamın sebebi belki de bu. Daha önce kimse ailesiyle tanıştırmadığı için çok umutlandım. Kendimi nişanlanmış da ayrılmış gibi hissediyorum çoğu zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…