siz ne diyorsunuz bu duruma? fazla mı abartıyorum acaba?

lloizz123

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2018
185
45
2-3 saat önce sevgilimle telefonda konuşuyordum ilişkimizle ilgili tam eve geçecekken yan apartmanda bir kadınla konuşmaya başladı arkadan duydum kadın kedi besliyormuş falan. sevgilimin kadına abla falan dediğini duydum, sonra telefonu kapattı 10dk sonra aradım seni sonra arıycam dedi, 2 saat geçti 2 saat içinde iki kez daha aradım meşgule attı. az önce aradı nerdeydin dedim, ablayla konuşuyorduk muhabbet ediyorduk dedi, yeni tanışmış bugün siyaset bilim felsefe her şey hakkında konuşmuşlar ilk kez bi muhabbetten bu kadar zevk almış tam gerçek bi kadın falan dedi. senide tanıştırmak isterim bir gün dedi. banada daha yeni haber veriyor bende meraklandım haber bekliyordum. siz ne diyorsunuz bu konuyla ilgili ablalarım? belki size saçma gelebilir ama ben kıskanç bir insanın kafaya takıyorum yani ister istemez moralim bozuldu haksız mıyım?

Telefonu kapatması yanlış olmuş. Ben seni birazdan aricam diyip kapatması iyi olurdu. Gerçek kadından kastı ne acaba. Hani bı tabir vardı. Osmanlı kadını diye onun gibi biseymi demek istemistir

Telefonu kapatması yanlış olmuş. Ben seni birazdan aricam diyip kapatması iyi olurdu. Gerçek kadından kastı ne acaba. Hani bı tabir vardı. Osmanlı kadını diye onun gibi biseymi demek istemistir
kafaları uyuşmuş, bilgili kültürlü Atatürkçü birisiymiş o yüzden sanırım

• Beğen
Reactions: Z P
sordum konuşuyorduk açamadım dedi
Siz sadece bu konuda uyarın. Hiç belli etmeyin. Sorun yok hayatım ama ne olursa olsun 1 dk müsade isteyip telefonumu açabilirdin. bir daha sakın yapma hadi o an sana acil birşey söylemem gerekseydi vs de.
Sonra kadınla tanısıp gidip sohbet et sende. Birsey olacagından degil ama önceliğini göstersin. Ben buna cok takıgım. Yengem vardı acamadım, ablamla kahve içiyorduk açamadım. Açacaksın canım. Ay sinirlendim yine yahu. İçinizde rahat olsun birşey çıkmaz yani

"tam gercek bir kadin" ne demekmiş biz burda yarim miyiz agzini kirarim senin 😘😘😘
Diyesim gelir.

Sevgiliniz 20lerin basinda kuçuk kesin, bu tepkisinden onu anladim. Hersey olabilir.
Minnak erkekler yasitlari fazla tripli nazli oldugundan bi donem.boyle ablalara gidebiliyor. Cevremde cokttu
🙄

"tam gercek bir kadin" ne demekmiş biz burda yarim miyiz agzini kirarim senin 😘😘😘
Diyesim gelir.

Sevgiliniz 20lerin basinda kuçuk kesin, bu tepkisinden onu anladim. Hersey olabilir.
Minnak erkekler yasitlari fazla tripli nazli oldugundan bi donem.boyle ablalara gidebiliyor. Cevremde cokttu
🙄
19yaşında kendisi :KK70: bu durumda ne yapmamı önerirsin ki abla :)

Kızarım. Teli kapatıp 2 saat cvp vermemezlik yapamaz. Sonra konuşsun Bi zahmet. 2 saat ayaküstü konuşulur mu o da Bi garip. Kıskançlık değil de tam olarak, ihmal edilmek gibi Bi duygu olurdu yaşadığım

19yaşında kendisi :KK70: bu durumda ne yapmamı önerirsin ki abla :)

Yapacak olana bağlasan engel olamazsin. Kizip sinirlensen gizlice yine konusur sohbet eder malesef sana da başka bisey uydurur. Kavga etmeden konusarak cozmeyi dene bakalim işe yarar mi bilmem, rahatsiz oldugunu soyle en azindan ya da once bir taniş.

Dedigim gibi bu yaşi kucuk erkekleri buyuk kadinlar bir sureligine büyülüyor biraz da rahatsa aklini alir. 😂 Tanidigim erkek arkadaslarimdan yarisinin boyle "abla" dedikleriyle en az bir kere takildigini bilirim.
Umarim oyle olmaz ama 19 yaş yani kavak yelleri belli olmaz.

Yapacak olana bağlasan engel olamazsin. Kizip sinirlensen gizlice yine konusur sohbet eder malesef sana da başka bisey uydurur. Kavga etmeden konusarak cozmeyi dene bakalim işe yarar mi bilmem, rahatsiz oldugunu soyle en azindan ya da once bir taniş.

Dedigim gibi bu yaşi kucuk erkekleri buyuk kadinlar bir sureligine büyülüyor biraz da rahatsa aklini alir. 😂 Tanidigim erkek arkadaslarimdan yarisinin boyle "abla" dedikleriyle en az bir kere takildigini bilirim.
Umarim oyle olmaz ama 19 yaş yani kavak yelleri belli olmaz.
ya abla ama öyle olsa senide tanıştırmak isterim falan der miydi anlatır mıydı ki :KK70:

X