siz ne diyorsunuz bu duruma? fazla mı abartıyorum acaba?

Konunuzu okuyunca aklıma nedensizce Fahriye Abla filmi geldi akşam akşam😁😁😁
İşin şakası bir yana sırf başkası ile muhabbeti kesilmesin diye , sizi meşgule atan adam sizi en hafif tabirle önemsemiyordur.
Ayrıca gerçek bir kadın gibi sığ bir tabirle bir kadını tanınlayan adamın çok dolu bir adam olduğunu düşünmüyorum, zira anlattığı şeyler kadının cinsiyetinden çok şahsiyetini ilgilendirirken, donanımlı bir insan , muhabbeti güzel biri demek yerine cinsiyetine vurgu yaparak tanımlama yapan bir adamın, ben o kadının beyni ile ilgilendiğini pek düşünmem açıkcası.

2-3 saat önce sevgilimle telefonda konuşuyordum ilişkimizle ilgili tam eve geçecekken yan apartmanda bir kadınla konuşmaya başladı arkadan duydum kadın kedi besliyormuş falan. sevgilimin kadına abla falan dediğini duydum, sonra telefonu kapattı 10dk sonra aradım seni sonra arıycam dedi, 2 saat geçti 2 saat içinde iki kez daha aradım meşgule attı. az önce aradı nerdeydin dedim, ablayla konuşuyorduk muhabbet ediyorduk dedi, yeni tanışmış bugün siyaset bilim felsefe her şey hakkında konuşmuşlar ilk kez bi muhabbetten bu kadar zevk almış tam gerçek bi kadın falan dedi. senide tanıştırmak isterim bir gün dedi. banada daha yeni haber veriyor bende meraklandım haber bekliyordum. siz ne diyorsunuz bu konuyla ilgili ablalarım? belki size saçma gelebilir ama ben kıskanç bir insanın kafaya takıyorum yani ister istemez moralim bozuldu haksız mıyım?
Sonuçta iki saat konuşmuş diyorsunuz ayak üstü iki saat konuşmak ne saçma yani ben olsam sinirlenirdim

Genc bir cocuk karşısında bilgili , kulturlu kadin gorunce hosuna gitmis , ben dert etmezdim , o yaslardayken ben de cok severdim benden kulturlu insanlarla sohbet etmeyi hatta peslerinden ayrilmazdim 🤦🏼‍♀️ dert etmeyin , ama telefonu acip seni sonra arayacagim diyebilirdi bu konuda konusabilirsiniz

İşin şakası bir yana sırf başkası ile muhabbeti kesilmesin diye , sizi meşgule atan adam sizi en hafif tabirle önemsemiyordur.
Ayrıca gerçek bir kadın gibi sığ bir tabirle bir kadını tanınlayan adamın çok dolu bir adam olduğunu düşünmüyorum, zira anlattığı şeyler kadının cinsiyetinden çok şahsiyetini ilgilendirirken, donanımlı bir insan , muhabbeti güzel biri demek yerine cinsiyetine vurgu yaparak tanımlama yapan bir adamın, ben o kadının beyni ile ilgilendiğini pek düşünmem açıkcası.

Benim de direkt o dikkatimi cekti. Sadece sohbetinden ve ne kadar bilgili oldugundan bahsetse olabilir hosuna gitmiştir ama "Tam gercek bir kadin" ??????
Bu kisim sadece sohbetten etkilenmek gibi degil sanki. Karsisindaki erkek olsa ve sohbetini sevse tam gercek bir erkekti diyecegini sanmam. 😂

Benim de direkt o dikkatimi cekti. Sadece sohbetinden ve ne kadar bilgili oldugundan bahsetse olabilir hosuna gitmiştir ama "Tam gercek bir kadin" ??????
Bu kisim sadece sohbetten etkilenmek gibi degil sanki. Karsisindaki erkek olsa ve sohbetini sevse tam gercek bir erkekti diyecegini sanmam. 😂
kadın bilgili kültürlü Atatürkçü biriymiş kafaları uyuyormuş bunları saydıktan sonra bu gerçek kadın cümlesini kurdu

Boyle sikarsaniz korktugunuz basiniza gelir.
Ve bu durumu sevgiline yansittigin icin kendisini terkedemezsin sanarak iyicene havalanir.

kadın bilgili kültürlü Atatürkçü biriymiş kafaları uyuyormuş bunları saydıktan sonra bu gerçek kadın cümlesini kurdu
Kadından yana bir şüphe uyanmadı bende ama erkek arkadaşınız etkilenmiş baya “Tam bir gerçek kadın” ne demek 🤷🏻‍♀️ Kadının yaşını öğrenebildiniz mi

2-3 saat önce sevgilimle telefonda konuşuyordum ilişkimizle ilgili tam eve geçecekken yan apartmanda bir kadınla konuşmaya başladı arkadan duydum kadın kedi besliyormuş falan. sevgilimin kadına abla falan dediğini duydum, sonra telefonu kapattı 10dk sonra aradım seni sonra arıycam dedi, 2 saat geçti 2 saat içinde iki kez daha aradım meşgule attı. az önce aradı nerdeydin dedim, ablayla konuşuyorduk muhabbet ediyorduk dedi, yeni tanışmış bugün siyaset bilim felsefe her şey hakkında konuşmuşlar ilk kez bi muhabbetten bu kadar zevk almış tam gerçek bi kadın falan dedi. senide tanıştırmak isterim bir gün dedi. banada daha yeni haber veriyor bende meraklandım haber bekliyordum. siz ne diyorsunuz bu konuyla ilgili ablalarım? belki size saçma gelebilir ama ben kıskanç bir insanın kafaya takıyorum yani ister istemez moralim bozuldu haksız mıyım?
yeni tanıştığı birine gerçek bi kadın falan demesi yersiz yani ne alaka bide 2 saat onunla mı sohbet etmiş de seni meşgule atmış önemli bi durum değil özel bişey değil ben olsam hayırdır derdim ona ayıp olmasın diye senin telefonunu meşgule atıp sana ayıp etmiş oluyo,çok kıskanmış bi şekilde irdeleme ama bu hareketinden hoşlanmadığını belirt

İki saat bu soğukta sokakta mı konuşmuşlar

Yaşı küçükmüş az bir muhabbet bile ona kadını kültürlü vs gösterir de yani komşunun oğlu ile ayak üstü iki saat ne konuşulur

Ben meşgule atmasına bir şey demem zira başta söylemiş ablayla konuşuyoruz sonra ararım diye siz ısrarla aramışsınız

cok sacma o an tanıstıgı bir kadın icin sizin suratınıza telefonu kapatması mesgule alması ve donmemesi falan . insan en azından haber verir komsumla otruyorum vs diye merak etme diye

2 saatte dogum esnasinda ebelerine kadar ineceklermis neredeyse. Bir insan ilk kez karsilastgi biri ile felsefe melsefe meselelerine girmez ayak üstü bahce yaninda. İlgisini cekmis kadin belli ki gercek kadin falan ne demk

Yani gerçek bi kadın demesine takıldım ben :KK67:o ne demek yani. Muhabbetini beğenmiş aklına başka bi şey getirme

Bu üye şey mi ya, hani sevgilisi exi ile konuşmuş aylardır, çocuğu annesi evden kovmuş, çocuk kalp hastasıymış ama bundan haberi yokmuş falan.

2 saat ayaküstü sohbet etmişler öyle mi? Kapı önünde hemde 🤔🤔🤔🤔

Anlık bir kıskançlık yaşamış olabilirsiniz ama kötüye yormayın. Anladığım kadarıyla kadının konuşmaları hoşuna gitmiş. Erkek arkadaşınız abla dediğine göre sanırım 40 yaş üstü bir kadındır, 28 -30 yaşında bir kadına abla demezdi herhalde. Öyle ikisinin de önem verdiği bir konuda hararetli hararetli konuştularsa erkek arkadaşınız da kadının lafını kesip telefonu açmaya utandı belki de, sonra ararım dedi içinden ama kadın da belki konuştukça konuştu. Yani senaryo normal geldi bana. Ama erkek arkadaşınızı "gelecekte telefonumu açmamazlık etme, merak ettim" diye uyar. Kadını da görün isterseniz merak ediyorsanız.

X